SnoutUp

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  217
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  187 +Pervesti

SnoutUp paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 23 2020

SnoutUp turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

447 Turintis ką pasakyti

10 sekėjų

Apie SnoutUp

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Tinklalapis
  https://www.facebook.com/snoutup

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. SnoutUp

  Flying Rocket

  Yeah, mediafire nuoroda nėra pats patogiausias būdas dalintis Android žaidimais. Pats žaidimėlis galėtų būt gerokai įdomesnis, jei naudotum labiau rocket-išką valdymą (paspaudus sukasi į kairę, atleidus - dešinėn) ir taip sukiojantis galima būtų rinkti aplink planetas išmėtytus resursus.
 2. SnoutUp

  Mano Card Hog žaidimas - telefonuose!

  Priklauso nuo to, kokie siekiai. Bet kokiu atveju, rekomenduočiau pradėt nuo mažų žaidimų kūrimo, kas pagelbėtų patirties, portfolio bei auditorijos auginimui. Neapsiribot viena platforma. Publishint viską į kokią neįpareigojančią svetainę (itch.io), kur žaidėjam būtų lengva prieit ir išbandyt.
 3. Sveiki, noriu pranešt, kad mano kuriamą Card Hog žaidimą jau galima žaisti ir telefonuose! Kol kas paleistas tik Google Play, bet iOS versiją galima parsisiųsti naudojant TestFlight programėlę. Kviečiu išbandyt, jei toks dungeon-crawler/card/puzzle žaidimo tipas atrodo įdomus: Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.snoutup.cardhog iOS: https://testflight.apple.com/join/OoZvPOZg Kaip visada, laukiu atsiliepimų ir ruošiu atnaujinimus!
 4. Jei turit žaidėjų bendruomenę (forumą, discord, groupsą) ir norėtumėt Card Hog Steam raktų giveaway padaryt - PM ;)

 5. SnoutUp

  Parodyk, ką veiki!

  Card Hog mobilios versijos gameplay:
 6. SnoutUp

  Žaidimų domėjimasis

  Siūlyčiau daryt, kas pačiam įdomiau atrodo, o ne ką auditorija pasiūlys, nes kiekvienas turi savo mėgstamus žanrus. Clicker žaidimų per akis, bet jie visvien potencialo turi, nes natūraliai užkabina.
 7. Northernlion žaidė Card Hog!

   

  1. Vidmantas.

   Vidmantas.

   kiek pardavimų pavyko pasiekti steame?

  2. iVron

   iVron

   Bet kas keisčiausia kad dydžioji dalys komentatoriu po video šneka kad kopija :D

  3. SnoutUp

   SnoutUp

   Jei didžioji dalis po video taip šneka, tai, ko gero, tiesa.

 8. SnoutUp

  Parodyk, ką veiki!

  Nuveikiau gan masyvų Card Hog atnaujinimą po paleidimo: https://store.steampowered.com/newshub/app/1163740/view/2521402000847951536
 9. Release už kelių valandų!
  card_hog_231.png.8c636dbb46723b00d38599679b75c24f.png

  1. taki

   taki

   O aš rakto taip ir negavau, net Beta versijos ;D

  2. SnoutUp

   SnoutUp

   Sorry @taki bet toj temoj reikėjo feedbacko duot web versijai :)

 10. SnoutUp

  Parodyk, ką veiki!

  Paglostyk priešą!
 11. Nuomonės išsakyt tikrai niekas netrukdo, net giveaway taisyklėse rekomenduojama! Bet ačiū, jaučiuos geriau dirbdamas su tokiais projektais, kokie pačiam patinka ir kur galiu sukurt geresnės kokybės produktą, todėl žadu tai daryt toliau. Nelabai suprantu, kodėl turėčiau mestis į sritį, kur nieko nesigaudau ir bandyt kažką tragiško lipdyt ant Unity First Shooter assetų. Didesnė auditorija? Kam? Tam asset-flip FPS žaidimui, kuris atrodys identiškai, kaip dešimtys išleidžiamų kas savaitę? Hah. Kad 2D žaidimam trūktų žaidėjų negirdėjau niekur, tik šitam forume. Lietuvoje, in general, sudomint ne AAA produkcija sunkoka, bet galiu garantuot, kad worldwide žaidžia viską ir susidomėjimas priklauso ne nuo D kiekio ar varikliuko, o kokybės ir marketingo. Ir vis dar naudoju GameMaker Studio, ko irgi nežadu keist. Bent kol nepasibaigs 2D žaidėjai!
 12. Vyksta mano naujo žaidimo dalybos!

   

  1. iVron

   iVron

   Dalybos tai dalybos, bet kad tai žaidimas, labai jau nuobodus. ( DEMO Nesisiunčiau ) bet sekiau tavo darbą ir tiesiog nematau laiko jame dar praleisti. 
   Jam reikia naujovių, jei norėsi jų ( ir jei bent bandysi daryti iš mano pasiulymu ) tuomet duok discorda atsiusiu pasiulymus ką geriau dar daryti kad nebūtų nuobodu ir panašiai.

    

  2. SnoutUp

   SnoutUp

   @iVron Turi omeny, kad jis nuobodus net nepažaidus (jei demo nesisiuntei)? Tai jau tikrai smalsu, kokias naujoves pasiūlytum. Mano discord: SnoutUp#9405

 13. Aaah, tada taip, jeigu žaidimas reikalaujantis daugiau resursų arba FPS'ų, kad sklandžiai žaistųsi, tai Remote Play ne išeitis. Čia, kai turn based, tai neturėtų būt problemų, nebent visai Steam strigs.
 14. Dėkoju, labai geros pastabos! Web versijoje tai atjungta, bet Steam'e yra daugiau, ko siekt - achievement'ai su permanent upgreidais, kortų atradimas ir atrakinimas, bet, tiesa, kažkokio reikia rimtesnio motyvo. Įdomu, kas blogai su Remote Play? Žaidimas turn-based, tai, kiek pats bandžiau su draugais, pusė velnio gaunas, tik reikia patobulint dizainą, kad smagesnės kombinacijos būtų ir greitesnis pats žaidimas. Be Remote Play reik daryt online multiplayer, kas atidėtų išleidimą nežinia kokiam laikui (bet yra ateities planuose). Bus ir mobili versija! Ir temas patvarkysiu, jos ten truputį testinės sumestos, nesistengiau daug.