Peršokti į turinį

Užblokuoti nariai - ar tikrai jie teisingai užblokuoti?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2789 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kur parašyta, kad turint vieną neigiamą atsiliepimą, gauni ban?

Kur parašyta, kad negalima turėt daugiau, negu dviejų vartotojų ant to pačio IP?

Buvę moderatoriai blokuodavo žmones, jeigu jiems nepatikdavo kas nors, arba pasisakydavo prieš juos. Dabar dažniausios priežastys:

  • Apgavikas
  • Spameris
  • Trollis
  • Sau dėjosi iš kitų vartotojų reputaciją/atsiliepimus
  • Pats pasiprašė užblokuot savo vartotoją

Žinoma teisingumo čia 100% nėra. Bet tu man parodyk kur yra. Galvoji teismuose visada visada yra išsiaiškinama tiesa ir nubaudžiama teisingai? Aišku, kad ne. Už apgavimus yra bandoma išsiaiškinti tiesa, tik tada jau eina banas. Nėra taip, kad vaikštom po forumą, o! vienas su neigiamu= banas. Bet, kai sakai, kad reikia išviso nebanint už apgavikus, tai kitokio žodžio, apibūdint tavęs, kaip idiotu nėra. Sakykim sugalvoji Steam žaidimai(Kęstutis) ką nors apgaut. Kas nors parašo jam atsiliepimą. Kiek iš čia esančių patikės tuo atsiliepimų? Tikriausiai niekas. Kiti nei nežiūrės į jo dabartinę atsiliepimų padėtį, nes puikiai jį žinos. Tai ką siūlai. Tegul visus laisvai apgaudinėja? Čia jau yra nemąstymas.

 

Na beveik tas pats ir su mano vartotoju nutiko ir iki šiol nėra atblokuotas. Mariuką aš pasiunčiau kuo toliau su jo užsakymu ir jis man piso blokavimą ir dar apie mane buvo parašęs temą, kur ant manęs buvo užvaręs, kuri poto buvo sėkmingai ištrynta kažkurio iš moderatorių, bet still mano vartotojas nėra atblokuotas :D

Tai gal pranešk ką nors apie tai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai ne apsimetėlio dėka gavo atsiliepus pvz:' narys Haris, dar iki šiol man negražina skolos, kurią aš jam paskolinau pasitikėdamas jo atsiliepimais, reputacija.

Aš tarkim tavimi pasitikėsiu, paskolinsiu 100 eurų, ir duodu 100 proc, kad tu man jų negražintum. (Čia kaip pvz)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galit kudakuot nekudakave, esu supergames.lt narys nuo 2010 metu ir šita situacija niekuomet nepasikeitė, daugelis narių būdavo užblokuoti tiesiog iš oro, arba vienam kinderiui kokiam nepatikai ir viskas bananu gauni, taip, kad čia esama sistema niekad nepasikeis dėl to galite būt ramūs. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galit kudakuot nekudakave, esu supergames.lt narys nuo 2010 metu ir šita situacija niekuomet nepasikeitė, daugelis narių būdavo užblokuoti tiesiog iš oro, arba vienam kinderiui kokiam nepatikai ir viskas bananu gauni, taip, kad čia esama sistema niekad nepasikeis dėl to galite būt ramūs. :)

Parodyk prašau žmogų, kurį aš arba Pranas užblokavom, nes mums jis tiesiog nepatiko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau nemažai mėnesių esu čia moderatorius ir pastebėjau kaip vyksta procesas. Čia mačiau pora matytų vardų tame ss ir žinau jog pora yra užbanintų už acc pardavimą, apgavimą ar reputaciją. Tikrai Pranas ar Lukonic nededa banų iš oro, dažnai net paklausia mūsų nuomonės (Visų moderatorių) ar verta baninti, kaip jūs manote. Galvojate, mes dažnai sutinkam? Vienas prieš kitą su argumentais puolame ir vos nesiplėšome. Tikrai nėra šiame forume jog taip iš oro pagalvojam ir baninam, nėra ir automatinės sistemos, kad už vieną neigiamą bane sėdit. Viskas daroma su argumentais ar apmastymais. todėl jei nieko blogo nedarote tai manau nėra čia ko jaudintis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tarkim tavimi pasitikėsiu, paskolinsiu 100 eurų, ir duodu 100 proc, kad tu man jų negražintum. (Čia kaip pvz)

