Quel

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.363
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  38
 • Atsiliepimai

  73%
 • Forumo eurai

  118 +Pervesti

Quel paskutinį kartą laimėjo Kovo 4

Quel turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

1.682 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie Quel

 • Nario rangas
  princas
 • Gimtadienis 1999.11.24

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  princas#1865

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius.

Paskutiniai lankytojai

7.984 profilio peržiūros
 1. Quel

  (Parduodamas) Fort Carson remake latest version

  Parduodamas, suma 50 eurų. Puikus variantas jūsų serverį paverst unikalesniu.
 2. Labas, mane daug kas pažįstat, ne vienerius ir ne trejus metus trinuosi lietuviškoje SA:MP bendruomenėje. Kokybiškai, unikaliai ir ne prastai atlieku žemėlapio darbus pagal jūsų poreikius, norus. Galiu esant reikalui pats pagimdyti idėją ir ją išpildyti, jei pritrūks jums idėjų. Discord kanalas: princas#1865,. Interjerų šiuo metu negaminu, priimu tik eksterjerų užsakymus. Darbus atlieku gan greitai, ilgalaikiai bendradarbiavimai taip pat domina. Keli paskutiniai darbai -
 3. Quel

  perku Pirkčiau SanFierro mapp darbus !

  check dc.
 4. Quel

  parduodu Perdarytas Fort Carson map/as

  Tai dykumą pakeist į žalumą ir buvo viena iš pagrindinių šio žemėlapio užduočių, kadangi tokia ir buvo pagr. mintis. Aš norėjau naujo landšafto žalioje apsuptyje, tačiau tokį naujai pagamint nėra kur, o pavargęs Angel Pine su Red County manęs nedomino. Automatiškai priėmiau sprendimą perkurti aplinką taip, jog jį būtu neatpažįstama su nauju atradimo skonių žaidėjui. O tas supuvęs Fort Carsonas su savo dykuma jau seniai niekam neįdomus
 5. Labas, parduodu perdaryta Fort Carsono žemėlapį, kaip jis atrodo pamatysite žemiau temoje + prisegsiu dar nuotraukų. Žemėlapį sudaro keletą dalių, kuriuos sudėjus į vieną serverį gausit visą Fort Carson darinį. Jei kažkas sumanys pirkt ir nepavyks paleist, susisieksit padėsiu visais klausimais. Žemėlapio paketas susidaro iš (galiu kažko nepaminėt): Pakeisti visi plotai iš smėlio į žolyno + susodinti medžiai aplink FC/LB. Perdaryta baro su lėkštės ženklu teritorija + pagyvinta aplinka. Sukurta bažnyčia, centrinės gatvės pirmos dalies perdarymas, namų kompleksas šalia bažnyčios. Centre sukurtas parkas, centrinės gatvės antros dalies perdarymas, Policijos Departamentas, Savivaldybės pastatas. Degalinė perdaryta ir detalizuota, motelis priešais taip pat perdarytas nuo a iki z, už jo sukurta lentpjūvė, Taip pat visame Fort Carsone sukurtos sankryžos, pakeista kelių ir takelių tekstūra. Priešais buvusį barą su lėkštę sukurta ferma su lauku, vištide, angarų + apželdinta aplinka. Sukurta krepšinio aikštelė, BurgerShot restoranas ir keletas verslo kompleksų. Anglijos kaimų stiliaus namų kompleksas + Grill Parkas. Sukurtas nedidelias Mall'as, šalia mažas verslų kompleksas, detalizuotas Ring King restoranas. Sukurta amerikietiško stiliaus senų mašinų pardavimo aikštelė. Atnaujintas medicinos departamentas + Sudėti visame FC ir aplink jį kelio ženklai, pakeistos tilto tekstūros (važiuojant iš FC į LB). Pakeliui iš FC į LB sukurtas auto mechanikų garažas su paprastu interjerų viduje. Sukurtas meksikiečių gaujos stiliumi nedidelis hood'as. Perdarytas ir detalizuotas pagrindinis FC motelis. Perdaryta ir detalizuota parduotuvė, keli verslų kompleksai ir CACTUS BAR pagrindinėje gatvėje. Sukurta prieplauka su restoranu ant vandens FC pakraštyje. Sukurtas restoranas, verslų kompleksai prie medicinos departamento + gyvenamųjų namų kvartalas centre. Sukurtas statybų plotas ir perdarytas šalia esantis baras. Detalizuotas šalia FC esantis didelis trailer parkas (Kiekvienas turi aptverta kiemą, augaliją kieme) + Apželdintas ir sudėti žibintai, pakeista takelio tekstūra į asfaltuotą. Vietoje esančio Ammo-Nation šalia FC padarytas amerikietiškame stiliuje kavinukė. Vietoje šalia esančio fabriko padarytas didelis kalėjimas.
 6. Quel

  5 vilos ant vandens

  Ačiū chebra už pagyrimus 🤪 Visada malonu stebint ir gaut jūsų teigiamą feedbacką ✌🏼
 7. Turiu laisvo laiko SA-MP žemėlapio darbams atlikti, susisiek discord: princas#1865 ✌️

 8. Red County FBI Filial (PILNA GALERIJA: https://imgur.com/a/xlllc9r )
 9. Santa Maria Bay pležas (PILNA GALERIJA: https://imgur.com/a/bchncqt )
 10. Quel

  (Parduodamas) Fort Carson remake latest version

  Parduodamas jau dabar.
 11. Quel

  (Parduodamas) Fort Carson remake latest version

  Mirguliuoja man gta SA shadowai, bet jau perrašytas, tai kaip ir susitvarkė 😀✌️
 12. Kažkada tūkstantį metų atgal buvau pradėjęs perdarinėti Fort Carsono miestelį ir jo aplinką. Iš dykumos planuose buvo padaryti žalią aplinką, o patį miestelį perdaryti į gyvesnį ir labiau Amerikos miestelį priminančią vietą. Galu gale, idėja kaip ir darbas buvo atidėti į stalčių ir po kelių metų vėl ištraukti dėka entuziazmo sukurti roleplay projektą. Idėja buvo sukurti roleplay žanrui 100 procentų tinkantį žemėlapį ir savo misiją išpildžiau, tačiau aplamai roleplay žanras SA:MP platformoje nepasiteisino. Nežiūrint į tai, dėka šių įvykių sugebėjau prisiverst ir užbaigt tai, ką kažkada buvau pradėjęs. Perdaryta ko gero absoliučiai kiekviena miesto vieta ir šį remake aš jums ir noriu parodyti..
 13. Quel

  RHINEBECK.LT #RolePlay

  Susisiek su manimi discord, įtrauksim tavo IP adresą į white list’ą!
 14. Quel

  RHINEBECK.LT #RolePlay

  Visada galima išmokinti. Tai ką tu vadini ne lietuviams yra žmonės kurie niekada nežaidė normalaus roleplay, kuris turi kokybę už savęs. Šiuo atveju mes ją ir siūlom kiekvienam norinčiam žaist roleplay sa:mp platformoje.