Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SunSide.lt - Naujovių era!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), 'familia parašė:

Kodėl tas pats iš kar? Visu pirma žmonių aš neapgaudinėju, visu antra pamatysi padarysiu savo darbą iki galo ir tu tuos žodžius tikiuosi atsiimsi? :)

Kaip tai neapgaudinėji *Myliu SuperGames.lt*, R-*G atnaujinimuose prirašei to, ko net nesi padaręs :D, o apie tavo sugebėjimus išvis patylėt reiktu.

 

Šarai, linkiu stiprybės, nepalūžk... Užuojauta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), Hoonz parašė:

Kaip tai neapgaudinėji *Myliu SuperGames.lt*, R-*G atnaujinimuose prirašei to, ko net nesi padaręs :D, o apie tavo sugebėjimus išvis patylėt reiktu.

 

Šarai, linkiu stiprybės, nepalūžk... Užuojauta.

nepalūš nepergyvenk, dėl to prisijungimo paprasčiausiai reikėjo susitvarkyti sql, susitvarkiau pas mane veikia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, 'familia parašė:

nepalūš nepergyvenk, dėl to prisijungimo paprasčiausiai reikėjo susitvarkyti sql, susitvarkiau pas mane veikia. :)

tas prisijungimas man jau seniai *Myliu SuperGames.lt*, aš kalbu apie tavo kodą, tai ką "padarei", tu net logiškai nesupranti kaip veikia ir kam skirtos tam tikros funkcijos, tu elemntariai nemoki su textdraw elgtis. TU NETURI BENDRO SUVOKIMO APIE PAWN sintaksę.

 

ps. jei tu su gm dirbi - palūš per startą :lol:

Redaguota , nario Hoonz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ką per startą forumo laikykitės ddos tikrai bus nemažai bent įsivaizduoju ir tikiu. :DD Aš įsivaizduoju daug kam pridirbę esat, tai taip ir startuosit. O su projektu gal sekmės, o gal nesėkmės. Vagys dega taip kaip ir degė sabalys ;*

Redaguota , nario Lukas_Fiesta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas, anksčiau žaisdamas.. Kiek aš ten tezaidziau. Savaitę ar dvi.. Man patiko tikrai. Tad jūs užsidarete.. Nemanau kad čia tragedija.. Jūs irgi turit savo laisvalaikį.. Ir žmonės kurie kritikuojat. Sukurkit ką nors panašaus - *Myliu SuperGames.lt* jums gausis. O tu šarai maladiec.. Ateisiu pas jus.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Lukas_Fiesta parašė:

Nu ką per startą forumo laikykitės ddos tikrai bus nemažai bent įsivaizduoju ir tikiu. :DD Aš įsivaizduoju daug kam pridirbę esat, tai taip ir startuosit. O su projektu gal sekmės, o gal nesėkmės. Vagys dega taip kaip ir degė sabalys ;*

Tu vėl komentuoji, šį kartą tyngiu kažką ir atrašinėti tau, vistiek nieko nesupratai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, Lukas_Fiesta parašė:

Nesakyk kad tingi, tiesiai šviesiai pasakyk, kad nežinai ką :D. 

Aš jau tau praeita kartą išsakiau viska maugli, jei trumpiau tai batonas kuris loja ant kitų nors pats nieko nėra padares. ;) Ir dar jobnutas maladzekas kuris kiša nosi ten kur nereikia "susirask darbą, merga" nors pats dar ant motinos sprando sėdi :funny:

Redaguota , nario Šarūnas V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šarūnas V. parašė:

Aš jau tau praeita kartą išsakiau viska maugli, jei trumpiau tai batonas kuris loja ant kitų nors pats nieko nėra padares. ;) Ir dar jobnutas maladzekas kuris kiša nosi ten kur nereikia "susirask darbą, merga" nors pats dar ant motinos sprando sėdi :funny:

Amm smagus tavo bendravimas, koks projektas bus ? Maroznykovų ? Daug kalbi mažai darai ;//. "jobnūtas, maladzekas" gali lietuviškai, o ne kaip lenkas mėtytis neaiškios kilmės žodžiais ? :P, japp svarbu turi, taip gyvenimu su tėvais, prisimink dar nepilnametis esu. ;) Bummm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Lukas_Fiesta parašė:

Amm smagus tavo bendravimas, koks projektas bus ? Maroznykovų ? Daug kalbi mažai darai ;//. "jobnūtas, maladzekas" gali lietuviškai, o ne kaip lenkas mėtytis neaiškios kilmės žodžiais ? :P, japp svarbu turi, taip gyvenimu su tėvais, prisimink dar nepilnametis esu. ;) Bummm.

Tai jei vaikas esi tai mažiau ir kiškis kur taves nekviečia niekas, snargliuk :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šarūnas V. parašė:

Tai jei vaikas esi tai mažiau ir kiškis kur taves nekviečia niekas, snargliuk :D

O jezzz, amm kam kuri temą ? Jog kiti nuomonę išreiškia, tai priimk visų nuomonę, kritiką ir pnš. :P

Redaguota , nario Lukas_Fiesta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Lukas_Fiesta parašė:

O jezzz, amm kam kuri temą ? Jog kiti nuomonę išreiškia, tai priimk visų nuomonę, kritiką ir pnš, bomžiuk. :P

 

Nu ką per startą forumo laikykitės ddos tikrai bus nemažai bent įsivaizduoju ir tikiu. :DD Aš įsivaizduoju daug kam pridirbę esat, tai taip ir startuosit. O su projektu gal sekmės, o gal nesėkmės. Vagys dega taip kaip ir degė sabalys ;*

Tu šita nesamone vadini nuomone? :D

"Labas neieskai nariu i projekta ?" ne tu rašinėjai? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šarūnas V. parašė:

 

Nu ką per startą forumo laikykitės ddos tikrai bus nemažai bent įsivaizduoju ir tikiu. :DD Aš įsivaizduoju daug kam pridirbę esat, tai taip ir startuosit. O su projektu gal sekmės, o gal nesėkmės. Vagys dega taip kaip ir degė sabalys ;*

Tu šita nesamone vadini nuomone? :D

"Labas neieskai nariu i projekta ?" ne tu rašinėjai? :D

Joo ten vadinu nuomonę.

Ką gi tu čia ? :DDDDDD Numesk krč screen'ą kada buvo rašyta ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...