Peršokti į turinį

Užblokuoti nariai - ar tikrai jie teisingai užblokuoti?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2789 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumo nariai!


 


Taigi žvėlgdamas kai kurias temas, pastebėjau jog tarp mūsų yra daug užblokuota narių.


Atkreipės dėmėsį į jų pažangą, reputacija, medalius buvo verta susimąstyti ar jie tikrai yra teisingai užblokuoti, nes iš pirmo žvilgsnio jausmas lyg jie būtu išspirti iš forumo.


 


320f420723f14f4bf6defb9d24b42cf9716.png


f69bc332ed2adad87081c550ea94d5eb778.png


 


Na aš suprantu, kad kaikurie turi neigiamų atsiliepimų, bet tai kam tada yra sukurti tie atsiliepimai? Jei žmogus gavęs 1 neigiamą jis yra blokuojamas? Tai gal palikim tiesiog tik teigiamus atsiliepimus ir viskas. 


 


Žmogus gal būt stengėsi, kūrė savo reputacija ten 1-2 metus, o čia dėkim per ''Apsimetėlį kažkokį'' gavo netikrą neigiamą atsiliepimą nuo kažkokio žmogaus, na ir vartotojas automatiškai būna užblokuotas.


Bet kitu atvėju narys gali išsigelbėti, pateikti įrodymus, kad ten ne jis buvo, o apsimetėlis. 


 


Bet jei žmogus būna išvykęs? Kokią savaitė arba dar kažkokia priežastis atsiranda dėl kurios negali apsilangkyti forume? Tai vartotojas atejęs į forumą pamato, kad jo vartotojas yra užblokuotas. O administracija tiesiog pasako, kad ''Jau per vėlu, reikėjo ankščiau mąstyti''


 


 


Na aš nebandau įrodyti kažko, tiesiog noriu su jumis pakalbėti apie šį reikalą. Ką jūs manot ar pritariat ar ne. :)


 


Įdėjau kelėtą nuotraukų su nariais ir jų reputacija, bet čia tik kelėtas narių.


Redaguota , nario -PonasDėdė'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Puse iš jų su neigiamais atsiliepimais, kiti jaučiu po 2-3 vartotojus turi. Dėl melagingų atsiliepimų niekas neblokuoja, o ir su neigiamais, manau, jeigu tik kai kažkas paprašo. Manau net ir įvykus klaidai ir parašius Luconikui - jis viską sutvarkytu.

Na aš kiek rašiau, tai gerai. Jei yra sukurta ''ATSILIEPIMŲ SISTEMA'' tai kodėl žmogus negali turėti tų neigiamų atsiliepimų? Tai tam ir yra skirti neigiami atsiliepimai, kad žmogus matytu ar gali pasitkėti juo ar ne. Jei žmogus nepasitiki, yra tam tarpininkai kurie šį reikalą gali padėti sutvarkyti, bet šiuo atvėju aš manau, kad neigiami atsiliepimai šiuo metu yra visiškai nereikalingi, kadangi jų negali turėti. Kaip sakant ''Tai yra uždrausta''. Galėtu jau ir į taisyklės įterpti šią taisyklė. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš kiek rašiau, tai gerai. Jei yra sukurta ''ATSILIEPIMŲ SISTEMA'' tai kodėl žmogus negali turėti tų neigiamų atsiliepimų? Tai tam ir yra skirti neigiami atsiliepimai, kad žmogus matytu ar gali pasitkėti juo ar ne. Jei žmogus nepasitiki, yra tam tarpininkai kurie šį reikalą gali padėti sutvarkyti, bet šiuo atvėju aš manau, kad neigiami atsiliepimai šiuo metu yra visiškai nereikalingi, kadangi jų negali turėti. Kaip sakant ''Tai yra uždrausta''. Galėtu jau ir į taisyklės įterpti šią taisyklė. :)

Blokuoja todel kad jis toliau neapgaudinetu. Nes atsiranda ziopliu kurie i atsiliepimus net neziuri.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blokuoja todel kad jis toliau neapgaudinetu. Nes atsiranda ziopliu kurie i atsiliepimus net neziuri.

Na tai čia mano manymų yra žoplių problemos. Tai, kad jis žioplys čia jo nepateisina :)

Blokuoja todel kad jis toliau neapgaudinetu. Nes atsiranda ziopliu kurie i atsiliepimus net neziuri.

