Peršokti į turinį

Programavimo kalbos


nojus1241

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal yra tokių kurie pabaigę informacinių technologijų universitetus ar kolegijas ir sėkmingai dirba programuotoju?

Tai taip man kolkas tik 15, bet esu labai susidomėjęs programavimu ir ką siulytūmet pradėti mokytis iškarto (kokias programavimo kalbas).

Freeposterių nereikia.

 

Redaguota , nario nojus1241
Žodžių tikslumas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, Str33t parašė:

Teko kalbėti su Programų sistemų pirmakurse, sakė, jog nemažai žmonių atkrenta ten, per didelis krūvis ir pnš. Atėjus sakė turi mokėti jau programavimo pagrindus, žinoti skirtumas tarp C# C++ ir pnš. tai kažką į tą pusę ir siūlyčiau žiūrėti.

Aš irgi kažką panašaus skaičiau tai noriu pasiruošti.

Redaguota , nario nojus1241
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Str33t parašė:

Teko kalbėti su Programų sistemų pirmakurse, sakė, jog nemažai žmonių atkrenta ten, per didelis krūvis ir pnš. Atėjus sakė turi mokėti jau programavimo pagrindus, žinoti skirtumas tarp C# C++ ir pnš. tai kažką į tą pusę ir siūlyčiau žiūrėti.

o yra kokia sritis panasi tik kad butu galima eiti nemokant pagrindu kur nors kas mokina pacius pagrindus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

C++ galima sakyti pagrindinė kalba, mokant ją nebus sunkus išmokti ir kitas kalbas. Pats buvau susidomėjas programavimu- apps'u bei kitu programu kurimu, bet dabar vis labiau ir labiau linkstu link HTML kalbos, bei video montažavimo. Studijuodamas KTU ar kitame universitete ir puikiai mokėdamas programuoti gali jau būnant studentu kurtissavo ateiti, be iuždirbti pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Danarium parašė:

o yra kokia sritis panasi tik kad butu galima eiti nemokant pagrindu kur nors kas mokina pacius pagrindus?

Tai to ten ir eini kad išmokti, yra šiaip kur mokina tuos visokius internetinius kursus tiesiog LT kalba, ir ima nemažus pinigus. Šiaip šaltinių iš kurių galima mokintis tai n. Youtube, reddit. Pilna visokiausių gidų. Šiaip mačiau dabar jaunimui codeacademy nemokamai lyg mokina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Danarium parašė:

o yra kokia sritis panasi tik kad butu galima eiti nemokant pagrindu kur nors kas mokina pacius pagrindus?

Nesu studentas ir tikrai neįsivaizduoju, bet informacijos apie programavimą yra pilnas internetas, jei skirtum gerą mėnesiuką kalbą pasimokyti, tai manau tikrai gali turėti pakankamą pasiruošimą. Asmeniškai siūlyčiau youtube video visokius žiūrėti ir bandyti pačiam kažką parašyti ar bent jau atkartoti, bent jau man, tai geriau nei knygas skaityti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

visu pirma is pat pradziu nereikia ten sau rinktis srity "KA AS NORIU PROGRAMUOTI"

Pirma turi suvokti kas yra programavimas, algoritmai ir ju taikymas. Ismokti googlinti pagaliau. O tik tada jau pradeti mokytis kazkokiu kalbu.

Butent mano pasiulymas mokytis siu kalbu:

  • Python (siuo metu viena is populiariausiu kalbu. Naudojama kaip ir WEB dev. taip ir APPS dev.)
  • Swift (macOS, iOS apps'u kurimui, jeigu butent APPLE OS'ui appsu kurimu nori uzsiimti si kalba kaip tik tau)
  • C# (geras pasirinkimas tiek WEB dev. (.NET), tiek ir APPS dev.)
  • C++ (nors ir nekenciu sios tragiskos kalbos, bet jin tau duos nemazai supratimo apie realu programavima)
  • Java (dauguma kritikuoja ja, bet kalba gera duodanti galimybiu igyvendinti daug dalyku)

Tai va tau sarasiukas, rinkis, mokykis. 

Sekmes.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, sancio parašė:

visu pirma is pat pradziu nereikia ten sau rinktis srity "KA AS NORIU PROGRAMUOTI"

Pirma turi suvokti kas yra programavimas, algoritmai ir ju taikymas. Ismokti googlinti pagaliau. O tik tada jau pradeti mokytis kazkokiu kalbu.

Butent mano pasiulymas mokytis siu kalbu:

  • Python (siuo metu viena is populiariausiu kalbu. Naudojama kaip ir WEB dev. taip ir APPS dev.)
  • Swift (macOS, iOS apps'u kurimui, jeigu butent APPLE OS'ui appsu kurimu nori uzsiimti si kalba kaip tik tau)
  • C# (geras pasirinkimas tiek WEB dev. (.NET), tiek ir APPS dev.)
  • C++ (nors ir nekenciu sios tragiskos kalbos, bet jin tau duos nemazai supratimo apie realu programavima)
  • Java (dauguma kritikuoja ja, bet kalba gera duodanti galimybiu igyvendinti daug dalyku)

Tai va tau sarasiukas, rinkis, mokykis. 

Sekmes.

 

Aš atėjau čia parašyti jau gerokai pasidomėjęs apie programavimą, daugiausiai apie java ir bandžiau po truputį programuoti sekėsi puikiai, bet įsiminti komandas nekaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, nojus1241 parašė:

Aš atėjau čia parašyti jau gerokai pasidomėjęs apie programavimą, daugiausiai apie java ir bandžiau po truputį programuoti sekėsi puikiai, bet įsiminti komandas nekaip.

Fukcijų visų nebūtina prisiminti, tas, kurias naudotis dažnai, tai jas ir automatiškai prisiminsi, svarbu žinoti ką jos atlieka ir mokėti naudotis dokumentacijomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), TerZer parašė:

Fukcijų visų nebūtina prisiminti, tas, kurias naudotis dažnai, tai jas ir automatiškai prisiminsi, svarbu žinoti ką jos atlieka ir mokėti naudotis dokumentacijomis.

Man reiktu gauti uzduociu kad galeciau gerinti savo zinias. Gal zinai is kur gauti tu uzduociu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Sveikas,
Studijuoju šiuo metu "Programavimą ir IT". Pagrindinės kalbos, kurias mokomės - C, C++, C#, PHP, JS. 

Visų šių kalbų mokomės visus kursus. Tiksliau tobulinam žinias, sprendžiam užduotis prisimindami ką jau mokam ir ieškom naujų sprendimų būdų. 

Jeigu nori tobulėti, gali:

  • spręsti visokius app'sus, kurie skirti išmokti tą kalbą. (Žinoma, dauguma app'sų naudos neteikia, bet kai turi laiko 'why not')
  • važiuoti į įvairius Bootcampus, stovyklas, mokymus. Buna ir nemokamai įleidžia. 
  • ieškoti forumuose kam reikia pagalbos ir bandyti išspręsti problemą. 

Daug būdų mokytis. Tereikia norėti. 

 

Sėkmės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2166 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...