Peršokti į turinį

lie

„Apple” kirto 1 trilijono dolerių vertės ribą

Recommended Posts

"Apple" tapo pirmąja pasaulyje akcine bendrove, kurios vertė siekia 1 trilijoną dolerių.

photo-1512499617640-c74ae3a79d37?ixlib=r

"IPhone" gamintojo rinkos vertė pasiekė praėjusio ryto prekybos Niujorke rodiklius, kai akcijos pakilo iki naujo rekordo, viršijančio 207 JAV dolerių. "Apple" įveikė konkurentus, tokius kaip "Amazon" ir "Microsoft", kad taptų pirmąja kompanija pasiekusia 1 trilijoną dolerių vertės įvertinimą. Nuo pirmojo "iPhone" pardavimo 2007 m. "Apple" akcijos išaugo 1,100% ir praėjusiais metais šoktelėjo beveik trečdaliu. Padidėjimas dar labiau stebina - 50 000% - nuo tada, kai bendrovė pirmą kartą buvo įtraukta į sąrašą 1980 metais. Tai reiškia, kad S&P500 padidėjo 2000% per tą patį laikotarpį.

_102807597_apple_worth_1trillion_640-nc.

Stevas Jobsas, kuris mirė 2011m. ir kurį pakeitė Tim Cook (Stevo Jobso vadovavimo metu jis buvo direktoriaus pavaduotoju), vadovavo tolimensiam "iPhone" vystimuisi ir kūrimui, kuris pakeitė "Apple" likimą. 2006 m. Bendrovė pardavė maždaug 20 mlrd. USD ir uždirbo beveik 2 mlrd. USD pelno. Praėjusiais metais jos pardavimai pasiekė 229 mlrd. dolerių, iš kurių pelnas sudarė 48,4 mlrd. dolerių ir Apple iškėlė į daugiausiai uždirbančių kompanijų viršūnę.

Visai nesvarbu koks Jūsų požiūris į šią kompaniją ar jos produktus, tačiau faktas tas, jog Apple įrenginiai pakeitė pasaulį - ir šiandien taip pat sukūrė finansinę istoriją.

Šaltinis: https://www.bbc.co.uk/news/business-45050213

Redaguota , nario lie
  • Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Barz parašė:

Nu ką ta proga išeis IPhone XI su tokiom pačiom funkcijom tik kurio vertė bus kelioms "stacks" daugiau.

Taip, geriau kvailai spekuliuot, o ne tiesiog sulaukt rugsėjo mėnesio ir pamatyt ką kompanija išleis. :) Tarytum nors vienas išleistas iPhone ar kitas produktas nebuvo niekaip nepatobulintas lyginant su senesniu modeliu.

Dalintis šį pranešimą

4 minutes prieš, darrel. parašė:

Vertė pakylo bet Huawei juos aplenkė pagal telefonų pardavimus, lol.

lol, leisk nudžiuginsiu, kad tai ne pirmas kartas, kai “Huawei” trumpam aplenkia Apple, lol.

Dalintis šį pranešimą

43 minutes prieš, lie parašė:

lol, leisk nudžiuginsiu, kad tai ne pirmas kartas, kai “Huawei” trumpam aplenkia Apple, lol.

Nu ir tai tik dar karta parodo kad Apple tik vis leidžia žemiau... Tik tiek kad tokie fanboy'ai kaip tu vis dar perka jų produktus.

Bet vis daugiau ir daugiau žmonių kiek pastebiu pereina nuo Apple eco sistemos prie Android.

Dalintis šį pranešimą

34 minutes prieš, darrel. parašė:

Nu ir tai tik dar karta parodo kad Apple tik vis leidžia žemiau... Tik tiek kad tokie fanboy'ai kaip tu vis dar perka jų produktus.

Bet vis daugiau ir daugiau žmonių kiek pastebiu pereina nuo Apple eco sistemos prie Android.

Tu kaifuoji, kai Apple kompaniją kažkas aplenkia ar kažkas jai nepasiseka? :D Ar tu pavydi, kad man patinka Apple produktai ir galiu leist sau juos įsigyt, todėl manai, kad mane įžeisi pavadindamas mane “Apple fan boy”? Man nereik primint, kad naudoju Apple produktus, kaip ir aš tau neprimenu, jog naudoji Android, ačiū. 

Ir iš kur tokias prielaidas ir pastebėjimus darai, kad vis “daugiau ir daugiau” žmonių Apple iškeičia į Android? Dave Lee sakė? Siūlyčiau pakeliaut aplink pasaulį ar kokius researchus padaryt ar tikrai “daugiau ir daugiau” žmonių pereina prie Android ir kodėl taip yra ir tik tada teigt savo pastebėjimus, o ne aklai teigt velnias žino kiek tiesos turinčius dalykus tik bandant sumenkint kompaniją ar jos vartotojus.

