Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PC build.


IronTBE

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

O monitorius jeigu pigesnis kokį pasiulytum? Monitoriu pirksiu grynais iš senelių pinigų bet spėju sumes 250e . Avdruk jei nesigaus tokio monitoriaus kokį iki 150pasiūlytum? O PC dabar tikiuos, kad duos lizingą jei ne tai labai atsiprašysiu už sugaištą laiką visų jūsų.

btw ar 144hz ne per gerai tokiam build? Nes dabar šiuo metu nežaidžiu csgo nes dead game ankščiau būvau labai competitive dabar jau dead game o kitų nesu net bandęs fps games. Pagrinde žaisiu rust ir dar gal ką bet jau ne cs :D ir dar jei tarkim žaisiu kažką 70fps tj nesijaus lag’o , nes būsiu priprates pvz prie kito žaidimo 144fps?

Ir jei reiks man OC daryt galėsit gal kas padėt nes tikrai nenoriu pirma kart su pc kazka tokio daryt ir sudegint, 7 metus sedejau su intel graphics card ;D

Ir dar klausimas jei ateityje nusipirksiu antrą monitoriu fps nemuša? Dekui!!!!!

Redaguota , nario IronTBE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, IronTBE parašė:

O monitorius jeigu pigesnis kokį pasiulytum? Monitoriu pirksiu grynais iš senelių pinigų bet spėju sumes 250e . Avdruk jei nesigaus tokio monitoriaus kokį iki 150pasiūlytum? O PC dabar tikiuos, kad duos lizingą jei ne tai labai atsiprašysiu už sugaištą laiką visų jūsų.

btw ar 144hz ne per gerai tokiam build? Nes dabar šiuo metu nežaidžiu csgo nes dead game ankščiau būvau labai competitive dabar jau dead game o kitų nesu net bandęs fps games. Pagrinde žaisiu rust ir dar gal ką bet jau ne cs :D ir dar jei tarkim žaisiu kažką 70fps tj nesijaus lag’o , nes būsiu priprates pvz prie kito žaidimo 144fps?

Ir jei reiks man OC daryt galėsit gal kas padėt nes tikrai nenoriu pirma kart su pc kazka tokio daryt ir sudegint, 7 metus sedejau su intel graphics card ;D

Ir dar klausimas jei ateityje nusipirksiu antrą monitoriu fps nemuša? Dekui!!!!!

tokiam buildui 144hz kaiptik. ypac jeigu zaisi dar keleta zaidimu. marichuanos pasiulytas monitorius isties neblogas. manau jis raso savo paties nuomone ir patirtis nesiremdamas vien rewview. apie motherboard tas pats-ja ir naudoja.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, IronTBE parašė:

O monitorius jeigu pigesnis kokį pasiulytum? Monitoriu pirksiu grynais iš senelių pinigų bet spėju sumes 250e . Avdruk jei nesigaus tokio monitoriaus kokį iki 150pasiūlytum? O PC dabar tikiuos, kad duos lizingą jei ne tai labai atsiprašysiu už sugaištą laiką visų jūsų.

btw ar 144hz ne per gerai tokiam build? Nes dabar šiuo metu nežaidžiu csgo nes dead game ankščiau būvau labai competitive dabar jau dead game o kitų nesu net bandęs fps games. Pagrinde žaisiu rust ir dar gal ką bet jau ne cs :D ir dar jei tarkim žaisiu kažką 70fps tj nesijaus lag’o , nes būsiu priprates pvz prie kito žaidimo 144fps?

Ir jei reiks man OC daryt galėsit gal kas padėt nes tikrai nenoriu pirma kart su pc kazka tokio daryt ir sudegint, 7 metus sedejau su intel graphics card ;D

Ir dar klausimas jei ateityje nusipirksiu antrą monitoriu fps nemuša? Dekui!!!!!

Ką žinau, jei tu ten esports titles nežaisi tai aš tikrai nematau tikslo imti 144hz. Manau kokio 75hz-120hz monitoriaus būtų more than enough, vis vien spėju daugiau AAA titles žaisi o GTX 1060 tau tokių fps'ų tikrai neišvystis kiekvienam žaidime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, darrel. parašė:

Ką žinau, jei tu ten esports titles nežaisi tai aš tikrai nematau tikslo imti 144hz. Manau kokio 75hz-120hz monitoriaus būtų more than enough, vis vien spėju daugiau AAA titles žaisi o GTX 1060 tau tokių fps'ų tikrai neišvystis kiekvienam žaidime.

nemanau, kad zaist 144hz@110-150fps stable reikia max settings. realiai net bf1 gamewriai su 1080ti ant 2k 144hz to nedaro :)

gatavas stock air coolintas r5 2600. pakeiciau korpusa pagal save ir idejau pilnai palaikoma b450m motinine plokste del r5 2600. parinkau b450m pro4 vietoj b350m pro 4 vien del pilnai palaikomo r5 2nd gen nors bios nemanau kad dar bus tiek istobuliejusios.

DMFzHih.png

sias dalis gali rast 1a.lt puslapyje pagal produkto numerius esancius kaireje.

https://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/personaliniai_kompiuteriai_monitoriai_ir_ups/led_monitoriai/samsung_lc24fg73fquxen

@Marichuana` pasiulytas monitorius.

