Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PC build.


IronTBE

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2087 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi rašau , nes planuoju build’int pc. Esu ankščiau rašes ,kad pirksiu, bet nusipirkau telefoną :D dabar gailiuos, bet whatever, bandysiu žaist su lizingu, bet manau, kad turėtų duoti 1a lizingą(dar negarantuotas) , taigi pats susidėjau build’ą tik gal kad gali ji pakoreguoti?

https://1a.lt/order/shopping_cart?content=HcvBAQAgCMPAlSwUKbr%2FXoK%2FeyRggjy4CIk2qIXMhpmAargstQdFbXyIMRd96sYD

Ir ar tokiam build 144hz monitorius overkill?

btw, planuoju tik žaist

Redaguota , nario IronTBE
Pamiršau dėl monitoriaus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Benka parašė:

Įsidėčiau hdd 1tb, 144hz nebus overkillas, nes gali išspausti daugiau fps nei 60. Pats su 1070 ocintu gaunu visuose grajuose 120* fps, pubge praverčia nes ten būna 100+, o 1060 tikrai nebloga gpu, su kuria ir tu gausi kažką pnš

Galvoju dar apie 75hz monitorių, bus matyt, del hdd tai tikrai nenoriu letint pc , nebent 250gb ssd ir 1tb hdd tokia pat kaina gaunas bet man ir 500gb uzteks, noreciau dar nuomoniu isgirst pvz @Tautedorus @darrel. Ir dar yra keli tikrai nusimanantys tik nepamenu vardu:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Z370 moitininės pirkti su non-K Intel neapsimoka, yra jau kuri laika išleistu budget 8th gen procesoriams skirtos moitininės. Korpusą irgi pasiimk kokį kokybiškesni iš Fractal Design pvz. Su RAM irgi nežaisk, imk iškarto 16GB 2x8GB arba 8GB 2x4GB kit'us, kit'us daro ne be priežasties. Dėl 144hz, priklauso nuo to ką žaisi. Jei daugiau esports žaidimus tai ne, bet jei daugiau AAA titles tai jau geriau investuok į kompiuterio komponentus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neimk lizingu... geriau susitaupyti ir nusipirkti :P kol taupysi tikriausiai išeis naujos vaizdo plokštės , dar geresnį deala gausi.

Dabar, darrel. parašė:

Z370 moitininės pirkti su non-K Intel neapsimoka, yra jau kuri laika išleistu budget 8th gen procesoriams skirtos moitininės. Korpusą irgi pasiimk kokį kokybiškesni iš Fractal Design pvz. Su RAM irgi nežaisk, imk iškarto 16GB 2x8GB arba 8GB 2x4GB kit'us, kit'us daro ne be priežasties. Dėl 144hz, priklauso nuo to ką žaisi. Jei daugiau esports žaidimus tai ne, bet jei daugiau AAA titles tai jau geriau investuok į kompiuterio komponentus.

kaip tik geriau imti 144hz monika iskart , ateitį pc atsinaujines turesi monitoriu. o dėl ramu neskubėčiau dar 16gb grust i kiekviena sistema

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

neimk lizingu... geriau susitaupyti ir nusipirkti :P kol taupysi tikriausiai išeis naujos vaizdo plokštės , dar geresnį deala gausi.

kaip tik geriau imti 144hz monika iskart , ateitį pc atsinaujines turesi monitoriu. o dėl ramu neskubėčiau dar 16gb grust i kiekviena sistema

Nematau prasmės imti 144hz, jei nežaisi esports žaidimų daug... Nei vienas kompas kiekvienam žaidime neištempė tiek daug fps'o ant normalių grafikos nustatymų, net ir ta pati 1080 Ti. Dėl RAM'ų, kompiuteris aš esu įsitikines kad yra skirtas gaming'ui ir dabar jau žaidimai sunaudoja apie 6-7GB...

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, darrel. parašė:

Z370 moitininės pirkti su non-K Intel neapsimoka, yra jau kuri laika išleistu budget 8th gen procesoriams skirtos moitininės. Korpusą irgi pasiimk kokį kokybiškesni iš Fractal Design pvz. Su RAM irgi nežaisk, imk iškarto 16GB 2x8GB arba 8GB 2x4GB kit'us, kit'us daro ne be priežasties. Dėl 144hz, priklauso nuo to ką žaisi. Jei daugiau esports žaidimus tai ne, bet jei daugiau AAA titles tai jau geriau investuok į kompiuterio komponentus.

Jei turi laiko gal gali perdeti builda?:D butu didelis aciu;D

3 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

neimk lizingu... geriau susitaupyti ir nusipirkti :P kol taupysi tikriausiai išeis naujos vaizdo plokštės , dar geresnį deala gausi.

kaip tik geriau imti 144hz monika iskart , ateitį pc atsinaujines turesi monitoriu. o dėl ramu neskubėčiau dar 16gb grust i kiekviena sistema

Neturiu pinigų, vasara nedirbau:D ir kompa kava apipiliau tai nebeveikia, jau 2savaite sedžiu be pc o kai priprates visa diena sedet tj sunku be pc ;D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, darrel. parašė:

Nematau prasmės imti 144hz, jei nežaisi esports žaidimų daug... Nei vienas kompas kiekvienam žaidime neištempė tiek daug fps'o ant normalių grafikos nustatymų, net ir ta pati 1080 Ti. Dėl RAM'ų, kompiuteris aš esu įsitikines kad yra skirtas gaming'ui ir dabar jau žaidimai sunaudoja apie 6-7GB...

jau geriau įsidet didesnes talpos ssd ar kazka , poto tuos ramus gali dasimest... na dar priklauso ką žaidzia žinoma

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Reklameris5 parašė:

tai taip :D bet nesupratai mano esmes. ssd vietos greičiau prireiks negu daugiau ram

Na nežinau, priklauso čia nuo žmogaus poreikių :D Pats su 128GB SSD ir 8GB RAM gyvenu bet pas man ir kompas silpnesnis šiaip :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Reklameris5 parašė:

kokie spec? šeip su 128gb pilnai gyvent įmanoma , bet užknistų trint žaidimus jei nėra vietos o kažką palošt nori. 