Taip, prieš dvi dienas Huawei aplenkė Apple, bet kaip ir minėjau, tai ne pirmas kartas, kai per kažkurį metų ketvirtį (vieneri metai suskirstyti į ketvirčius) Huawei parduoda daugiau flagmanų, nei Apple, bet tai nereiškia, jog kompanija dėl to smunka žemyn. Gi straipsnis apie tai, jog ši šūdina, brangiausia kompanija pasaulyje pirmoji rinkos istorijoje kirto trilijono vertės ribą, nebent tai reiškia, jog ji tikrai smunka žemyn..

Redaguota , nario lie

Dalintis šį pranešimą

prieš 1 valandą, lie parašė:

Taip, geriau kvailai spekuliuot, o ne tiesiog sulaukt rugsėjo mėnesio ir pamatyt ką kompanija išleis. :) Tarytum nors vienas išleistas iPhone ar kitas produktas nebuvo niekaip nepatobulintas lyginant su senesniu modeliu.

Žinoma, pasikeitė ekrano dydis.

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

11 minutes prieš, Barz parašė:

Žinoma, pasikeitė ekrano dydis.

https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2018/01/12/apple-iphone-8-vs-iphone-7-vs-iphone-6s-vs-iphone-6-whats-the-difference/

Susipažink, gan plačiai aprašyti skirtumai nuo iPhone 6 iki iPhone 8. Ir straipsnyje tikrai ne tik ekranas paminėtas.

Dalintis šį pranešimą

11 minutes prieš, lie parašė:

https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2018/01/12/apple-iphone-8-vs-iphone-7-vs-iphone-6s-vs-iphone-6-whats-the-difference/

Susipažink, gan plačiai aprašyti skirtumai nuo iPhone 6 iki iPhone 8. Ir straipsnyje tikrai ne tik ekranas paminėtas.

Labai tingiu domėtis mėšliniu brendu, tai surašyk viska čia sutrumpinta straipsnio versija.

Dalintis šį pranešimą

Va tavo performance:

• iPhone 6 - Apple A8 - CPU: Dual-core Cyclone; GPU: PowerVR GX6450, 1GB RAM
  • iPhone 6S - Apple A9 - CPU: Dual-core Twister; GPU: PowerVR GT7600, 2GB RAM
  • iPhone 7 - Apple A10 - CPU: Quad-core Fusion; GPU: PowerVR Series7XT Plus, 2GB RAM
  • iPhone 8 - Apple A11 - CPU Six-core Bionic; GPU: Apple Triple-Core, 2GB RAM

• iPhone 6 - 1810 mAh
  • iPhone 6S - 1715 mAh
  • iPhone 7 - 1960 mAh
  • iPhone 8 - 1,821 mAh

Ant tokių shit baterijų dar deda, fast charging :DDDDDDDDDDDD.

Netgi tas puslapis kur numetei rašo:

Cameras - A Slow Progression

Displays - Old Tech, New Tricks

Storage And Price - Up and Up:

• iPhone 8 - 64GB ($699), 256GB ($849)
  • iPhone 7 - 32GB ($549), 128GB ($649)
  • iPhone 6S - 32GB ($449), 128GB ($549)
  • iPhone 6 - 16GB, 64GB, 128GB (no longer available)

Dalintis šį pranešimą

prieš 10 valandas(-ų), Barz parašė:

Labai tingiu domėtis mėšliniu brendu, tai surašyk viska čia sutrumpinta straipsnio versija.

Naturaliai, jei tau tai yra mėšlinas brendas, kuriuo tingi domėtis, tai turėtum nerašyt nieko tokiose temose. Bent jau aš taip galvoju. Bet man durnam nedaeina - kodėl visi, kurie nemėgsta Apple ateina šūdais pasidrabstyt? Kam to reikia? Kas pasikeis? :D Man tai vienodai, kompanija ne mano, produktais naudojausi ir naudosiuos iki kol man atsibos, o kitų nuomonė kokį telefoną ar kompiuterį man naudot nelabai rūpi, kai ir kitiems turėtų nerūpėt kokius įrenginius aš naudoju ir kiek už tai moku ar permoku, bet tiesiog man nedaeina koks to tikslas.

