Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bacon May Die - mano muštynių žaidimas (greitai STEAM'e!)


SnoutUp

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2185 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

38 minutes prieš, satanfaction parašė:

į žaidimą žiūriu labai gerai, bet galėtu būti kokie leveliai su drakonais daugiau ant kažkaip LVL- 10 - 20 ir taip toliau būtų tikrai įdomiai.

Gal ne su drakonais (nors kodėl ne), bet žadu mėgint rimtesnius/įdomesnius bosus padaryt ateityje. Dabar yra tokie simple, kur tik ginklais mojuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Šaunus žaidimėlis. Iki 11 lygio perėjau kažkoks ten bosas buvo ir miriau ir vėl išnaujo. Mano manymu galėtum padaryt taip kai miršti kokiam nors lygyje tiesiog atsirastum vėl tapačiam. O šiaip pats žaidimas nuostabus, laiką prastumt kaip sakant. :D Šaunu, kad yra tokių žmonių kurie kuria tokius šaunius žaidimukus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 4 mėnesių...

Vajezau, kiek jau laiko aš su šituo projektu terliojuos. Galvojau, kad gerokai trumpiau... Ir vis dar nepriartėjau prie versijos, kurią drąsiai galėčiau į Early Access leist. Bet... bet... gal jau birželį.

Paskutiniu metu dirbu su įdomesniais spell-caster priešais ir jų AI:

dNdIJ6B.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), SnoutUp parašė:

Vajezau, kiek jau laiko aš su šituo projektu terliojuos. Galvojau, kad gerokai trumpiau... Ir vis dar nepriartėjau prie versijos, kurią drąsiai galėčiau į Early Access leist. Bet... bet... gal jau birželį.

Paskutiniu metu dirbu su įdomesniais spell-caster priešais ir jų AI:

dNdIJ6B.gif

Nenusibodo su game makeriu dirbt? Gal vertėtų ką nors rimtesnio pabandyt? :D
O šiaip kažką apčiuopiamo uždirbai iš šitų savo žaidimukų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), 7mellos | Inn_Progress parašė:

Nenusibodo su game makeriu dirbt? Gal vertėtų ką nors rimtesnio pabandyt? :D
O šiaip kažką apčiuopiamo uždirbai iš šitų savo žaidimukų?

Na, man dar nebuvo su GM:S, kad  kažko taip varikliuke pritrūktų, jog turėčiau migruot prie kito... Ir tai dar neišnaudoju visų galimybių jo. Tiesa, man GM:S2 labai nepatinka (ypač tai, kad turėsiu iš naujo visas licenzijas pirkt), tai stengiuos su GMS1.4 kuo ilgiau būt, bet čia jau kita tema. Trumpai tariant, if it ain't broken... Vienam 2D žaidimus mėgėjiškai daryt - pats tas. Vasarą dar Switch supportint pradės, tai visai norėčiau pabandyt kažką tam padaryt.

Nieko įspūdingo, bet šiek tiek uždirbu. Steam'e noriu paleist už porą dolerių šitą, kad būtų stabilesnės įplaukos, nors nesitikiu daug, nes po kai Greenlight pakeitė Steam Direct, tai liūdni popieriai mažiems indie žaidimams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2185 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...