Ir atkreipus dėmėsį į tavo atsiliepimus, tu taipogi turi 1 neigiamą atsiliepimą, tai kodėl tu vis dar nesi užblokuotas narys? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tai čia mano manymų yra žoplių problemos. Tai, kad jis žioplys čia jo nepateisina :)

Ir atkreipus dėmėsį į tavo atsiliepimus, tu taipogi turi 1 neigiamą atsiliepimą, tai kodėl tu vis dar nesi užblokuotas narys?

Į šį klausimą aš atsakiau pirmame komentare, o ir greičiausiai tas atsiliepimas melagingas.

P.S: Kodėl tu taip rūpiniesi jais? Nori kažką apgaut ir likti neatjunktu? xd

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir minėjau aš, praėjus laikui kažkuriam Luconikas nebetvarko, nes jau būna šaukštai po pietų. 

 

Nes man taip buvo, buvo kompiuteris išvežtas tvarkyti ir nebuvau prisijungęs gal 2 savaitės ir atejęs pamačiau, kad mano vartotojas yra užblokuotas o sutvarkyti jau nebegalėjo, nes daug laiko praėjo. Tai aš kalbu apie tai. 

 

P.S Į visus klausimus tikrai neatsakei. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

<...>tu taipogi turi 1 neigiamą atsiliepimą, tai kodėl tu vis dar nesi užblokuotas narys?

<...>Dėl melagingų atsiliepimų niekas neblokuoja, o ir su neigiamais, manau, jeigu tik kai kažkas paprašo.<...>

P.S: Vienas asmuo turėjo 2 neigiamus atsiliepimus, o ban'ą gavo tik tada, kai aš paprašiau jį užblokuoti. Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tai čia mano manymų yra žoplių problemos. Tai, kad jis žioplys čia jo nepateisina :)

Ir atkreipus dėmėsį į tavo atsiliepimus, tu taipogi turi 1 neigiamą atsiliepimą, tai kodėl tu vis dar nesi užblokuotas narys?

Tai jau nepirmas kartas kai as gaunu atsiliepima is - ZIOPLIU. Forume ju pilna, duodu tau 90% garantija kad jis sumaise mano tikra skype id su kuo nors kitu o kitu 10% kad jis buvo apgautas su mano sg acc kol jis buvo nulauztas, jei netiki kad nebuvo nulauztas lukonic gali paklaust, jis man kaip tik ir padejo acc sugrazint.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienas narys yra baudžiamas savitai, su savo istorija, praeitimi - pateikiant išskirtinę situaciją. Todėl kabint vienos ir tos apačios etiketės bent jau visiems - negalima. Konkretaus atvejo/apibrėžimo turint neigiamus atsiliepimus nėra, kad turint 'n' kiekį būtų užblokuotas. Už pastovų, masinį Forumo narių apgaudinėjimą tikėtina, kad gali būti užblokuoti. Tačiau dažniausiai visados imdamiesi tokių veiksmų Administratoriai išklauso abiejų pusių. O jeigu įvyksta nesusipratimų, vėliau jie sprendžiami įvairiais kompromisais.

 

Ir žinoma blokuojami tokie nariai todėl, kad vėliau Jūs patys nesiskūstumėt, kad SuperGames.lt toleruoja apgavystes ar kitokio plauko veikėjus. Kadangi, tai būtų visiška netiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei pakvietimai nebutu dalinami i kaire ir i desine gal ir suprasciau sia blokavimu taktika ,bet dabar kai parasius i busenos atnaujinimus "prasau duot pakvietima 'elpastas' " gauni pakvietima ir toliau gali diskutuoti ir niekas nezinos apie tavo senus accountus. Puiku butu ivesti kaip uzdarbi patvirtinimo sistema ,kad apgavikai neliktu anonimais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamenu buvau užblokuotas buvusio administratoriaus, nes mūsų nuomonės nesutapo (tipo for free), bei kartu su manim buvo užblokuoti dar keli žmonės, kurie pasisakė už mane. Tuo pačiu metu tai pat buvo užblokuota pusė prieš tai buvusios moderatorių/administratorių komandos, dėl tų pačių priežąsčių. Kai ką atblokavo, kai ko - ne. Kaip supratau, tai pasikeitus administracijai niekas taip ir nepatikrino kas ir už ką liko užblokuoti, kai pagal idėją reikėjo atbanint praktiškai visus, kuriuos buvo išbaninęs Marius. Nors gal jau ir vėlu, bet vis vien, galėtumėt sutvarkyt tą nesąmonę. Nenustebčiau jog iš aukščiau pateikto užblokuotų narių sąrašo, pusę būtų užblokavęs Marius dėl bala žino ko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienas narys yra baudžiamas savitai, su savo istorija, praeitimi - pateikiant išskirtinę situaciją. Todėl kabint vienos ir tos apačios etiketės bent jau visiems - negalima. Konkretaus atvejo/apibrėžimo turint neigiamus atsiliepimus nėra, kad turint 'n' kiekį būtų užblokuotas. Už pastovų, masinį Forumo narių apgaudinėjimą tikėtina, kad gali būti užblokuoti. Tačiau dažniausiai visados imdamiesi tokių veiksmų Administratoriai išklauso abiejų pusių. O jeigu įvyksta nesusipratimų, vėliau jie sprendžiami įvairiais kompromisais.