Redaguota , nario lie

Dalintis šį pranešimą

prieš 4 valandas(-ų), lie parašė:

Naturaliai, jei tau tai yra mėšlinas brendas, kuriuo tingi domėtis, tai turėtum nerašyt nieko tokiose temose. Bent jau aš taip galvoju. Bet man durnam nedaeina - kodėl visi, kurie nemėgsta Apple ateina šūdais pasidrabstyt? Kam to reikia? Kas pasikeis? :D Man tai vienodai, kompanija ne mano, produktais naudojausi ir naudosiuos iki kol man atsibos, o kitų nuomonė kokį telefoną ar kompiuterį man naudot nelabai rūpi, kai ir kitiems turėtų nerūpėt kokius įrenginius aš naudoju ir kiek už tai moku ar permoku, bet tiesiog man nedaeina koks to tikslas.

Mano komentaro tikslas buvo toks pat kaip tavo sukurtos temos. 

Dalintis šį pranešimą

15 minutes prieš, Reklameris5 parašė:

Taprasme :D Nesidomejau apple produktais bet ant iphone 8 rimtai 1821mAh baterija? :funny: prieš gerus 5 metus mano entry-mid range telefonas talpesne turėjo 

Ir to pilnai užtenka, nes iOS pakankamai gerai suoptimizuota su baterijos veikimu ir skirtingai nei kituose telefonuose iOS paskirsto baterijos eikvojimą.

https://www.quora.com/Why-does-Apple-design-the-iPhones-to-have-such-a-small-battery

Dalintis šį pranešimą

4 minutes prieš, Marčiooks parašė:

Kur nepasieks trilijono, kai pakrovėjo laidą reikia keisti kas savaitę, nes nelaiko kitajozų padišovkė.

Nežinia ką veiki tuomet su tuo laidu. :D Dar nė karto nekeičiau pakrovėjo laido.

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė lie
      Taigi, prabėgo WWDC 19 ir Apple kompanija pristatė įvairius OS atnaujinimus.
      Kompanija pristatė iOS 13 su ilgai lauktu (ir nežinau kodėl taip norėtu) Dark Mode. Taip pat pakeista Reminders aplikacija, pakeistu Volume Hud’u, pagerinta telefono apsauga, greičiu ir kitais nedideliais pakeitimais. Šie metai iOS buvo orientuoti labiau Dark Mode nustatymui. Kalbant apie telefono apsaugą ties šiuo klausimu buvo atlikta ganėtinai dideli atnaujinimai: nuo šiol Apple turės savo API, kurio dėka bus galima prisijungti/prisiregistruoti prie kokios nors sistemos ne tik Facebook ar GMail pagalba, bet ir Apple. Viskas labai paprasta, registruojantis paspaudžiat "Sign up with Apple", pasinaudojat FaceID/TouchID ir jūs registruoti sistemoje neatskleisdami jokios privačios ar asmeninės informacijos! Dar vienas didelis atnaujinimas registruojantis naudojant Apple, kad registruodamiesi galit pasirinkti kokią informaciją norit naudoti: Vardą ir pavardę, savo el.paštą ar paslėptą el.paštą taip išsaugodami savo privatumą.

Pilną straipsnį galite pamatyti čia.
    • Parašė lie
      Kaip žinia šiandien įvyko daugumos lauktas „Apple event“. Kviečiu pažiūrėti ką gero (o gal ir ne) šiais metais pristatė „Apple“:
      Kompanija taip pat oficialiai nutraukė iPhone X, iPhone 6s ir iPhone SE gamybą. (www.theverge.com/platform/amp/2018/9/12/17824594/apple-iphone-x-6s-se-discontinued-2018-event)
    • Parašė lie
      Tikriausiai visi "Apple" fanai kasmet laukia ką naujo pristatys ši kompanija rudens renginyje, kuriame kas kartą pristato naujus produktus. Šį kartą iš "Apple" kompanijos tikimasi išvysti naujus "iPhone" telefono modelius, "Apple Watch", bei "iPad Pro", o gal ir dar daugiau atnaujinimų ir pasikeitimų.
      Oficialiu "Apple" pranešimu šis renginys įvyks rugsėjo 12 dieną 20:00 Lietuvos laiku. Rugsėjo 14 bus galimi produktų išankstiniai užsakymai, rugsėjo 19 dieną bus išleistas iOS 12, bei Mac kompiuteriams skirtas atnaujinimas macOS Mojave, o rugsėjo 21 produktai bus išleisti į rinką. Taip pat internete bus galima stebėti tiesiogią šio renginio transliaciją ir išvysti naujuosius produktus.
      Pagal spekuliantų informaciją galimai naujasis "iPad Pro" atrodys būtent taip:

Naujieji iPhone atrodys taip:

Na, o naujasis "Apple Watch" turėtų atrodyti taip:

*visos nuotraukos yra tik spekuliacijos, gandai, niekas negali patvirtinti, kad visa tai ir bus pristatoma.
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele