Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Profesionalios žemėlapio darbų paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1848 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 10 valandas(-ų), Vor parašė:

Didesnės nesąmonės dar nesu skaitęs. Jei žmogų demotyvuoja pinigų gavimas avansu, tai jam reiktu susirūpinti savo darbo etika ir išsiugdyti bent šiek tiek disciplinos.

Kiek matau tamstai iki šiol visas verslo pasaulis internete atrodė tik balta, o pasirodo dar yra ir juoda! :D Ne visi yra orientuoti į klientą. Ypač kalbant apie paslaugų tiekėjus internete. Todėl rekomenduočiau kitą kartą atsiskaityti tik tada kai bus atliktas darbas. Taip pat rekomenduočiau prieš mokant pinigus testuoti darbą pas mapp'erį serveryje.

prieš 10 valandas(-ų), Vor parašė:

Dėl objektų skaičiaus, tai 1400 objektų yra daug, tiek daug, kad nebuvo įmanoma streaminti tam tikrų panaudotų objektų serveryje, ko pasekoje darbas tapo bevertis. Kitas žmogus sugebėjo perdaryti darbą, didesniame plote, tačiau sunaudojo tik 450 objektų. Dėl grožio galima ginčytis, tačiau reikia nepamiršti, kad egzistuoja ir praktinė serverio pusė.

Tokius dalykus taip pat turėjai numatyti. Mes irgi buvome su tuo susidūrę, bet kol kas visad pavykdavo užkrauti visus darbelius ganėtinai tvarkingai. Aišku, tenka tokiu atveju gavus produktą pasėdėti prie jo ir susigrupuoti visus objektus į atitinkamas grupes, kurias streamini atitinkamu atstumu pagal atitinkamą prioritetą.

prieš 10 valandas(-ų), Vor parašė:

Būtent todėl ir parašiau konstruktyvų atsiliepimą. Nerašau, kad ''nesisakykit iš šito žmogaus paslaugų'', tiesiog patariu pinigų į priekį nemokėti ir į ilgalaikius bendradarbiavimus nesivelti.

Dėl pinigų į priekį pritariu, o dėl ilgalaikio bendradarbiavimo nesutikčiau. Labai daug kas priklauso ir nuo pačio užsakovo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš apie aukščiau esančią situaciją dar nebuvau viešai pasisakęs, tačiau pasakysiu labai trumpai dabar. Pagrindinis motyvas kodėl nepratęsiau darbų, gavęs pinigus yra labai ilgas laiko tarpas, kuomet pats užsakovas tiesiog pradingo be perspėjimo. Su klientu buvo bendradarbiaujama nuo rudens pabaigos ir taip tesėsi beveik iki žiemos galo, kol galiausiai klientas BAM ir pradingo, o po dvejų mėnesių atsirado ir sako girdėjau nebenori daugiau bendradarbiaut. 

Tai leisk paklaust ar tu po dvejų mėnesių grįžtum kažkur atgal kai nebeturi motyvacijos ir užsidegimo daugiau dirbti dideliais maštabais, o pinigų kurie buvo seniausiai pervesti nebėra ? Taip, tai yra neprofesionalu, pripažįstu. Tačiau ir tavo dingimas nėra geras ėjimas. Sakai kodėl nepasiklausiau tavęs per du mėnesius kaip tu ten gyveni, kaip šeima, kaip su tolimesniais darbais. Absurdas. Tavęs buvo paklausta ar tinka tokia ir tokia vieta tolimesniam darbui (elektrinės ten buvo ar kas, tu suprasi). Ir būtent po to pranešimo tu dingai, rašinėt pastoviai nesiruošiau, kadangi darbo iš manęs reikia tau, o ne man. 

Paklausta buvo vasario 23 dieną, atrašei balandžio 19 dieną. Kai buvai paklaustas kur dingai, pasakei ai va čia užimtas buvau ir taip toliau. Tai apie tai galima buvo ir pranešt. 

a5MgtsB.png

Sunku bendradarbiaut su žmogumi, kuris už 250 eurų nori geriausios visų darbų kokybės ir unikalumo, kai darbų skaičius ir jų tipas yra labai didelis. 