 

Ir žinoma blokuojami tokie nariai todėl, kad vėliau Jūs patys nesiskūstumėt, kad SuperGames.lt toleruoja apgavystes ar kitokio plauko veikėjus. Kadangi, tai būtų visiška netiesa.

Supranti, kad forume vistiek nėra teisingumo ir administracija žiūri tik į tą pusė kur mato, tik raudoną spalvą? Aš asmeniškai nebuvau forume su savo senu vartotoju, kokias 3 savaitės. Ir tie apsimetėliai sugadino mano reputaciją, 2 metų darbą, kūrią sunkiai dirbau. O administracija atsakė: ''Jau praėjo daug laiko, nieko padėti negalime'' 

 

Aš kalbu dėl to, kad atsiliepimai reiškia tą, kad žmogus yra patikimas arba ne. Taip jo? Bet pvz: Gal žmogus nori toliau naršyti forume, kurti temas, ar kažko ieškoti, nes gi 2 vartotojų ant to pačio IP negali turėti. Aš tieisog nesuprantu kur čia tiesa ir kur tas ''šūdo vertas'' teisingumas? 

 

Patys kėliat taisyklės, kur mums būtina laužyti, kad ir kaip nenorėtume. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti, kad forume vistiek nėra teisingumo ir administracija žiūri tik į tą pusė kur mato, tik raudoną spalvą? Aš asmeniškai nebuvau forume su savo senu vartotoju, kokias 3 savaitės. Ir tie apsimetėliai sugadino mano reputaciją, 2 metų darbą, kūrią sunkiai dirbau. O administracija atsakė: ''Jau praėjo daug laiko, nieko padėti negalime'' 

 

Aš kalbu dėl to, kad atsiliepimai reiškia tą, kad žmogus yra patikimas arba ne. Taip jo? Bet pvz: Gal žmogus nori toliau naršyti forume, kurti temas, ar kažko ieškoti, nes gi 2 vartotojų ant to pačio IP negali turėti. Aš tieisog nesuprantu kur čia tiesa ir kur tas ''šūdo vertas'' teisingumas? 

 

Patys kėliat taisyklės, kur mums būtina laužyti, kad ir kaip nenorėtume. 

 

Tavo logiką, kad ir 20 neigiamų turėtu surinkės, tegu ir toliau sėdį forume, naršo, kuria temas? Visi mato, kad nepatikimas, bet vis tiek užkimbą ir taip prisirenka sau 100 neigiamų ir renką toliau. O naivuoliams pasako, čia fake atsiliepimai vaikai uždedą ir tie patiki. O po to tokie kaip tų, pradedą kurtį temas, kad niekas apgavikų nebaniną ir supergames skamerių rojus.

Ble duotų man moderatorių/administratorių nebebūtų čia nei taves nei šios temos. :mucha: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo logiką, kad ir 20 neigiamų turėtu surinkės, tegu ir toliau sėdį forume, naršo, kuria temas? Visi mato, kad nepatikimas, bet vis tiek užkimbą ir taip prisirenka sau 100 neigiamų ir renką toliau. O naivuoliams pasako, čia fake atsiliepimai vaikai uždedą ir tie patiki. O po to tokie kaip tų, pradedą kurtį temas, kad niekas apgavikų nebaniną ir supergames skamerių rojus.

