Peršokti į turinį

Mano Iron Snout žaidimas Steam'e (atnaujintas)!


SnoutUp

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano manymu, žaidimas geras, bet norėtųsi kažkokių "upgradu", kad žaidimas įgautų prasmę, nes dabar žaidi paprastai ir viskas kol atsibosta. Taip yra įšūkiai, bet galėtų būti kažkokia parduotuvė ar kažkas, daugiau veikėjų ir taip dar kažko daugiau. Aišku, nebūtina daryti daug visko, bet reikia atrasti viduriuką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hey, dėkui visiems, visiškai nuvarys mane nuo kojų šitos dienos. Tiek teigiamo streso neturėjau, po to visokie dar hakeriai prisidėjo. 

 

Pasiūlymus galit rašyt čia arba Steam forume (angliškai), bet, žinokit, kad aš jau bent metams turiu prirašyta, bet visada gerai žinot, ko labiausiai norisi žaidėjam.

 

Kol kas pagrindiniai dalykai, kuriu yra prašoma:

 

* nauji lygiai

* upgrade'ai

* nauji modai ir pasunkinimai

* shopas (nebus šito)

* co-op arba 1v1 (šitas įdomiausias, bet daugiausiai darbo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hey, dėkui visiems, visiškai nuvarys mane nuo kojų šitos dienos. Tiek teigiamo streso neturėjau, po to visokie dar hakeriai prisidėjo. 

 

Pasiūlymus galit rašyt čia arba Steam forume (angliškai), bet, žinokit, kad aš jau bent metams turiu prirašyta, bet visada gerai žinot, ko labiausiai norisi žaidėjam.

 

Kol kas pagrindiniai dalykai, kuriu yra prašoma:

 

* nauji lygiai

* upgrade'ai

* nauji modai ir pasunkinimai

* shopas (nebus šito)

* co-op arba 1v1 (šitas įdomiausias, bet daugiausiai darbo)

Kodėl shop nebus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikėjo paleisti už kokius $2 bent jau, užsidirbtum, ir pvz: Supergames.lt nariams nemokamai duotum, pažaist ir pan :D

Bet jei rimtai, tai tikrai, aš siūlau už pinigus savo žaidimą pardavinėt, o ne už "ačiū".

Kodėl už "ačiū" negalima? Pirmas jo žaidimas steam'e + jis ne tiek proporcingas nes manau per atnaujinimus bus už ką žaisti nes dabar tiesiog praleidi laiką, o kaip minėjo jis pats kokius maždaug atnaujinimus darys labiau sudomins kitus ir manau tada atsiras kaina ir dėl ko žaisti.

Redaguota , nario exo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl už "ačiū" negalima? Pirmas jo žaidimas steam'e + jis ne tiek proporcingas nes manau per atnaujinimus bus už ką žaisti nes dabar tiesiog praleidi laiką, o kaip minėjo jis pats kokius maždaug atnaujinimus darys labiau sudomins kitus ir manau tada atsiras kaina ir dėl ko žaisti.

Vistiek manau, kad už bent 1$ tikrai REIKEJO paleist į steamą. Toks žaidimas tiktu vaikams - paaugliams todėl uždirbtu kokius kad ir 50$  į menesį, o, tai paskatintų kurėją tęsti savo darbus, ir kurti gal netgi kašką geresnio. Aš pats nemokamai to nedaryčiau. Tai mano nuomonė.

 

PS: Bent kuriuo atvėju, žaidimas tikrai fainas, reikalauja reakcijos, plius jis yra lietuviškas darbelis. :)

Redaguota , nario Woof`@
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikėjo paleisti už kokius $2 bent jau, užsidirbtum, ir pvz: Supergames.lt nariams nemokamai duotum, pažaist ir pan :D

Bet jei rimtai, tai tikrai, aš siūlau už pinigus savo žaidimą pardavinėt, o ne už "ačiū".

Nežinau už ką būtent reikėtų dabar mokėt nes gameplay yra pointless šiuo metu, nežinau kaip bus paskui gal kažką 'paturbins' bet šią akimirką mokėt neapsimokėtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas gerai, nieko "nereikėjo" kitaip daryt, planas buvo pasikelt matomumą ateičiai ir tas labai gerai pavyko. Pavalgyt dar turiu už ką :)  Šiaip, iš akies primetus, pirmus mėnesius ir $500+ galėjo būt su mokamu, bet čia toks būrimas - niekad nežinai, kaip sureaguos žmonės ir reklamuot reikėtų daugiau pačiam. Mane asmeniškai labiau kurt skatina tai, kad tuoj 200 000 parsisiuntimų bus ir 99% įvertinimų teigiami. Va, sėdžiu ir bandau naujų priešų pripiešt ;]

 

Vistiek manau, kad už bent 1$ tikrai REIKEJO paleist į steamą. Toks žaidimas tiktu vaikams - paaugliams todėl uždirbtu kokius kad ir 50$  į menesį, o, tai paskatintų kurėją tęsti savo darbus, ir kurti gal netgi kašką geresnio. Aš pats nemokamai to nedaryčiau. Tai mano nuomonė.

 

PS: Bent kuriuo atvėju, žaidimas tikrai fainas, reikalauja reakcijos, plius jis yra lietuviškas darbelis. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2994 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...