O kalbant apie didelį objektų skaičių. Kai tu nori padaryti miesto centrą imdamas milžiniškus plotus perdarymui, tu niekada ir nesitikėk mažo kiekio. Jei kažkas susitvarkė su tuo geriau nei aš - sveikinu. Tačiau mano tikslas klientui pateikt unikalų variantą, darbą su smulkmenom, su kiekvieną šiukšlių dėžę už kampo, medeliu ar suoleliu, užrašu ar langu. Toks yra mano darbo stilius, mano visi darbai turi daug objektų, tačiau nuo to jie nėra prastesni. Kaip ir Rokas aukščiau pasakė, jei koduotojas nesugeba susitvarkyt su streaminimu, čia jau yra jo pačio problemos. Aivaras su RC susitvarkė idealiai, o ten ir darbas prie darbo sukurtas, ko ne visi kaimai perdaryti nuo pagrindų su šalutiniais šalia darbais, bet problemų nėra (Čia nepasiteisinimas, tačiau faktas). 

Ir galiausiai užbaigdamas pirmą ir paskutinį postą šioje temoje apie šią problemą, noriu pridurt vieną dalyką. Ar tu pats prisėstum už 60 eurų padaryti tokio dydžio salą su gyvenamaisiais namais, baseinais, gatvėmis ir taip toliau, kai yra sąlyga, kad neturi būti viršytas 700 objektų limitas ? :D Nemanau. Daugiau šioje temoje nediskutuokim, būčiau dėkingas. 

dz1CexF.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), S'Jobs parašė:

Kiek matau tamstai iki šiol visas verslo pasaulis internete atrodė tik balta, o pasirodo dar yra ir juoda! :D Ne visi yra orientuoti į klientą. Ypač kalbant apie paslaugų tiekėjus internete. Todėl rekomenduočiau kitą kartą atsiskaityti tik tada kai bus atliktas darbas. Taip pat rekomenduočiau prieš mokant pinigus testuoti darbą pas mapp'erį serveryje.

Tokius dalykus taip pat turėjai numatyti. Mes irgi buvome su tuo susidūrę, bet kol kas visad pavykdavo užkrauti visus darbelius ganėtinai tvarkingai. Aišku, tenka tokiu atveju gavus produktą pasėdėti prie jo ir susigrupuoti visus objektus į atitinkamas grupes, kurias streamini atitinkamu atstumu pagal atitinkamą prioritetą.

Dėl pinigų į priekį pritariu, o dėl ilgalaikio bendradarbiavimo nesutikčiau. Labai daug kas priklauso ir nuo pačio užsakovo. 

Verslo pasaulis internete? Jei turėtumėt patirties tame verslo pasaulyje internete, vietoj tik šio žaidimų forumo, suprastumėt, kad rašot apie tai, apie ką matomai, neišmanot. Man susidaro toks įspūdis, kad bet kokiu atveju, bandote pateisinti žmogų, kuris pasielgė, mažų mažiausiai, neprofesionaliai ir yra pilnai vertas neigiamo atsiliepimo. Pirma teigėte, jog aš esu iš dalies kaltas, dėl to, kad dalį pinigų mokėjau avansu, dabar rašote, kad ''verslo pasaulis internete'' nėra toks, kokį aš jį įsivaizdavau, implikuodami tai, kad vėlgi - aš pats kaltas. Kuo toliau, tuo daugiau, Jūsų argumentai išsiplečia į dalykus, kurie neturi nieko bendro su esminiu argumentu. Užsisakykit paslaugas upwork arba fiverr freelance platformuose ir suprasit, kaip turi veikti, paprasčiausias užsakymas internetu, tarp užsakovo ir darbų vykdytojo. Vien dėl to, kad čia žaidimų forumas ir paslaugas atlieka megėjai, nereiškia jog jie gali sau leisti elgtis neprofesionaliai. Jūsų bandymas pateisinti žmogų, neatneša jokios naudos, priešingai, toleruodami tokį elgesį, tik numušate paslaugų kokybės kartelę, kuri ir taip nėra aukšta šiame forume, kitiems.