840M, I think that's enough :D Žaidimų daug paskutinių metų nebežaidžiu, so that's not a problem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dėl vietos pc, tai 120ssd, 1tb hdd turiu, į ssd įsirašau pubg, cs, visas programas, win ir viskas liko 30gb, kitus žaidimus kaip nba, ir visokius racing rašaus į hdd, nes ten vietos belekiek ir jų netiek ir lošiu, nemanau, kad verta imti only ssd, jei 1tb ssd, tada jau suprantu, bet kai 500, gali ir neužtekt vietos netyčia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man vietos tai tikrai užteks, o žiurėjau video dėl ram tai 8minimum o 12 tai tikrai pakakt turetu jei kas dar 4 dasipirksiu, aš nežadu žaisti daug žaidimų, yra keli kuriu noriu ir tiek.tai @darrel. gal gali perdet builda? Toki pat tik kur sakei su korpusu ir motinine? Ir ar psu tikrai geras? Galvoju bandysiu pirmadieni kompa imt jei neišeis tj sedesiu be pc:D iki kaledu cj :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://1a.lt/order/shopping_cart?content=HcvJEcBADALBlISOhbXzz8vIv64aQDcxD16cONmLGyCNTAF3UWSUUVbJaLrND0E7bk1w7x8%3D

Dėl monitoriaus, tai iš 144Hz galiu pasiūlyt C24FG73. Žymiai geriau vaizdą atkuria nei TN šiukšlės, o Samsungas su VA trūkumais susitvarkė gan neblogai, baisaus ghostingo nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
9 minutes prieš, Marichuana` parašė:

https://1a.lt/order/shopping_cart?content=HcvJEcBADALBlISOhbXzz8vIv64aQDcxD16cONmLGyCNTAF3UWSUUVbJaLrND0E7bk1w7x8%3D

Dėl monitoriaus, tai iš 144Hz galiu pasiūlyt C24FG73. Žymiai geriau vaizdą atkuria nei TN šiukšlės, o Samsungas su VA trūkumais susitvarkė gan neblogai, baisaus ghostingo nėra.

O jei planuoju žaisti rust pagrinde, ar verta pirkt 144hz?

Ir intel pažiurėjus benchmark lenkia ryzeną ant gaming. O aš bijočiau OC :D

Gal dar bus build’as koks pvz @Tautedorus ? Dekui! Ir ką manai apie mano ir marichuana build?

Redaguota , nario IronTBE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Marichuana` parašė:

https://1a.lt/order/shopping_cart?content=HcvJEcBADALBlISOhbXzz8vIv64aQDcxD16cONmLGyCNTAF3UWSUUVbJaLrND0E7bk1w7x8%3D

Dėl monitoriaus, tai iš 144Hz galiu pasiūlyt C24FG73. Žymiai geriau vaizdą atkuria nei TN šiukšlės, o Samsungas su VA trūkumais susitvarkė gan neblogai, baisaus ghostingo nėra.

ramus su b-die samsung memory parinkai XD?

del @Marichuana` build patarimo su ram ir monu gali neabejot. pele kuria jis naudoja as jam isiuliau uz 15euru pasiimt. ir panasu visciukas nesigaili ta padares :)

jeigu del korpuso leistu kisene daugiau investuot rinkciaus pastaraji define C mini kaip ir pas ji. taciau be lango jeigu aesthetics perdaug nerupi. aisku kaina atitinkamai aukstesne bus.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
20 minutes prieš, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

ramus su b-die samsung memory parinkai XD?

del @Marichuana` build patarimo su ram ir monu gali neabejot. pele kuria jis naudoja as jam isiuliau uz 15euru pasiimt. ir panasu visciukas nesigaili ta padares :)

jeigu del korpuso leistu kisene daugiau investuot rinkciaus pastaraji define C mini kaip ir pas ji. taciau be lango jeigu aesthetics perdaug nerupi. aisku kaina atitinkamai aukstesne bus.

Build’as geras pagal tave? Pats tokį imtum? Ir ar negeriau tarkim vietoj to brangesio korpuso geresnį ssd isidėt, juk korpusas nieko nekeičia ar aš klystu?

Ir ką reiškia tas b-die?

Redaguota , nario IronTBE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, IronTBE parašė:

Build’as geras pagal tave? Pats tokį imtum? Ir ar negeriau tarkim vietoj to brangesio korpuso geresnį ssd isidėt, juk korpusas nieko nekeičia ar aš klystu?

Ir ką reiškia tas b-die?

tai yra samsung memory chipas su itin aukstomis overclockinimo(ram spartinimo galimybemis). praktiskai labiausiai taktini dazni kelti leidziantis chipas ramams.

ssd jau yra-mx500 m.2 sasajos. ka jame keiciau butu stai.

https://1a.lt/order/shopping_cart?content=HcvBEQAxCELRlkRNIJv%2B%2B4rs7c0fQDexPlzs2NnGCZCDTAHHKDJqUAhIxqQymjNaPwT59QA%3D

poto palikciau pasiulyta monitoriu. ir taip. buildas isties neblogas uz savo kaina. dar galbut korpuso ventu skaiciu 120m,m padidinciau bet tektu isigyt fan connector hub'a deepcool'o o tai papildomi 3-5eurai.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2087 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...