Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Idėja dėl skelbimų lentos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2730 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Idėja dėl skelbimų lentos  

67 balsai

  1. 1. Ar norite, kad forume būtų įgyvendinta skelbimų lenta?



Recommended Posts

Labai puiki idėja :) Pagal bus įmanoma realizuoti forumo eurus :)

"narys galės rašyti skelbimus, jeigu yra užsiregistravęs bent <laikas> dienų" - šitas labiausiai ir man patiko, čia esu nuo 2009 metų, būsiu pranašiausias :D

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Puiki idėja! Tai būtų pirmasis naudingas forumo eurų panaudojimas. Forumo eurų panaudojimas buvo žadėtas jau gana seniai, dar iš seno administratoriaus Mariaus. Juo labiau, bus tvarka būsenos atnaujinimuose ir nereikės skųstis visiems, kad negalima reklamuoti ir t.t.

Redaguota , nario Domtraukis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas labai patiko ir nustebino tai puikus forumo eurų panaudojimas ir manau neblogai būtu jeigu f.eurus eitų panaudoti ir tokiam dalykui kaip temos išskyrimas pvz jis kainuotų koki 50f.eurų per 6 mėnesius būtų galima išskirti 3 savo temas, o šis išskyrimas galiotų kokiam vienam mėnesiui. Tikrai už.

Redaguota , nario Freskas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Niekas žinok nežiūri į tavo tuos pasiūlymus, lukonic'as nieko negali padaryt... o jei atsirastų tai puiku.

Lukas gal ir negali, bet yra Pranas, kuris, jei neklystų, kai ką koduoja ir kuria kai kam dizainą :P. Aurimas galų gale gi yra :D.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Idėja nebloga, neaišku ar kada gyvenime tai pamatysim, bet reikia to tikėtis. Dėl forumo eurų panaudojimo viskas puiku, prasidės jų pirkimai\pardavimai, bet kažin ar spam dėl jų gavimo neprasidės ? :D

Tai dėl to neverta pergyventi, tam skirti moderatoriai ir 1.1 taisyklė :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai dėl to neverta pergyventi, tam skirti moderatoriai ir 1.1 taisyklė :D.

Pergyvenu ne dėl spamo o dėl moderatorių :D dar koks išprotės nuo darbo, tačiau neaišku kada gyvenime toks dalykas būtų, aišku tai, kad bent 2 metų bėgyje nebus :D o gal ir 10 metų bėgyje :D  Nebent kas nors mes savo pinigus ir pasamdys žmogų sistemai sukurti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Geras, ne vienas aš buvau panašiai sugalvojęs, pasirodo. Na, prisiminsim ir tave (jei nepamiršim :D), jei įkels šią sistemą ^_^.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DD Apsurdiškai mastai Tautvydai, parodyk, bent vieną programuotoją, kuris sukurtu tokią sistemą... Supergames.lt forumui, kiek žinau, nė vienas netiks, nes Aurimas, pats išmano viską ale, bei niekam, kitam neleis. Supergames.lt, visos platintos sistemos, Aurimas tikrai negaiš, ir neleieis pinigų šitam reikalui.

Redaguota , nario eWarz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Idėja gera. Vertinga ir naudinga. Tačiau jeigu įdėsim tokį dalyką senojoje šaukykloje bus tikriausiai niūru kadangi dabar būsenos atnaujinimai visų žmonių postai netgi 80-90 procentų sudaro vien reklamos, savo paslaugų teikimas ir t.t... Įdėjus tai dabartinė šaukykla būtu nebeaktyvi. Nes tik nedidelis procentų dalis sudaro pagalbos prašymai ir tokie trolių postai arba bereikšmiai pasisveikinimai, vienžodžiai ar kelių žodelių postai.

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir sakyk, kad pamatei mano būsenos atnaujinimą ir tik tada prisiminei taisyklę 3.3 :))) 

 

But nvm. Let's forget it. 

 

Aš visiškai už šią idėja. Jau net pradėjo užknisti kai kas antras būsenos atnaujinimas yra linkas į forumo temą ar į kažkokį puslapį. Ši funkcija yra skirta ne tam. Sėkmės įgyvendinant šią idėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2730 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...