Aš suprantu, ką bandote man pasakyti, bet Jūsų subjektyvi nuomonė ir patirtis su šiuo asmeniu, neturi jokios įtakos, mano situacijai. Galbūt žmogus, tam tikrą laikotarpį dirba gerai, tačiau po kiek laiko aptingsta ir prasideda problemos. Jeigu Jūs esate patenkinti šio jaunuolio darbu, nereiškia, kad viską ką jis darys ateityje galima pateisinti ir sakyti, kad ''mums taip nebuvo, todėl problemos turbūt kyla dėl pačio užsakovo kaltės''. Šitas Jūsų argumentas, yra mažų mažiausiai, klaidingas ir dar kartą pasikartosiu, neturi įtakos mano sprendimui palikti asmeniui, neigiamą atsiliepimą.

Asmuo teigia, kad teikia profesionalias paslaugas. Nežinau, kas ir kur nustato, nuo kada mapperis tampa profesionalus, o kada dar būna mėgėjas. Kiek žinau, diplomo ar bakalauro laipsnio mappinime gauti negalima, todėl suprantu, kad tas profesionalumas yra išreikštas į pačio užsakymo procesą - profesionali komunikacija, darbo etika ir aukšta darbo kokybė. Bent taip, asmeniškai aš, įsivaizduočiau profesionalumą šitokioje srityje.

Pasiskaitykit, ką parašėt savo pranešime - ''Ne visi orientuojasi į klientą'', ''Tokius dalykus taip pat, turėjot numatyti''. Būtent todėl ir parašiau atsiliepime, kad žmogus netinka ilgalaikiam bendradarbiavimui, kadangi jis fokusuojasi vien tik į produktą ir pinigų gavimą. Ir tai nėra blogai, skirtingi žmonės, turi skirtingus darbo principus. Tačiau, asmuo orientuotas į ilgalaikį darbą arba darbą komandoje elgtusi priešingai. Tame ir yra skirtumas tarp pavienių darbų ir glaudaus bendradarbiavimo, kai žmogus už savo darbus prisiima atsakomybe ir supranta, kaip šiuo atveju, finale, tai įtakos patį žaidimą. Paprastai, bendradarbiaujant, susiradus talentingą žmogų tam tikroje srityje, klausoma ir klausiama jo nuomonės, kaip ir suteikiama daugiau atsakomybės, nei žmogui, kuris atliks kelis vienkartinius užsakymus. Kadangi tas asmuo yra kompetetingas savo srityje ir beveik visada, turi daugiau kompetencijos, nei kiti komandos nariai, būtent jo darbo srityje. Aiškiau paaiškinti jau nebemoku.

Be to, visiškai praleidot mano argumentą, dėl atsisakymo dirbti už likusius pinigus. Gaunasi taip, jog , jei sumoki pinigus į priekį ir 2mėn. nekontaktuoji su žmogumi, tai jam nereikia pasiteirauti ar pranešti, jog jei darbai nebus atliekami dabar, toliau jų neapsiims ir pinigų negrąžins. Pinigai tiesiog išgaruoja, pagal žmogaus sukurtas nerašytas taisykles. Perskaitykit šitą pastraipą kelis kartus ir supraskit, kad bandot šitokį poelgį racionalizuoti.

