Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SunSide.lt - Naujovių era!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), 'familia parašė:

aš jums pasakysiu, jei mes taip jau kaip jūs sakot dalintume ban tai pas mus dienos metu nežaistu 70-100 žmonių. :)

Žaidžia tik dėl gautų privilegijų, neužimtų jokių postų, net 20 žaidėjų neturėtumėt. Taipogi privalau paminėti, kad kai toks "Programuotojas" kaip tu dirba, jiems jau po savaitės pabos ir pradės skaičiai kristi :). 

 

Ai ir mantai, r-mg pareina, tad laikykit kardaną

Redaguota , nario SfeKsi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), 'familia parašė:

aš jums pasakysiu, jei mes taip jau kaip jūs sakot dalintume ban tai pas mus dienos metu nežaistu 70-100 žmonių. :)

Pusė žaidėjų yra čyteriu ir žaidžia daugiau nu čia aišku jau frearoamas užblokuoja keičia IP ir vėl čytina, o administratoriai labai lėtai dirba kad užblokuotu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiek tiek nusprendžiau pažaisti, kad galėčiau kritikos inpi*t, bet tik pusvalandį lošiau tai tik 2 sistemos užkibo, nekalbant apie blogą adminų darbą, kad tave saugioj zonoj trankyt gali, bei anti cheat sistemą... 

Anyways, jei įdomu, tai man užkliuvo dvi sistemos - žvėjybos ir kasyklos, visų pirma su žvejyba - reikia parašyti /meskere, gavus meškerę reikia ją užmesti ir laukti 5-10 sec kol užkibs žuvis, na, viskas ok atrodo, bet tada atsiranda "įdomioji dalis" - kažkam užkibus išmeta lentelę kurioje reikia spaudinėti spalvas, yra keturi kvadratai skirtingai nuspalvinti bei rašo kurią spalvą reikia spausti, kad užkibtų žuvis, taigi ne gana to, kad tai yra ganėtinai sunku (bent jau man galva nustojo dirbti po 4 kartų) tai dar ir nesiriboja su tikrove. Tikrovėje kai pagauni žuvį turi kvadratus spaudinėti? :D Jau geriau įkeltumėt paprastą sistemą žvėjybos negu tokią nesąmonę. Ai ir dar dienos bajeriuks - sistemą su tų spalvų spaudinėjimu naudoja MTA serveriuose, dažniausiai cops and robbers, kai reikia išminuoti bombas, o ne žuvis gaudyt ;Dd.

Moving on

Dėl kasyklos, tai man juokas ima. Idėja ganėtinai įdomi, nueini į urvą, su kastuvu trinkteli ir pradedi ieškoti metalų (aukso, vario ir kito š) ir kai randi turi kuo greičiau spaudinėti LMB, na, gal iš SAMP'o daugiau ir neišspausi, dėl sistemos nekibsiu, bet pašnekėkim kaip galima buginti pinigus. Kaip ir minėjau, radus kažką reikia kuo greičiau spaudinėti pirmą pelės mygtuką, galėtumėt pakeisti į kokį shift ar space mygtuką, nes bent jau man savo pelę spaudinėt gaila, tam, kad rasčiau metalų SAMP'e. O jeigu einant prie buginimų - girdėjot kada apie tokį "Double click" mygtuką ant naujų, išmanių pelių? Jei negirdėjot - pasigooglinkit, tingiu aiškint. Taigi, galima labai paprastai, vietoj to spaudinėjimo LMB, paimti ir laikyti Double Click mygtuką kai ką nors radai, bent jau ant mano pelės, per mažiau nei sekundę progress bar užsipildo ir gaunu tuos gramus (ar kilogramus, nepamenu) ir lengvi pinigai. Taigi, ekonomiką galima lengvai užlaužti taip pasedėjus porą valandų ir pažaidus su tuo double click mygtuku.

Na ir ant galo

Nusprendžiau padaryti soc. eksperimentą (ale) kur 5 minutes pažvejočiau ir 5 minutes padirbčiau kasykloj (kasykloj su double click). Taigi, nekuriant litanijų pasakysiu paprastai, iš žvėjybos po 5 minučių gavau tik apie 100 eurų (gal man spalvas sunku skirti ar kas, bet tikrai ganėtinai sunku yra su jūsų idėją kažką pagaut). Na ir tada pradėjus darbą kasykloje, spėjau surinkti vos ne max kiekį kiek tik galėjau (240 berots surinkau - bent kai pardaviau rašė) taigi, kai viską pardaviau, gavau lygiai 1500 eurų, aišku, čia yra atsitiktinumas dėl tų medžiagų ir t.t, bet ~1400 eurų skirtumas per 5 minutes, kodėl tai leistina? :D Tvarkykit tą double click, keiskit į shift ar space mygtuką kaip anksčiau minėjau, jei nenorit, kad ekonomiką augt belenkaip greit pradėtų.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...