Quel

Red County FBI Filial

Recommended Posts

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Quel
      Labas, mane daug kas pažįstat, ne vienerius ir ne trejus metus trinuosi lietuviškoje SA:MP bendruomenėje. Kokybiškai, unikaliai ir ne prastai atlieku žemėlapio darbus pagal jūsų poreikius, norus. Galiu esant reikalui pats pagimdyti idėją ir ją išpildyti, jei pritrūks jums idėjų. Discord kanalas: princas#1865,. Interjerų šiuo metu negaminu, priimu tik eksterjerų užsakymus. Darbus atlieku gan greitai, ilgalaikiai bendradarbiavimai taip pat domina. Keli paskutiniai darbai - 

• Parašė Quel
      Kažkada tūkstantį metų atgal buvau pradėjęs perdarinėti Fort Carsono miestelį ir jo aplinką. Iš dykumos planuose buvo padaryti žalią aplinką, o patį miestelį perdaryti į gyvesnį ir labiau Amerikos miestelį priminančią vietą. Galu gale, idėja kaip ir darbas buvo atidėti į stalčių ir po kelių metų vėl ištraukti dėka entuziazmo sukurti roleplay projektą. Idėja buvo sukurti roleplay žanrui 100 procentų tinkantį žemėlapį ir savo misiją išpildžiau, tačiau aplamai roleplay žanras SA:MP platformoje nepasiteisino. Nežiūrint į tai, dėka šių įvykių sugebėjau prisiverst ir užbaigt tai, ką kažkada buvau pradėjęs. 
      Perdaryta ko gero absoliučiai kiekviena miesto vieta ir šį remake aš jums ir noriu parodyti.. 

• Parašė Quel
    • Parašė Quel
      Santa Maria Bay pležas (PILNA GALERIJA: https://imgur.com/a/bchncqt )

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.