Daugiau neturiu ką Jums ir bepridurti. Puiku, jog bendradarbiauti su šiuo asmeniu Jums sekasi ir linkiu visokeriopos sėkmės toliau bendradarbiaujant. Nereikia daugiau jokių argumentų, nenoriu skaityti dar daugiau pranešimų, kuriuose parašysit, dėl ko dar galėčiau būti pats kaltas, šioje situacijoje.

prieš 7 valandas(-ų), Quel parašė:

Aš apie aukščiau esančią situaciją dar nebuvau viešai pasisakęs, tačiau pasakysiu labai trumpai dabar. Pagrindinis motyvas kodėl nepratęsiau darbų, gavęs pinigus yra labai ilgas laiko tarpas, kuomet pats užsakovas tiesiog pradingo be perspėjimo. Su klientu buvo bendradarbiaujama nuo rudens pabaigos ir taip tesėsi beveik iki žiemos galo, kol galiausiai klientas BAM ir pradingo, o po dvejų mėnesių atsirado ir sako girdėjau nebenori daugiau bendradarbiaut. 

Tai leisk paklaust ar tu po dvejų mėnesių grįžtum kažkur atgal kai nebeturi motyvacijos ir užsidegimo daugiau dirbti dideliais maštabais, o pinigų kurie buvo seniausiai pervesti nebėra ? Taip, tai yra neprofesionalu, pripažįstu. Tačiau ir tavo dingimas nėra geras ėjimas. Sakai kodėl nepasiklausiau tavęs per du mėnesius kaip tu ten gyveni, kaip šeima, kaip su tolimesniais darbais. Absurdas. Tavęs buvo paklausta ar tinka tokia ir tokia vieta tolimesniam darbui (elektrinės ten buvo ar kas, tu suprasi). Ir būtent po to pranešimo tu dingai, rašinėt pastoviai nesiruošiau, kadangi darbo iš manęs reikia tau, o ne man. 

Paklausta buvo vasario 23 dieną, atrašei balandžio 19 dieną. Kai buvai paklaustas kur dingai, pasakei ai va čia užimtas buvau ir taip toliau. Tai apie tai galima buvo ir pranešt. 

a5MgtsB.png

Sunku bendradarbiaut su žmogumi, kuris už 250 eurų nori geriausios visų darbų kokybės ir unikalumo, kai darbų skaičius ir jų tipas yra labai didelis. 

O kalbant apie didelį objektų skaičių. Kai tu nori padaryti miesto centrą imdamas milžiniškus plotus perdarymui, tu niekada ir nesitikėk mažo kiekio. Jei kažkas susitvarkė su tuo geriau nei aš - sveikinu. Tačiau mano tikslas klientui pateikt unikalų variantą, darbą su smulkmenom, su kiekvieną šiukšlių dėžę už kampo, medeliu ar suoleliu, užrašu ar langu. Toks yra mano darbo stilius, mano visi darbai turi daug objektų, tačiau nuo to jie nėra prastesni. Kaip ir Rokas aukščiau pasakė, jei koduotojas nesugeba susitvarkyt su streaminimu, čia jau yra jo pačio problemos. Aivaras su RC susitvarkė idealiai, o ten ir darbas prie darbo sukurtas, ko ne visi kaimai perdaryti nuo pagrindų su šalutiniais šalia darbais, bet problemų nėra (Čia nepasiteisinimas, tačiau faktas). 

Ir galiausiai užbaigdamas pirmą ir paskutinį postą šioje temoje apie šią problemą, noriu pridurt vieną dalyką. Ar tu pats prisėstum už 60 eurų padaryti tokio dydžio salą su gyvenamaisiais namais, baseinais, gatvėmis ir taip toliau, kai yra sąlyga, kad neturi būti viršytas 700 objektų limitas ? :D Nemanau. Daugiau šioje temoje nediskutuokim, būčiau dėkingas. 