 

 

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

nemanau, kad zaist 144hz@110-150fps stable reikia max settings. realiai net bf1 gamewriai su 1080ti ant 2k 144hz to nedaro :)

gatavas stock air coolintas r5 2600. pakeiciau korpusa pagal save ir idejau pilnai palaikoma b450m motinine plokste del r5 2600

DMFzHih.png

sias dalis gali rast 1a.lt puslapyje pagal produkto numerius esancius kaireje.

https://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/personaliniai_kompiuteriai_monitoriai_ir_ups/led_monitoriai/samsung_lc24fg73fquxen

@Marichuana` pasiulytas monitorius.

 

 

Nu kad Mini C imant geriau antrą X2 GP-12 į priekį vietoj tų F12.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Marichuana` parašė:

Nu kad Mini C imant geriau antrą X2 GP-12 į priekį vietoj tų F12.

priekyje dedas 3x 120mm ventai arba 2x 140mm realiai sutinku del sito o siaip ner skirtumo. 2x gp-12 ir 1x f12 i prieki, 2x 140mm f14 virsuje exhaust ir gale 1x f12 120mm exhaust'as :)

mano tikslas yra pilnai sudeti korpuso ausinima neiskaitant aftermarket cpu ausintuvo.

siaip deciau slip stream 120mm 1900rpm 110+ cfm ventus, bet manau siuo atveju vartotojui pasiulyciau tyla :)

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

priekyje dedas 3x 120mm ventai arba 2x 140mm

Mini C 2x120mm arba 2x140mm. Jau pora komplektacijoj pridėtų GP-12, tai mažiau fanų pirkt reiktų :D O ir 120mm tylūs jie, nors ir ne PWM, nusimuša RPM iki ~400 kiek pamenu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Marichuana` parašė:

Mini C 2x120mm arba 2x140mm. Jau pora komplektacijoj pridėtų GP-12, tai mažiau fanų pirkt reiktų :D O ir 120mm tylūs jie, nors ir ne PWM, nusimuša RPM iki ~400 kiek pamenu.

padorus oro srautas vienaip ar kitaip pravers ;) na del ventu gali ir neskubet zmogus. geriau eik aptildyt pawlapa nes jis vel isisvaiges skytech forume kad gpu ir cpu "SVARBEUSE"  xdd

noredamas rimciau paocint cpu gali isigyt ir pastaraji be quiet dark rock advanced arba pigesni arctic freezer 33 plus. set up'as mid range nors man asmeniskai turet nors ir iki 50-60euru aftermarket cpu cooleriuka visai nieko. dar geriau butu jeigu temos autorius kaipnors neaukojant kitu komponentu praplestu biudzeta ir tiesiog isigytu r7 2700 vietoj pastarojo r5 2600. jeigu ne. tegul pasilieka su r5 2600, jo poreikiams bus sociai.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

nemanau, kad zaist 144hz@110-150fps stable reikia max settings. realiai net bf1 gamewriai su 1080ti ant 2k 144hz to nedaro :)

gatavas stock air coolintas r5 2600. pakeiciau korpusa pagal save ir idejau pilnai palaikoma b450m motinine plokste del r5 2600. parinkau b450m pro4 vietoj b350m pro 4 vien del pilnai palaikomo r5 2nd gen nors bios nemanau kad dar bus tiek istobuliejusios.

DMFzHih.png

sias dalis gali rast 1a.lt puslapyje pagal produkto numerius esancius kaireje.

https://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/personaliniai_kompiuteriai_monitoriai_ir_ups/led_monitoriai/samsung_lc24fg73fquxen

@Marichuana` pasiulytas monitorius.

 

 

Tu apart BF1 daugiau nieko nežinai ar kaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, darrel. parašė:

Tu apart BF1 daugiau nieko nežinai ar kaip?

pagrinde tai ir zaidziu, bet del laiko stokos overwatch'as ima virsu. ar tikiesi, kad seksiu csgo/fortnite hype squad'u :D ?

ant league of legends 144hz monitorius irgi labai gerai, kur dar black squad f2p shooteris arba smite su paladins? warframe pvz :) ?

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

pagrinde tai ir zaidziu. dar overwatch. ar tikiesi, kad seksiu csgo/fortnite hype squad'u :D ?

O tai pagal tavę eSports žaidimai tik ir teegzistuoja? Asmeniškai aš išvis retai žaidžių tuos visus esports/populiarus mp žaidimus. Tai kad žiūriu kad žiūri tik pagal savę kas geriau tiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

O tai pagal tavę eSports žaidimai tik ir teegzistuoja? Asmeniškai aš išvis retai žaidžių tuos visus esports/populiarus mp žaidimus. Tai kad žiūriu kad žiūri tik pagal savę kas geriau tiktu.

as apskritai jokiame zaidime nenaudoju max settings jeigu taip svarbu atsakyt i tavo klausima

na nebent pvz rise of tomb raider arba pvz the forest ir pan :) man ne vien e sports. NFS payback irgi smagu pagrajint :)yra N skaicius zaidimu, kuriuos rekomenduociau tiek SP tiek MP.

mano nuomone, yra neadekvatu naudoti max settings zaidimuose jeigu pastebi bent maziausiai rysku spike'a. bet gal cia tiktai mano nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

as apskritai jokiame zaidime nenaudoju max settings jeigu taip svarbu atsakyt i tavo klausima

Nebūtinai turi žaisti max settingais kad negauti 144fps... 

