Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SunSide.lt - Naujovių era!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

50 minutes prieš, lucas parašė:

tave vagiu apkaltino, o tu apie batonus kalbi :|.

Familia bus tas pats kas dexis. hfhf

Kodėl tas pats iš kar? Visu pirma žmonių aš neapgaudinėju, visu antra pamatysi padarysiu savo darbą iki galo ir tu tuos žodžius tikiuosi atsiimsi? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, 'familia parašė:

Kodėl tas pats iš kar? Visu pirma žmonių aš neapgaudinėju, visu antra pamatysi padarysiu savo darbą iki galo ir tu tuos žodžius tikiuosi atsiimsi? :)

su rmg irgi viską iki galo padarei? Kažkaip jau savaitę laiko tavo padarytas klaidas taiso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, quiN. parašė:

su rmg irgi viską iki galo padarei? Kažkaip jau savaitę laiko tavo padarytas klaidas taiso.

Nesuprantu kodėl iš kart mano

 

  • Patvarkytas uždarbis važinėdami su Policijos mašina ( 50eur. į minute ) čia ne mano, čia iš apine
  • Patvarkytas uždarbis važinėdami su Medikų mašina ( 35eur. į minute čia ne mano, čia iš apine
  • Sukurta nauja komanda Medikams : /pagydyti ( Galės pagydyti žaidėja už : 200eur čia ne mano, čia iš apine
  • Sutvarkyta žvejojimo zona ( Leis žvejoti ant platformos ) neturėjau mapu
  • Įkeltas žvejybos interjeras. neturėjau mapu.

ir daugelis kitų jų ištaisytu klaidų yra iš apine modo, o kad hoonz (Ainis) čia kalbas skleidžia man visiškai neįdomu, su registracija jie ten vargo ilgai, bet ten ne mano bėda patys su sql kažką turėjo susimalę ir viskas, nes jie dar paskui kėlė sena registracija iš senos gm versijos tuomet vis vien tas pats buvo nu tai aš nežinau.

O iš jų pasitraukiau dėl BigDee, aš net nežinau kaip jie startuos, paskutinis mano atnaujinimas kuris buvo parašytas jis net nebuvo padarytas visiškai serveryje, kadangi Big surašė Šetonui ką daryti nu TD, padarė foto atsiuntė ir dingo, paskui man sako kelk update su tais visais, nu aš galvoju kk, ir šetonas dingo, kaip man kitaip elgtis.

CoDemo sistemos, jie jų net neturi, siūlė man parduoti, bet vienas patikimas asmuo man pasakė kad jų net neturi tai kas per projektas? pasižadėjimai ir daugiau nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, 'familia parašė:

Nesuprantu kodėl iš kart mano

 

  • Patvarkytas uždarbis važinėdami su Policijos mašina ( 50eur. į minute ) čia ne mano, čia iš apine
  • Patvarkytas uždarbis važinėdami su Medikų mašina ( 35eur. į minute čia ne mano, čia iš apine
  • Sukurta nauja komanda Medikams : /pagydyti ( Galės pagydyti žaidėja už : 200eur čia ne mano, čia iš apine
  • Sutvarkyta žvejojimo zona ( Leis žvejoti ant platformos ) neturėjau mapu
  • Įkeltas žvejybos interjeras. neturėjau mapu.

ir daugelis kitų jų ištaisytu klaidų yra iš apine modo, o kad hoonz (Ainis) čia kalbas skleidžia man visiškai neįdomu, su registracija jie ten vargo ilgai, bet ten ne mano bėda patys su sql kažką turėjo susimalę ir viskas, nes jie dar paskui kėlė sena registracija iš senos gm versijos tuomet vis vien tas pats buvo nu tai aš nežinau.

O iš jų pasitraukiau dėl BigDee, aš net nežinau kaip jie startuos, paskutinis mano atnaujinimas kuris buvo parašytas jis net nebuvo padarytas visiškai serveryje, kadangi Big surašė Šetonui ką daryti nu TD, padarė foto atsiuntė ir dingo, paskui man sako kelk update su tais visais, nu aš galvoju kk, ir šetonas dingo, kaip man kitaip elgtis.

CoDemo sistemos, jie jų net neturi, siūlė man parduoti, bet vienas patikimas asmuo man pasakė kad jų net neturi tai kas per projektas? pasižadėjimai ir daugiau nieko.

pagarba už argumentuotą komentarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

42 minutes prieš, 'familia parašė:

Kodėl tas pats iš kar? Visu pirma žmonių aš neapgaudinėju, visu antra pamatysi padarysiu savo darbą iki galo ir tu tuos žodžius tikiuosi atsiimsi? :)

vėl po kiekvienos idėjos tema parašysi, kad aprašytos sistemos per sunkios ir nusiplausi rankas? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, liight parašė:

vėl po kiekvienos idėjos tema parašysi, kad aprašytos sistemos per sunkios ir nusiplausi rankas? :D

Jūs nesuprantat, dabar nueik į forumą ir pažiūrėk, visur buvo siūlomos tos pačios idėjos, su baldais arba su gaujų zonomis ten taškais ir pan, o visos kitos kurios buvo logiškos buvo pažadėta jog įgyvendinsim, nei vienas nesame supermen'ais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Laurynas R. parašė:

Tai puikus serveris kuriame praleidau didelę savo laiko dalį, bet norėčiau paklausti ar serveryje likę mano vartotojo duomeny nebus ištrinti, turiu omenį ar projektas neištrins visų vartotojų?

Tvinkis strikes again, kas lažintis? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, 'familia parašė:

Kodėl tas pats iš kar? Visu pirma žmonių aš neapgaudinėju, visu antra pamatysi padarysiu savo darbą iki galo ir tu tuos žodžius tikiuosi atsiimsi? :)

Neatsiimsiu, mačiau pakankamai r-mg kai buvai "nesugebės mano rankos" ir panašiai. Aišku, po to tie pranešimai magiškai pradingo kaip ir tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, 'familia parašė:

Jūs nesuprantat, dabar nueik į forumą ir pažiūrėk, visur buvo siūlomos tos pačios idėjos, su baldais arba su gaujų zonomis ten taškais ir pan, o visos kitos kurios buvo logiškos buvo pažadėta jog įgyvendinsim, nei vienas nesame supermen'ais. :)

Tai logiškos sistemos yra tos, kurias tu gali padaryti, o tų kurių negali - net nemėgini ir sakai, kad jos neįmanomos :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...