dz1CexF.jpg

Kas čia per argumentas ''nesiruošiau rašinėti'' ? Turint kliento pinigus savo kišenėje, nekyla noras bent paklausti kas bus daroma toliau? Parašyti 5 žodžius skype, po to, kai neatrašiau į tavo klausimą apie daroma darbą? Paprasčiausiai, būtų užtekę parašyti, jog nesiruoši dirbti, jei bus pertraukų, todėl darbą, už likutį atlieki ateinančiomis dienomis ir skirstomės, jei nesulauki atsakymo, pinigai pas tave palieka. Šitas tavo ėjimas atrodo paprasčiausiai pasinaudojimas situacija ir poto bandymas pateisinti savo poelgį, pasiliekant pinigus. Jei jau aš kaltas lieku dėl dingimo, tai tu net nepasiteiravęs ar neinformavęs savo kliento dėl jo sumokėtų pinigų, lieki su 0 sąžinės ir žmonės, kurie užsisakinės iš tavęs darbus ar norės bendradarbiauti, turėtu tai žinoti. Kaip tu ir tavo kolega, kuris taip smarkiai bando tave pateisinti, abu, sugebate racionalizuoti tokį poelgį, man visiškai nesuprantama.

Be to, paskutinį kartą rašei 23d. bet kažkodėl, komandos nariui apie mano dingimą, po mėnesio laiko ''susiruošiai rašinėti'' ir rankos nenutrūko kaip matau:

4c50eb45a7b0d66d2ce9ab24a15e9b2c252.png

Dėl nebenorėjimo bendradarbiauti, nepradėk rašinėti pusiau tiesų:

[2018.04.19 18:09:12] Mark Roman: tai ka su darbais nori daryt?
[2018.04.19 18:09:16] Mark Roman: ar nieko nenori
[2018.04.19 18:17:06] princas: Aš toliau pasirašyčiau dirbt, jei invidualiai keliautu mokėstis už kiekvieną darbą atskirai.
[2018.04.19 18:17:12] princas: Kitaip man neapsimoka darbuotis.
[2018.04.19 18:37:24] Mark Roman: na individualiai uz kiekviena darba mokant, pagal tavo ikainius man mapp darbai kainuotu kokius 500 maziausiai
[2018.04.19 18:37:34] Mark Roman: tai toks netinka variantas
[2018.04.19 18:39:51] Mark Roman: galiu nebent pasiulyti moketi kas men po 50eur. sekancius 6men. tai visumoj 300 butu ir dirbtum i menesi tiek kiek verti darbai 50euru
[2018.04.19 18:40:14] princas: Toks variantas kur kas geresnis aš galvoju.
[2018.04.19 18:40:30] princas: Labiau apsimoka tiek man ir manau tiek tau pačiam.
[2018.04.19 18:41:07] Mark Roman: na as jau 150 isleidau ant mappu, maximum iki starto galiu dar 300 duot, daugiau tikrai ne jokiais atvejais.
[2018.04.19 18:41:35] Mark Roman: ir mappai kadangi eis kartu su skripto progresu, toks variantas gal ir geras
[2018.04.19 18:41:50] princas: Aš galvoju, kad neblogai.
[2018.04.19 18:41:59] princas: Tuo labiau, jei scriptas neskris
[2018.04.19 18:42:01] princas: bus dar geriau.
[2018.04.19 18:42:27] Mark Roman: na nera reikalo daryt tuos mappus kai gm nera
[2018.04.19 18:42:44] Mark Roman: jei 6men gm uztruks dar gaminimas, tai galima tempt ir mapp darbus per 6men.
[2018.04.19 18:43:04] Mark Roman: tik va problema yra
[2018.04.19 18:43:16] Mark Roman: kiek reikia darbu padaryt vs kiek tu juos ikainosi
[2018.04.19 18:43:39] Mark Roman: pagal tavo kainas ten 10-20eur uz darba
[2018.04.19 18:43:43] Mark Roman: niekaip mes netelpam
[2018.04.19 18:44:16] Mark Roman: ir plius monotonisku darbu pasitaikys, taipogi ir interjerai
[2018.04.19 18:44:38] Mark Roman: tau nepatinka monotonija plius nezinau kaip tau su tais interjerais kadangi ne pats darai
[2018.04.19 18:44:40] Mark Roman: tai vat
[2018.04.19 18:45:24] princas: Interjereams pasiūlyčiau
[2018.04.19 18:45:30] princas: pažįstamą žmogų su kuriuo kartu
[2018.04.19 18:45:38] princas: mappinimo pagrindus pažinom ir mokėmes.
[2018.04.19 18:46:34] Mark Roman: as zinau kad tu jy turi, ir jis graziai ten pvz ta viesbuti padare, vidu. man labai patiko, man apskritai tavo kokybe patinka mappu. tik va jei dar ir tam zmogui moket ant virsaus tavo ikainiu tai nera sansu itilpt i 300
[2018.04.19 18:47:33 | Edited 18:47:29] Mark Roman: todel ir sakiau tau is pradziu, jog dabar uz pigiai padirbi, bet poto garantuoju darba ir pastovias pajamas projekte. tokia kaip ir investicija tavo laika i ateiti. bet tu nori individualiai, tai cia jau viskas kitaip
[2018.04.19 18:51:39] princas: Apgalvojau, kad garantijų ateityje į pajamas nėra.
[2018.04.19 18:51:47] princas: Todėl šiuo metu kiek dirbu, tiek ir noriu pasiimt už savo darbą.
[2018.04.19 18:54:27] Mark Roman: tvarkoj, tavo pasirinkimas. tai as tau duosiu kelis darbelius uz ta likuti dar padaryt ir tuomet ieskosiu kito zmogaus. del pavieniu darbu kokiu susisieksiu gal ateity.
[2018.04.19 18:55:10] princas: (Y)