The Witcher 3 Ultra be HairWorks su GTX 1060 - 60-70fps

The Witcher 3 su įvairių setting'ų mix'ų (low/medium/high/ultra) be motion blur su SSAO su GTX 1060 - 70+fps

Forza Horizon 3 High su GTX 1060 - 60-70fps

Viskas 1080p

Dar tęst?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, darrel. parašė:

Nebūtinai turi žaisti max settingais kad negauti 144fps... 

The Witcher 3 Ultra be HairWorks su GTX 1060 - 60-70fps

The Witcher 3 su įvairių setting'ų mix'ų (low/medium/high/ultra) be motion blur su SSAO su GTX 1060 - 70+fps

Forza Horizon 3 High su GTX 1060 - 60-70fps

Viskas 1080p

Dar tęst?

aciu, tikrai nereikia ;)

atsakant i tavo klausima kodel as referinu i bf1-yra tai. kad turiu clan'a kuris uzsiima savo esport;s competitive, o as jame esu casually paplepeti ir suskelt keleta round;u tiek ant bf1 tiek bf4. zinoma, tai yra multi game clan'as kadangi jis zaidzia tiek RS6, tiek warframe ir league of legends/warframe, world of warcraft, the elder scrolls online ir kitus

ant mmo zaidimu manau 144hz monitorius naudos atnes.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

nemanau, kad zaist 144hz@110-150fps stable reikia max settings. realiai net bf1 gamewriai su 1080ti ant 2k 144hz to nedaro :)

gatavas stock air coolintas r5 2600. pakeiciau korpusa pagal save ir idejau pilnai palaikoma b450m motinine plokste del r5 2600. parinkau b450m pro4 vietoj b350m pro 4 vien del pilnai palaikomo r5 2nd gen nors bios nemanau kad dar bus tiek istobuliejusios.

DMFzHih.png

sias dalis gali rast 1a.lt puslapyje pagal produkto numerius esancius kaireje.

https://www.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/personaliniai_kompiuteriai_monitoriai_ir_ups/led_monitoriai/samsung_lc24fg73fquxen

@Marichuana` pasiulytas monitorius.

 

 

Labai ačiū, bet manau biškį biudžėtas per didelis jau čia bus su tėvu tariaus 900e lizingu jei gausia, tj nžn kaip čia bus, o ir per kalėdas aš iš tu pinigų kuriuos gausiu :D planuoju pirkt after cooleri ir tik tada daryt OC o dabar sedesiu su stock iki kalėdų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, IronTBE parašė:

Labai ačiū, bet manau biškį biudžėtas per didelis jau čia bus su tėvu tariaus 900e lizingu jei gausia, tj nžn kaip čia bus, o ir per kalėdas aš iš tu pinigų kuriuos gausiu :D planuoju pirkt after cooleri ir tik tada daryt OC o dabar sedesiu su stock iki kalėdų.

Su stock dar drąsiai galėsi kažkiek išspausti, čia AMD ne Intel.

46 minutes prieš, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

aciu, tikrai nereikia ;)

atsakant i tavo klausima kodel as referinu i bf1-yra tai. kad turiu clan'a kuris uzsiima savo esport;s competitive, o as jame esu casually paplepeti ir suskelt keleta round;u tiek ant bf1 tiek bf4. zinoma, tai yra multi game clan'as kadangi jis zaidzia tiek RS6, tiek warframe ir league of legends/warframe, world of warcraft, the elder scrolls online ir kitus

ant mmo zaidimu manau 144hz monitorius naudos atnes.

Nu kaip ir sakiau, priklauso nuo to ką temos autorius žais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dar klausimas iškylo, asrock b450m pro4 visi deda 3200mhz o man reiktu pakeist ramus is 3000 i 3200 dabar?

taigi pakeičiau ram i šituos :

http://www.skytech.lt/f43200c16d16gvkb-gskill-ripjawsv-ddr4-16gb-2x8gb-3200mhz-cl16-135v-xmp-p-359250.html

nes kur man buvai idejas tai tie lyg ir netinka ziuriu apzvalgas apie b450m pro4

Redaguota , nario IronTBE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-08-10 23:32, darrel. parašė:

O tai pagal tavę eSports žaidimai tik ir teegzistuoja? Asmeniškai aš išvis retai žaidžių tuos visus esports/populiarus mp žaidimus. Tai kad žiūriu kad žiūri tik pagal savę kas geriau tiktu.

Mp žaidimai kiek esu žaides visada linksmesni buna ir idomesni. kiek tavo minėtas witcher 3 nekabina asmeniškai manes nors gana patiko combat sistema. Žinoma , kas kokius žaidimus nori , tas tokius žaidžia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...