Ble duotų man moderatorių/administratorių nebebūtų čia nei taves nei šios temos. :mucha:

Tokiam dundukui kaip tu, niekas ir neduotu. Pas tave vapše logikos kaip pas mano katina. Taigi kai rašai atsiliepimą, nustatai temą, ir visus atsiliepimus gali matyti, ir kaip minėjo preitas žmogus, administracija melagingus atsiliepimus panaikina. Aišku aš tave suprantu, kai tu va toks vaikiško mąstymo žmogus imtum ir patikėtum tais naivuoliais :))  

 

Ir primenu ''Ble nieks neduotu tokiam dundukui kaip tu moderatorių/administratorių, nes per tokį tik forumas dar labiau žlugtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokiam dundukui kaip tu, niekas ir neduotu. Pas tave vapše logikos kaip pas mano katina. Taigi kai rašai atsiliepimą, nustatai temą, ir visus atsiliepimus gali matyti, ir kaip minėjo preitas žmogus, administracija melagingus atsiliepimus panaikina. Aišku aš tave suprantu, kai tu va toks vaikiško mąstymo žmogus imtum ir patikėtum tais naivuoliais :))  

 

Ir primenu ''Ble nieks neduotu tokiam dundukui kaip tu moderatorių/administratorių, nes per tokį tik forumas dar labiau žlugtu.

Tipo tavo katinas už tave protingesnis? Nes gerai parašė, tai kodėl žmonės yra sodinami į kaleimus už nusikaltimus?  Kad nepadarytu daugiau žalos aplinkiniams tas pats ir čia jie blokuojami ,kad daugiau nepakenktu ,bet kai pakvietimai mėtomi į kaire ir į dešine tai net nematau prasmės , pvz tu esi gyvas įrodymas tave užblokavo ,bet tu vistiek diskutuoji su kitu accountu.

Redaguota , nario ekstazistas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tipo tavo katinas už tave protingesnis? Nes gerai parašė, tai kodėl žmonės yra sodinami į kaleimus už nusikaltimus?  Kad nepadarytu daugiau žalos aplinkiniams tas pats ir čia jie blokuojami ,kad daugiau nepakenktu ,bet kai pakvietimai mėtomi į kaire ir į dešine tai net nematau prasmės , pvz tu esi gyvas įrodymas tave užblokavo ,bet tu vistiek diskutuoji su kitu accountu.

Nuo kada šis forumas yra lyginamas su kaleimu? Visiškai ne į temą. 

 

Nu o tai ką man daryti? Nebediskutuoti? Nebenaršyti? Jei mane užblokavo per kažkokius ''Apsimetėlius'' Ir aš nesu kaltas, tai aš savim pasitikiu o ką kiti mano, tai man vienodai. Jei reiks ir dar kartą sukursiu savo reputaciją, kokią buvau sukūrės prieš tai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pamenu buvau užblokuotas buvusio administratoriaus, nes mūsų nuomonės nesutapo (tipo for free), bei kartu su manim buvo užblokuoti dar keli žmonės, kurie pasisakė už mane. Tuo pačiu metu tai pat buvo užblokuota pusė prieš tai buvusios moderatorių/administratorių komandos, dėl tų pačių priežąsčių. Kai ką atblokavo, kai ko - ne. Kaip supratau, tai pasikeitus administracijai niekas taip ir nepatikrino kas ir už ką liko užblokuoti, kai pagal idėją reikėjo atbanint praktiškai visus, kuriuos buvo išbaninęs Marius. Nors gal jau ir vėlu, bet vis vien, galėtumėt sutvarkyt tą nesąmonę. Nenustebčiau jog iš aukščiau pateikto užblokuotų narių sąrašo, pusę būtų užblokavęs Marius dėl bala žino ko...

Na beveik tas pats ir su mano vartotoju nutiko ir iki šiol nėra atblokuotas. Mariuką aš pasiunčiau kuo toliau su jo užsakymu ir jis man piso blokavimą ir dar apie mane buvo parašęs temą, kur ant manęs buvo užvaręs, kuri poto buvo sėkmingai ištrynta kažkurio iš moderatorių, bet still mano vartotojas nėra atblokuotas :D 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2789 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...