[2018.04.19 21:45:39] Mark Roman: sita paskutini darba kur darem naftos kur atsiuntei vieta
[2018.04.19 21:45:44] Mark Roman: butu gerai kad uzbaigtum
[2018.04.19 21:45:51] Mark Roman: kada jau galesi
[2018.04.19 21:45:59] Mark Roman: poto paziuresim dar kelis darbus

Poto prasidėjo tavo ignoravimas, Gegužės 7d. prasidėjo derinimas dėl salos darbo ir iki Gegužės 29d. nesugebėjai nieko padaryt, nei maketo, nei parašyti, jog to negali atlikti, darom ką nors kitą. Parašiau, kad nėra laiko man tiek laukti, reikia judėti su darbais ir paliksiu neigiamą atsiliepimą, o pinigus tuomet pasilik, tuomet stebuklingai suradai laiko ir sugebėjai atrašyti tą pačią dieną:

b472f0db1c85e3d41345e5006a137907930.JPG

c71aceb29a95fe849847182c7957531d634.JPG

271f6dedfc1172d688bc789b82b8eb1d211.JPG

c13194a49bb823080d67d7737c0185c3808.JPG

Biudžetas, buvo aiškiai pateiktas, nuo pat pradžių 400-500eur. visų darbų iki žiemos 2018 metų, ne ''viską už 250eur''. Bet čia nėra svarbu, jei tavo darbų įkainiai per aukšti mano biudžetui, tai ne tavo kaltė. Tiesiog likom prie susitarimo, jog bendradarbiauti nebenorim, nori viską daryti individualiai, todėl nusprendžiau ieškoti žmogaus, kurio įkainiai įtilps į biudžetą.

