Peršokti į turinį

Minecraft Griefinimas


Simuciokas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2860 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hai,

 

Spėju esat visi susipažinę su šią sąvoka "Grief"

 

Yeah, so, klausimas jums.

Ką jūs manot apie tą veiksmą?

 

Man asmeniškai tai patinka daryti, kaip ir pomėgis, prisiminimas senų laikų, nostalgija. Keletas mano video ta tema:

Redaguota , nario Simuciokas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Šiaip, mano nuomonė nelabai gerai kad taip darai, žmogus gal stengėsi o tu viską sugriauni - jam geriau eitum ir padėtum negi griefintum.

 

 

Esu padėjęs dviem serveriams, vienas modintas buvo, kitas visiškai naujokų. Pasiūliau kaip apsisaugoti ir sakiau, kad šiandien vakare užsuksiu patikrinti ar apsaugas įdėjo. O visi kiti serveriai.. yeah.. išgriefinti xD

 

Naujas video su 6 serveriais išgriefintais ^.^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padėjai, išgriefinai kelis serverius ir dar tau negana? Pažiurėčiau kaip būtum tu to žmogaus vietoj ir žmogus griefintu tavo statinius...

 

Neveltui daromi back-up. Kaip ir kaikurie išgriefinti serveriai turėjo back-up, tai įsimetė jį kartu su papildomom apsaugom, kad nepasikartotų įvykis ;P

 

Gaila, bet senai jau nebežaidžiu Minecraft rimtai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

seni geri epsilon laikai. Dar dabar atsimenu, kaip wersas uzsuko i mano serveri ir sako, kad gerai mokaus. As pradejau klausinet is kur zino. Tada man mumete printscreen, kur su mano acc buvo prie tamo.lt prisijunges. (mano nick buvo toks pat in-game ir ant tamo.lt) Pamoke, kad nebenaudociau paprastu slaptazodziu. 

 

Tik po puses metu epsilon narys tiksliai neatsimenu jo nick, bet berods buvo assasinas (veliau persivadino i wolfram). Jis naudodamas xAuth exploit'a uzsidejo sau admina ir istaske serveri. Bet uz tad pamoke, kad atsinaujinciau xauth versija. (ta programa, su kuria nulauzinedavo serverius sukure ekgame, net buvo paviesine hackforums.net). Del to griefo visiskai nesupykau, nes tai man buvo gera pamoka. Atvirai pasakius net dziaugiaus, kad egzistavo epsilon. Apmazindavo sudserviu skaiciu, daug serveriu savininku ju bijodavo.

Redaguota , nario eimantasd
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

seni geri epsilon laikai. Dar dabar atsimenu, kaip wersas uzsuko i mano serveri ir sako, kad gerai mokaus. As pradejau klausinet is kur zino. Tada man mumete printscreen, kur su mano acc buvo prie tamo.lt prisijunges. (mano nick buvo toks pat in-game ir ant tamo.lt) Pamoke, kad nebenaudociau paprastu slaptazodziu. 

 

Tik po puses metu epsilon narys tiksliai neatsimenu jo nick, bet berods buvo assasinas (veliau persivadino i wolfram). Jis naudodamas xAuth exploit'a uzsidejo sau admina ir istaske serveri. Bet uz tad pamoke, kad atsinaujinciau xauth versija. (ta programa, su kuria nulauzinedavo serverius sukure ekgame, net buvo paviesine hackforums.net). Del to griefo visiskai nesupykau, nes tai man buvo gera pamoka. Atvirai pasakius net dziaugiaus, kad egzistavo epsilon. Apmazindavo sudserviu skaiciu, daug serveriu savininku ju bijodavo.

 

EkGame buvo paviešinęs savo tą "xAuth įsilaužinėtojo" programą. Principas toks: milisekundės intervalu prisijungia su tam tikru nick (kurį tu nustatai) ir parašo tam tikras komandines eilutes (kurias tu nustatai). Tuo pačiu, buvo jų duombazė dydžiosios dalies Minecraft žaidėjų kuri buvo prieinama tik Epsilon nariams ir joje buvo duomenys kaip: Username, Password, Server IP (Client IP? Last Online?). Pats esu buvęs toje duombazėje, bet tik paskutiniomis savaitėmis iki Epsilon mirties.

 

Iš dalies, mano toks ir tikslas, kad žaidėjai įsidėtų apsaugas į serverius, kai kurie ir turėjo back-up pasaulių, tai susigrąžino viską ir įsidėjo autenfikacijos įskiepį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

Viskas gerai, linksma kol neparagauji to savo kailiu.

Esu ragavęs, suprantamas jausmas tų žmonių, bet daugumą kur išgriefinau turėjo back-upus ir paklausė manęs kaip apsisaugoti arba tiesiog patys susimąstė.

šūda mali, tarp tu serverių būna ir privačiu.

Jeigu serveris privatus dažniausiai jie turi back-up, tuolab, kelis kartus mėginau susisiekti su savininkais, bet pastebėjas, kad jie nei klauso nei stengiasi įsidėti apsaugų nusivyliau lietuvių Minecraft bendruomenę, tad nesistengiu kreiptis pirmas į tuos asmenis. Jei paprašys pagalbos kaip apsisaugoti, pasiūlysiu, patarsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2860 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...