SnoutUp

Narys
 • Pranešimų skaičius

  212
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  177 +Pervesti

SnoutUp paskutinį kartą laimėjo Birželio 10

SnoutUp turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

435 Turintis ką pasakyti

Apie SnoutUp

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Tinklalapis
  https://www.facebook.com/snoutup

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Northernlion žaidė Card Hog!

   

  1. Vidmantas.

   Vidmantas.

   kiek pardavimų pavyko pasiekti steame?

  2. iVron

   iVron

   Bet kas keisčiausia kad dydžioji dalys komentatoriu po video šneka kad kopija :D

  3. SnoutUp

   SnoutUp

   Jei didžioji dalis po video taip šneka, tai, ko gero, tiesa.

 2. SnoutUp

  Parodyk, ką veiki!

  Nuveikiau gan masyvų Card Hog atnaujinimą po paleidimo: https://store.steampowered.com/newshub/app/1163740/view/2521402000847951536
 3. Release už kelių valandų!
  card_hog_231.png.8c636dbb46723b00d38599679b75c24f.png

  1. taki

   taki

   O aš rakto taip ir negavau, net Beta versijos ;D

  2. SnoutUp

   SnoutUp

   Sorry @taki bet toj temoj reikėjo feedbacko duot web versijai :)

 4. SnoutUp

  Parodyk, ką veiki!

  Paglostyk priešą!
 5. Nuomonės išsakyt tikrai niekas netrukdo, net giveaway taisyklėse rekomenduojama! Bet ačiū, jaučiuos geriau dirbdamas su tokiais projektais, kokie pačiam patinka ir kur galiu sukurt geresnės kokybės produktą, todėl žadu tai daryt toliau. Nelabai suprantu, kodėl turėčiau mestis į sritį, kur nieko nesigaudau ir bandyt kažką tragiško lipdyt ant Unity First Shooter assetų. Didesnė auditorija? Kam? Tam asset-flip FPS žaidimui, kuris atrodys identiškai, kaip dešimtys išleidžiamų kas savaitę? Hah. Kad 2D žaidimam trūktų žaidėjų negirdėjau niekur, tik šitam forume. Lietuvoje, in general, sudomint ne AAA produkcija sunkoka, bet galiu garantuot, kad worldwide žaidžia viską ir susidomėjimas priklauso ne nuo D kiekio ar varikliuko, o kokybės ir marketingo. Ir vis dar naudoju GameMaker Studio, ko irgi nežadu keist. Bent kol nepasibaigs 2D žaidėjai!
 6. Vyksta mano naujo žaidimo dalybos!

   

  1. iVron

   iVron

   Dalybos tai dalybos, bet kad tai žaidimas, labai jau nuobodus. ( DEMO Nesisiunčiau ) bet sekiau tavo darbą ir tiesiog nematau laiko jame dar praleisti. 
   Jam reikia naujovių, jei norėsi jų ( ir jei bent bandysi daryti iš mano pasiulymu ) tuomet duok discorda atsiusiu pasiulymus ką geriau dar daryti kad nebūtų nuobodu ir panašiai.

    

  2. SnoutUp

   SnoutUp

   @iVron Turi omeny, kad jis nuobodus net nepažaidus (jei demo nesisiuntei)? Tai jau tikrai smalsu, kokias naujoves pasiūlytum. Mano discord: SnoutUp#9405

 7. Aaah, tada taip, jeigu žaidimas reikalaujantis daugiau resursų arba FPS'ų, kad sklandžiai žaistųsi, tai Remote Play ne išeitis. Čia, kai turn based, tai neturėtų būt problemų, nebent visai Steam strigs.
 8. Dėkoju, labai geros pastabos! Web versijoje tai atjungta, bet Steam'e yra daugiau, ko siekt - achievement'ai su permanent upgreidais, kortų atradimas ir atrakinimas, bet, tiesa, kažkokio reikia rimtesnio motyvo. Įdomu, kas blogai su Remote Play? Žaidimas turn-based, tai, kiek pats bandžiau su draugais, pusė velnio gaunas, tik reikia patobulint dizainą, kad smagesnės kombinacijos būtų ir greitesnis pats žaidimas. Be Remote Play reik daryt online multiplayer, kas atidėtų išleidimą nežinia kokiam laikui (bet yra ateities planuose). Bus ir mobili versija! Ir temas patvarkysiu, jos ten truputį testinės sumestos, nesistengiau daug.
 9. Tokia labiau link betos, taip. Bet lyg ir nėr, kad kažkas sugriūtų, ateity tik daugiau turinio bus, o Steam versija jau turi kelis personažus, tik demo vienas + custom (čia naujas dalykas, kur galima savo paveiksliuką vietoj kiaulės užsiloadint).
 10. Nebeduoda Steam kortelių naujiem žaidimam pridėt, reikia pirma kažkokius slaptus reikalavimus pasiekt. Jei pasieks išleidus ir iliustratorius dar norės dirbt (dabar visos grafikos 128x128, o Steam kortom reik 1920x1080) bus ir kortelės. Turėtų puikiai atrodyt, tai aš ir pats norėčiau!
 11. Sveiki, mėnesio bėgyje leisiu savo Card Hog žaidimą Steam'e ir noriu užtaisyt kuo daugiau spragų bei patobulinti esamą turinį, o tam reikia žaidėjų ir jų pastabų. Taigi, sugalvojau konkursą, kurio instrukcijos ir yra su tuo susiję: Išbandyk Card Hog web versiją arba Steam demo Parašykit šitoj temoje, kas labiausiai nepatiko, buvo painu arba šiaip užkliuvo Gauk Steam raktą žinute Jei taip nepatiko, kad net nemokamai nežaistum, tai galiu rakto ir nesiųst Card Hog yra kortom pagrįstas dungeon (grid) crawler tipo žaidimėlis panašus į "Look, Your Loot" ir "Dungeon Cards". Kažkada po Steam Games Festival paleisiu jį į Early Access ir lipdysiu toliau. Bus Steam Workshop kortom kurt, yra keli keisti multiplayer (local arba Remote Play) režimai, planuoju daug daugiau kortų ir kombinacijų bei "story mode". Išdalinsiu minimum 10 raktų, bet jei gerai tema judės ir naudingų pastabų turėsit, tai bus ir daugiau. Cheers!
 12. SnoutUp

  Parodyk, ką veiki!

  Mirties animacija iš kelių statinių paveiksliukų!
 13. DNR žaidžia Card Hog! 

   

 14. SnoutUp

  Parodyk, ką veiki!

  Paleidau Card Hog web versiją itch.io: https://snoutup.itch.io/card-hog Kita stotelė - Steam Early Access kelių savaičių bėgyje.