Arm1nas

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  178
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  283 +Pervesti

Reputacijos taškai

3 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie Arm1nas

 • Nario rangas
  Žmogus
 • Gimtadienis 2005.04.03

Susisiekimo būdai

 • Skype
  arminaskersys1

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  HD-Movies.eu

Paskutiniai lankytojai

1.106 profilio peržiūros
 1. Bandžiau su RCON konsole jungtis prie mc serverio ant windowsu su vpn ir jungiaus per išorinį ip, sekmingai prisijungė, o jeigu mano web serveris ir mc servas yra ant to pačio serverio (tas pats ipv4 adresas, localhostas) tai tada jau neišeis? Bandžiau 2 paslaugų sistemas daryt taip, vedžiau ipv4/127.0.0.1/localhostą, vistiek neveikia, čiūju jeigu perkelčiau web serverį į ne vietinį tinklą tai tada veiktu, bet nenoriu mokėt jei turiu gerai veikiantį web/mc serverį savo namuose, gal kas žino kaip su tokiom chujniom tvarkytis? Bėja paslaugų sistema naudoja šitą kodą Rconui prisijungti: https://github.com/xPaw/PHP-Minecraft-Query
 2. Taip, problema su RCON, serveryje rcon enabled, port, slaptažodžiai teisingi, bet nei paslaugų sistema nei rcon konsolė negali prisijungti prie serverio su rcon, nežinau kaip sutvarkyti.
 3. Čia su paysera matau viskas gerai, rconas nesusijungia su serveriu: OK MinecraftRconException: Can't open socket. in /var/www/html/paslaugos/minecraft/rcon.php:51 Stack trace: #0 /var/www/html/paslaugos/minecraft/sms.php(63): MinecraftRcon->Connect('78.*6.57*167', '25575', 'S*p******p*s105...') #1 /var/www/html/paslaugos/minecraft/sms.php(25): cmd('1', 'say testine sms...') #2 Dėkojame Nesuprantu kodėl neveikia, pas mane Paper 1.12.2, esu ijungęs rcon, portą ir slaptažodį esu surašęs viską teisingai, aš mc serverį ir paslaugų sistema laikau ant to pačio serverio.
 4. O ką man reiktu įrašyti prie atsakomosios žinutės teksto? Aš ten buvau įrašęs sms.php, ir kai ištestuoju su juo ir nueinu į tą nuorodą pažiūrėti response, tai rašo OK, tai čia tipo turėtu veikti?
 5. Sveiki, aš bandau ant savo Minecrafto serverio paleisti kažkokią platintą sms paslaugų sistemą kuri yra sujungta su paysera, žodžiu kažkas neišeina, gal kas labiau išmano apie tokiu dalykus ir galėtu padėti? Galėsiu ir primokėti simboliškai. Problema: Išsiunčiant testinę sms žinutę per paysera, į serverį neateina niekas, rconą iįjungęs visus portus, viską surašęs, projekto id ir password įrašęs, taip pat nuėjus į: http://*8.5*.5*.*67/paslaugos/minecraft/sms.php meta tokį errorą: WebToPay_Exception_Callback: Not enough parameters in callback. Possible version mismatch Versija 1.6, o ant payseros tokia pati nustatyta, tai kaip ir nėra mismatch, o dėl not enough parameters in callback tai nežinau.
 6. Arm1nas

  Platinta paslaugų sms sistema

  Dėkui, sistema atrodo veikia.
 7. Arm1nas

  SG.THEDREAM.LT | Failai

  Kalbant apie pluginus tai čia nieko gero kaip ir nėra, na yra scriptai, spawnas, kažkam tikriausiai pravers.
 8. Sveiki, gal kas galėtu pasidalinti platintą mikro arbą makro paysera paslaugų sistema Minecraft?
 9. Arm1nas

  Omniva + Opencart ERROR

  Nieko nepirkau, iš Omnivos website atsisiunčiau. https://www.omniva.lt/verslo/siunta/sasajos_el_parduotuvems
 10. Sveiki, kuriu internetinę svetainę, naudoju Opencart 3.0.3.6, ir susidūriau su problema naudojant Omnivos extension, kad būtų galima užsakinėti prekes paštomatu, viską įrašiau pagal instrukciją, turiu vqmod ir t. t. bet kai darau checkout, prie shipping options rodo tokį error: Gal kas galėtu padėti išspręsti problemą?
 11. Arm1nas

  ASKyblock sulietuvinimo klaida

  Dėkui, visai nepastebėjau
 12. Sveiki, naudoju ASKyblock pluginą, sulietuvinau language failą, bet jis nepasileidžia nes išmeta tokį errorą: https://pastebin.com/GSTBj85H Lang configą buvau įmetęs į yaml formato klaidų ieškojimą, tai tą pačią klaidą meta, nors niekaip nesuprantu, kas negerai. Čia tas configas:
 13. Sveiki, namuose turiu serverį su CentOS 7, kai prie jo jungiuosi vidiniame tikle prie ssh arba ftp, viskas būna gerai, jeigu bandau prie serverio jungtis su išoriniu IP adresu (yra port forwarding), tada rašo, kad neteisingas slaptažodis, ant ssh access denied, daug kartų bandžiau, slaptažodį tikrai prisimenu.
 14. Arm1nas

  Ar ką nors domintu toks serveris?

  Žinau, bet dabar jau įpusėjęs serverio kūrime, bandžiau atsinaujinti į 1.5 versiją, bet dauguma pluginų nesupportina senų versijų, ateityje tikrai manau pakeisiu versiją į naujesnę.
 15. Arm1nas

  Ar ką nors domintu toks serveris?

  Ką turėjai omeny ViaVersion sugadina žaidimą?