Kas liečia darbą, mano parinktame plote darbo atlikti nesugebėjai, parekomendavai savo plotą, kuris yra dar ir mažesnis, nei mano pateiktas ir tame mažesniame plote atlikai darbą su 1348 objektais. Kitas žmogus atliko kuo puikiausiai, to ko prašiau, tame plote, kuriame prašiau, su 3 kartus mažiau objektų. Turėjom kitą darbą, taipogi, rekomenduojamų vietų atsisakei, padarei saloje, pagal save, viskas gerai, tu geriau išmanai. Kitas žmogus padarė ten kur prašiau, kur tu negalėjai, kur tau susidarė ''duobės'', vėlgi su 3 kart mažiau objektų ir darbas atrodo labai gražiai. Suprantu, kad tavo darbų kokybė kitokia, siekianti sukurti itin realistiška atmosfera, tačiau ne viskas yra praktiška ir pastoviai remtis argumentu, jog Aivaras moka sutvarkyti, pas Aivarą serveryje viskas gerai, nėra logiška, kadangi aš tapatį galiu padaryti su tavo darbais, sakydamas, kad kitas mapperis, atliko darbą ten kur tu nesugebėjai su 3x mažiau objektų. Kaip suprantu tavo darbų kritikuoti negalima, tu viską darai tobulai ir jei per stebuklą, objektų skaičius per didelis klientui, tai reiškia jog jis nemoka reikiamai ''susitvarkyti'' darbo, kaip Aivaras iš greenside. Esmė neigiamo atsiliepimo nebuvo tavo darbų kokybė, tačiau kritikuoti yra ką, juoloab, kad tai ne mano vieno nuomonė, o kito žmogaus, kuris taipogi gerai išmano savo darbą.

Dėl salos, vėl pasakai, tik pusė tiesos ir bandai iškreipti kaip viskas buvo. Jei aš nenorėčiau daryti salos su 700 objektų limitų už 60eur. tai parašyčiau, kad nedarysiu, o ne ignoruočiau vos ne tris savaites, sakydamas ''pažiūrėsiu'', ''pabandysiu''. Lygiai toks pat pasiteisinimas, kaip ir su ''nesiruošiu rašinėti'' pradžioje. Kai tik tema pasisuka apie tai, kad pinigų grąžinti ar už juos atidirbti, nereikės, tuomet stebuklingai randi laiko atrašyti tą pačią dieną. Laukiai, kol kažkas tokio nutiks, nes žinojai, jog aš ilgai dėl tų pinigų nesižaisiu ir ne maldausiu jų grąžinti, todėl ignoravai, kol atsibodo man.

Pats supranti, kad pasielgei labai neprofesionaliai, kaip paslaugų teikėjas ir pilnai nusipelnai neigiamo atsiliepimo su visa kritika.

Visumoje, tavo darbo etika ir sąžiningumas matosi tiek iš mūsų bendradarbiavimo situacijos, tiek iš to ką atrašei savo pranešime, bandydamas sugalvoti pateisinimus ir iškreipdamas tai, kas nutiko. O tie tavo pasiteisinimai, dėl ''motyvacijos'' ir ''užsidegimo'' skamba vaikiškai. Persivardink savo paslaugų temą iš ''profesionalios'' į ''motyvacinės'' žemėlapio darbų paslaugos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, Vor parašė:

kurie neturi nieko bendro su esminiu argumentu.

Arba tiesiog neturite tiek patirties (kalbu apie SA-MP ir visa tai kas jį sieja), jog tuos visus dalykus sudėliotumėte į atitinkamas vietas ir atsakytumėte į mano/Jūsų iškeltas problemas.

Nesistengiu apginti kaltininko, nes viršuje kaip ir pritariau iš dalies Jūsų kaltinimams, bet ir nemanau kad šis žmogus yra kalčiausias. Dalį kaltės turėtumėte prisiimti ir Jūs. Bet ... Matau tamsta žinote už visus čia daugiausiai, tad neverta veltis į diskusijas.

O šiaip, jeigu reikės kažkokių patarimų SA-MP projektų klausimais tai kreipkitės, su mielu noru padėsiu nemokamai! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...
(redaguota)
2018-12-27 18:14, dark. parašė:

Gražus kaip visad, pas tavęs tie mapp darbai bet norėtus kažko modernesnio gražesnio kokio namo interjero, o tada būtų tikrai šaunu.

Dėja, sau darbų neatlieku. Kas yra prašoma tą ir padarau. Su interjerais sunkiai draugauju ir juos labai retai darau. 

Redaguota , nario Quel
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1848 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...