Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SunSide.lt - Naujovių era!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Lukas_Fiesta parašė:

Joo ten vadinu nuomonę.

Ką gi tu čia ? :DDDDDD Numesk krč screen'ą kada buvo rašyta ir t.t

http://www.part.lt/img/90fa2a7fd3280f28bdcafbba0295ebf6901.png
http://www.part.lt/img/498e28874f6079d7598811d6a378f557611.png

:taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šarūnas V. parašė:

Pirmas taip sutinku, dar tada buvai normalus žmogus viskas čiki.
Antroje nuotraukoje siūliau įgarsinimus, būtai parašęs jog reiktų būčiau parašęs, kad tai paslaugos. :)

Ramu. :song:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Lukas_Fiesta parašė:

Pirmas taip sutinku, dar tada buvai normalus žmogus viskas čiki.
Antroje nuotraukoje siūliau įgarsinimus, būtai parašęs jog reiktų būčiau parašęs, kad tai paslaugos. :)

Ramu. :song:

Aha, isivaizduok kaip tokiam kaip tu mokėčiau už tokias paslaugas :D Aš ir likau normalus, o tu niekada toks ir nebuvai, nes tik per niurkinimą ir ilysdavai kažkur, dabar kai nepriimtas buvai tai ir nepykanta didelė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šarūnas V. parašė:

Aha, isivaizduok kaip tokiam kaip tu mokėčiau už tokias paslaugas :D Aš ir likau normalus, o tu niekada toks ir nebuvai, nes tik per niurkinimą ir ilysdavai kažkur, dabar kai nepriimtas buvai tai ir nepykanta didelė :)

Nee, tu man nieko neatrašiai, dėl ko turėčiau pykti ? Tuo tarpu buvo ne tavo vieno projektas. ;) Gerai nefreepostinam, nes tikrai baus moderatoriai. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Lukas_Fiesta parašė:

Nee, tu man nieko neatrašiai, dėl ko turėčiau pykti ? Tuo tarpu buvo ne tavo vieno projektas. ;) Gerai nefreepostinam, nes tikrai baus moderatoriai. :P

Nefreepostinam nes nebeturi ką atsakyt, tipo ne ne nerašiau, parodai nuotraukas ir gg. :D Būtent, nefreepostink nes pats laikas jau ir išeit iš šitos temos tau, eilini kartą bandydamas kažką irodyt pasilikai pats šūdu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šarūnas V. parašė:

Nefreepostinam nes nebeturi ką atsakyt, tipo ne ne nerašiau, parodai nuotraukas ir gg. :D Būtent, nefreepostink nes pats laikas jau ir išeit iš šitos temos tau, eilini kartą bandydamas kažką irodyt pasilikai pats šūdu. :)

Turiu ką aš atsakyt ir galiu atsakyt, nesikelk būk žmogus, aukštai kilęs - žemai pūlsi. Atsigauk čia tau ne sapnas jei rimtai. Kalbėk normaliai, o ne bandyk kažką įrodyt. :DD Neturiu laiko, tad negaliu ir rašyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Lukas_Fiesta parašė:

Turiu ką aš atsakyt ir galiu atsakyt, nesikelk būk žmogus, aukštai kilęs - žemai pūlsi. Atsigauk čia tau ne sapnas jei rimtai. Kalbėk normaliai, o ne bandyk kažką įrodyt. :DD Neturiu laiko, tad negaliu ir rašyt.

lol, nesikelk :D tai nelysk ten kur tau nepriklauso ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Šarūnas V. parašė:

Aha, isivaizduok kaip tokiam kaip tu mokėčiau už tokias paslaugas :DAš ir likau normalus, o tu niekada toks ir nebuvai, nes tik per niurkinimą ir ilysdavai kažkur, dabar kai nepriimtas buvai tai ir nepykanta didelė :)

"Aš ir likau normalus" SAMP Dramos, Summer Edition 2k17.

Abu jūs niurkalai, kaip ir visas forumas. 

 

4 minutes prieš, Lukas_Fiesta parašė:

Turiu ką aš atsakyt ir galiu atsakyt, nesikelk būk žmogus, aukštai kilęs - žemai pūlsi. Atsigauk čia tau ne sapnas jei rimtai. Kalbėk normaliai, o ne bandyk kažką įrodyt. :DD Neturiu laiko, tad negaliu ir rašyt.

Tu irgi prikolas. Prieštarauji sau viename sakinyje. Sakai, kad turi ką pasakyti, o po to negali nieko rašyt. Keistas žmogus, keistas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu per smarkiai issireiksti kad kazkas nepriimtu per daug asmeniskai bet projekto komanda sudaro turbut didziausi imanomi forumo juokdariai (gal dar kokio sabalio truksta sitai kompanijai.) Kazkada, west-city laikais atsimenu Saruna (Bruno_Damian) kaip rimta subrendusi zmogu, kuris kaip tik paprotina kitus ir elgiasi solidziai. Panasu, kad kuo "senyn", tuo durnyn. Apie familia nenoriu per daug plestis nes nezinau ar tai tiesa, bet sklando gandai kad tai tas pats Mantas QMM kuris yra apgaves nemazai zmoniu ir pries kokius 1-2 metus "paleavines" sampa ir pasidalines visais savo turetais failais susijusiais su sampu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 19 valandas(-ų), Rolandas. parašė:

Nenoriu per smarkiai issireiksti kad kazkas nepriimtu per daug asmeniskai bet projekto komanda sudaro turbut didziausi imanomi forumo juokdariai (gal dar kokio sabalio truksta sitai kompanijai.) Kazkada, west-city laikais atsimenu Saruna (Bruno_Damian) kaip rimta subrendusi zmogu, kuris kaip tik paprotina kitus ir elgiasi solidziai. Panasu, kad kuo "senyn", tuo durnyn. Apie familia nenoriu per daug plestis nes nezinau ar tai tiesa, bet sklando gandai kad tai tas pats Mantas QMM kuris yra apgaves nemazai zmoniu ir pries kokius 1-2 metus "paleavines" sampa ir pasidalines visais savo turetais failais susijusiais su sampu.

Geras komentaras, dalis tiesos yra. Tik vienas faktas tas kad ankščiau man rūpėjo visokių bananų nuomonės ir ramiai spręsdavau visus ginčus, dabar tiesiog jeigu žmogus nežinodamas tiesos toliau varo savo, ką tokiam ir bepasakysi, neverta švaistyt laiko. :) 

prieš 16 valandas(-ų), Malchik_Music parašė:

Na linkiu didziausos sekmes su projektu laikyk kardana :D

Dėkui tau, stengsimės. ;)

prieš 7 valandas(-ų), Wyss`as parašė:

Šaunus aprašymas projekto! Linkiu didžiausios sėkmės Šarūnai ;) Reiks užsukt

Ačiū, užsuk būtinai. :)

 

Forumo startas rytoj 19:00!

Redaguota , nario Šarūnas V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 6/30/2017 at 15:39, Lukas_Fiesta parašė:

Turiu ką aš atsakyt ir galiu atsakyt, nesikelk būk žmogus, aukštai kilęs - žemai pūlsi. Atsigauk čia tau ne sapnas jei rimtai. Kalbėk normaliai, o ne bandyk kažką įrodyt. :DD Neturiu laiko, tad negaliu ir rašyt.

Laisvas ruoni eik i rižyna lošt tokie ten renkasi kai tu loxai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...