Jeigu tau 100€ atrodo dideli pinigai, tai pabandyk ant jų pragyventi be mamos pagalbos, o dabar kai sėdi ant mamos galvos ir dar čia šmeiži žmogų dėl savo padėties, tai jau tavo problemos kad niekur nedirbi ir nebandai suktis, negalvok kad visą gyvenimą tave tėvai maitins. O taipogi vienas pagyvenęs suprasi kad 100€ yra mažai, ir dėl jų net neapsimoka apgaudinėti žmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu tau 100€ atrodo dideli pinigai, tai pabandyk ant jų pragyventi be mamos pagalbos, o dabar kai sėdi ant mamos galvos ir dar čia šmeiži žmogų dėl savo padėties, tai jau tavo problemos kad niekur nedirbi ir nebandai suktis, negalvok kad visą gyvenimą tave tėvai maitins. O taipogi vienas pagyvenęs suprasi kad 100€ yra mažai, ir dėl jų net neapsimoka apgaudinėti žmonių.

Prie ko čia dabar ant mamos galvos? Aš kaip pavyzdį pasakiau, jau nereikia čia labai išsireikšti, nuo to neatrodysi didvyris ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau nemažai mėnesių esu čia moderatorius ir pastebėjau kaip vyksta procesas. Čia mačiau pora matytų vardų tame ss ir žinau jog pora yra užbanintų už acc pardavimą, apgavimą ar reputaciją. Tikrai Pranas ar Lukonic nededa banų iš oro, dažnai net paklausia mūsų nuomonės (Visų moderatorių) ar verta baninti, kaip jūs manote. Galvojate, mes dažnai sutinkam? Vienas prieš kitą su argumentais puolame ir vos nesiplėšome. Tikrai nėra šiame forume jog taip iš oro pagalvojam ir baninam, nėra ir automatinės sistemos, kad už vieną neigiamą bane sėdit. Viskas daroma su argumentais ar apmastymais. todėl jei nieko blogo nedarote tai manau nėra čia ko jaudintis. 

leisk pataisyt, buvai moderatorius :D

 

9a1218f088.jpg

 

šiaip, su banais visada buvo čia problemų, dabartinė administracija pagal mane tvarkosi tikrai neblogai, taip kad nereikia čia varyt, jei patys prisišikat.

Redaguota , nario #PovilasC
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad čia tokia sistema kaip darbo kodeksas gauni neigiamų atsiliepimų gauni bana susikuri nauja paskyrą ir toliau scamini problem?

jeigu IP ban tai VPN panaudoji ir viskas ir taip žmogus kaip Lukas Sabalys kuris susikuria arba nusiperka vis nauja paskyrą ir toliau scamina kitus žmonės o administracija apie tai nieko nedaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad čia tokia sistema kaip darbo kodeksas gauni neigiamų atsiliepimų gauni bana susikuri nauja paskyrą ir toliau scamini problem?

jeigu IP ban tai VPN panaudoji ir viskas ir taip žmogus kaip Lukas Sabalys kuris susikuria arba nusiperka vis nauja paskyrą ir toliau scamina kitus žmonės o administracija apie tai nieko nedaro.

O tai ką mum dar siūlai daryt, jeigu be IP ban daugiau nieko galingiau negaliu? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

leisk pataisyt, buvai moderatorius :D

 

9a1218f088.jpg

 

šiaip, su banais visada buvo čia problemų, dabartinė administracija pagal mane tvarkosi tikrai neblogai, taip kad nereikia čia varyt, jei patys prisišikat.

Yra kaip yra :D Su banais čia problemų nėra nesijaudinkit, galit likti ramūs iš oro nieks prie jūsų nesikabins.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2789 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...