Peršokti į turinį

SnoutUp

Narys
 • Pranešimų skaičius

  186
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  52 +Pervesti

SnoutUp paskutinį kartą laimėjo Gegužės 25 2018

SnoutUp turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

389 Turintis ką pasakyti

7 sekėjų

Apie SnoutUp

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Tinklalapis
  https://www.facebook.com/snoutup

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. SnoutUp

  Parodyk, ką veiki!

  Paleidau Bacon May Die nemokamai Steam'e, nes neįsvaizduoju, kada turėsiu laiko pabaigt "premium" versiją: https://store.steampowered.com/app/646240/Bacon_May_Die/ Kaip ir Card Hog, galima tiesiog žaist demo, kurioje yra beveik visas turinys. Coop mode visai pusė velnio veikia su Steam Remote Play Together, jeigu abiejų žaidėjų internetas geras.
 2. SnoutUp

  Card Hog - naujas mano žaidimas (kortų roguelite)

  Steam versijos atnaujinimas: https://steamcommunity.com/games/1163740/announcements/detail/1610528684333726867 Experimentai su durimis:
 3. SnoutUp

  Card Hog - naujas mano žaidimas (kortų roguelite)

  Mini editorius įvairių kombinacijų testavimui
 4. SnoutUp

  Card Hog - naujas mano žaidimas (kortų roguelite)

  Dėkui! Iron Snout visai neblogai pasisekė išplist (nemokamas visgi, visose platfortmose), užsienio renginiuose karts nuo karto užkalbina kas atpažinę marškinėlių logo. Bet iki kažko populiaraus ar finansiškai sėkmingo vis pritrūksta.
 5. SnoutUp

  Card Hog - naujas mano žaidimas (kortų roguelite)

  GameMaker Studio 2
 6. SnoutUp

  Card Hog - naujas mano žaidimas (kortų roguelite)

  Dėkui! Bus daugiau skillų artimoj ateity, dabar baiginėju kelis naujus priešus ir papildysiu žaidimą keliais personažų sugebėjimais (pvz. ginklo taisymas po sėkmingos atakos, DMG darymas be ginklo, etc). Vienas iš naujų priešų (gal net bosas): Nuo šiandien galima žaist ir Steam'e. Nemokama DEMO versija su pilnu turiniu (kol work-in-progress): https://store.steampowered.com/app/1163740/Card_Hog/
 7. SnoutUp

  Card Hog - naujas mano žaidimas (kortų roguelite)

  Dalinami raktai daug įtakos neturi, o man ir negaila Šitą anksčiau ar vėliau pardavinėsiu Steam'e ir, galbūt, konsolėse, bet kol kas bus nemokamas. Didesnė problem tame, kad nesugebu Bacon May Die baigt, nes jis jau Steam'e su tūkstančiais wishlistų guli ir būtų perkamas, jei tik išleisčiau...
 8. SnoutUp

  Card Hog - naujas mano žaidimas (kortų roguelite)

  Rimtesniem projektam reikia bent metų įsipareigojimo ir komandos. Kol kas negaliu sau leist, nei to, nei to. Labiau apsimoka dirbt su mažesniais žaidimais, kuriuos galiu pabaigt vienas (ir tai ne visada pavyksta). Po to žiūrėsiu, bet mano dauguma idėjų nedidelės apimties.
 9. Išbandykit naują žaidimą ;)

   

  1. SnoutUp

   SnoutUp

   Nesuprantu, tai prisidėjo nuoroda prie statuso ar neprisidėjo. Frontpage nėr, statuso peržiūroj yr.

  2. darrel.

   darrel.

   Neprisidėjo :D

  3. mariusqw

   mariusqw

   Fainas žaidimukas, ačiū. 

 10. SnoutUp

  Card Hog - naujas mano žaidimas (kortų roguelite)

  Na, techniškai, tai ir yra MS Paint'o stilius. Perpiešiu, kai turėsiu laiko ir bus pakankamai turinio, nors yra žmonių, kuriems ir toks patinka. Kingdom/West of Loathing iš viso stickmenus naudoja. Card Hog greičiausiai atrodys panašiai, kaip Bacon May Die arba Hop Chop.
 11. CARD HOG Android | Web | Steam Sveiki! Noriu pristatyti naują ,projektą - Card Hog, kortų "dungeon crawler" tipo žaidimą (panašų į Look Your Loot ir Dungeon Cards). Esmė yra stumdyti personažo kortą tinklelyje į kurį iš kaladės krenta priešai, ginklai, burtai ir kitos kortos. Lengviau parodyt, nei paaiškint žodžiais Žaidimas yra aktyvioj "work in progress" stadijoj, tai kiekvieną savaitę stengiuosi išleisti atnaujinimą su turinio papildymu, UI patvarkymais ir naujomis mechanikomis. Kol kas muzikos ir garsų nėra visiškai, o paskubom supiešta grafika - laikina, kad turėčiau daugiau laiko dirbt prie svarbesnių dalių. Iki metų pabaigos Card Hog išvaizda turėtų smarkiai pasikeist, tik dar nesu tikras ar pats perpiešiu, ar ką nors samdysiuos. Galit išbandyt: Android, web versiją arba nemokamą Steam demo (pilnas turinys)! iOS bus kiek vėliau. Jei rasit kokių klaidų, nesklandumų ar turit pasiūlymų naujom kortom - rašykit!
 12. SnoutUp

  Parodyk, ką veiki!

  Naujas ginklas Yra ir daugiau: https://snoutup.itch.io/card-game
 13. SnoutUp

  Parodyk, ką veiki!

  Kortų žaidimo web demo: https://snoutup.itch.io/card-game * work in progress
 14. SnoutUp

  Parodyk, ką veiki!

  Toliau blaškausi tarp projektų. Kortų žaidimo prototipas!

×