Peršokti į turinį

Ieškomi tik rimti žmonės į Minecraft projektą.


*Laužytojas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi mano Vardas Deividas man 21 metai., kaip matote iš mano naujos temos pavadinimo ieškau tik rimtu žmonių kurie supranta savo darbą ir žino ką daryti, Taigi ilgai neblevyzgosiu prieisiu iškart prie reikalo, Ieškau patikimo žmogaus į MineCraft projektą su kuriuo eitu lengvai ir draugiškai susikalbėti kuris jau yra subrendęs ir nedaro nesąmonių.. Man reikia tokio žmogaus kuris nusimano apie failus, failu lietuvinimus ir taip toliau, Kolkas projektas yra visiškai nulis bet aš šiam projektui esi pasiryžęs ir nusprendęs ji įgyvendinti per pastaruosius pusantru metų esu sugalvojas įtin daug įdėju kuriu šiuo metu viešai neskelbsiu. Kolkas projektas nieko neturi nei tinklapio nei hosto bet jei atsirastu toks žmogus kurio ieškau ir su tuom žmogumi pasitarius ką pirkti ko nepirkti taip ir padaryčiau, aš iš jūsų neprašysiu pinigu prisidėti prie serverio plėtojimo turiu savu pinigu ir jų tikrai užteks. Atsiprašau už gramatines klaidas, antra para be miego.. Jeigu tu esi toks ! Palik komentara apačioje arba parašyk privačia žinute man ! Laukių jūsų atsakymų. P.S Tik nuo 18 metų, nebent gerai išmanai savo darba.

Redaguota , nario SpiiinDCM
Redaguota: Pakeistas pavadinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 valandą, M I N S K A S ツ parašė:

Nemanau,kad rimtas žmogus 21-ieneriu metų žaistu Minecraft.Bet sėkmės su projektu !

O Kodėl tu atsižvelgiai būtent į metus? Nemanau kad metai kažkuom čia trugdo tiesiog pasakiau kiek man iš tiesu ir nebandau nieko meluot ar nuslėpt nuo to nieko geriau kaip ir nebus, tiesiog susidomėjimas žmoniu gal kitos bus, kažkam metai svarbus o kažkam ir ne, aš tai darau kas man patinka o ne pakampiais švaistytis turiu laiko ir pinigu tad kodėl man nepabandžius įgyvendinti tai ko aš noriu. Ačiu tau :)

prieš 1 valandą, Ernestas`` parašė:

siap pilna:D pazek kiek youtuberiu kuriem net 30 ir losia .   ir gyvena is to .  

Taip Ernestai tu esi visiškai teisus šiuo atžvelgių :)

Prieš 1 valandą, District parašė:

Bet žmogus net su klaidomis rašo... Galiu įsivaizduoti, koks projekto vertimas būtų (lietuvių k.).

Atsiprašau jei tave įžeidžiau ar įskaudinau, pažiurėčiau kaip tu rašytum kai būtum nemiegojas 2 paras, ačiū už dėmėsi, ir be pavydo :)

Redaguota , nario SpiiinDCM
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

siap pilna:D pazek kiek youtuberiu kuriem net 30 ir losia .   ir gyvena is to .  

 

Prieš 1 valandą, darrel. parašė:

Apsilankyk Twitch, nustebėsi kokio amžiaus žmonės žaidžia ši žaidimą :)

Ir kas tokius žmones padaro "rimtais"?

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), R3dM00n parašė:

Na galeciau padeti jei reiketu, moku statyti, nusimanau apie pluginus (aisku nesu profesionale) :), bet jei reiktu, galeciau suteikti pagalbos.

Parašyk Asmenine žinute.

prieš 3 valandas(-ų), darrel. parašė:

Apsilankyk Twitch, nustebėsi kokio amžiaus žmonės žaidžia ši žaidimą :)

Taip tu esi teisus :)

prieš 2 valandas(-ų), Reklameris2 parašė:

 

Ir kas tokius žmones padaro "rimtais"?

 

 

Koks čia rimtas pagal tave, tiesiog man užsiėmimas ir tiek, man geriau kažka nuveikt o ne pakampiais švaistytis ;)

23 minutes prieš, Mr_Sorcerer parašė:

Manau šiame forume nėra daug tų aštuolikmečių kurie žaidžia minecraft, anyway sėkmės.

Pasirodo yra. Ačū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, SpiiinDCM parašė:

Koks čia rimtas pagal tave, tiesiog man užsiėmimas ir tiek, man geriau kažka nuveikt o ne pakampiais švaistytis ;)

Visada gali pasijusti geresnis už kitus kai lygini save su visiškais nevykėliais, tačiau tu net neturi to, ko reikia sukurti geram MC serveriui... Gali savo laiką išnaudoti prasmingiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Reklameris2 parašė:

Visada gali pasijusti geresnis už kitus kai lygini save su visiškais nevykėliais, tačiau tu net neturi to, ko reikia sukurti geram MC serveriui... Gali savo laiką išnaudoti prasmingiau.

Visu pirma prisipisai kaip balvonas grynas, O antra aš saves nekeliu į debesis o trečia tu net nežinai bet sakai ko reikia aš viska galiu turėt per viena valanda pinigu ir noro turiu tam, taip kad nežinai ir nesakyk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, SpiiinDCM parašė:

Visu pirma prisipisai kaip balvonas grynas, O antra aš saves nekeliu į debesis o trečia tu net nežinai bet sakai ko reikia aš viska galiu turėt per viena valanda pinigu ir noro turiu tam, taip kad nežinai ir nesakyk :)

Tai esi pasirįžęs mokėti konkurencingą atlyginimą programeriui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...