Dovias

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  584
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  67%
 • Forumo eurai

  324 +Pervesti

Dovias paskutinį kartą laimėjo Sausio 11 2019

Dovias turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

137 Kartais pasakantis ką gero

5 sekėjų

Apie Dovias

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.062 profilio peržiūros
 1. Reikia, ir dar kaip. Atsiranda tokių kurie į atrankas praslysta drąsiai, nors ir sąžiningas žaidėjas bet pasirodo ateina, kad tik pakenktų serveriui išnešdamas viską su tnt ar apipildamas lava tower'iais, tad kad tokių dalykų nebūtų dalykų nebūtų reikia prižiurėtojo kuris mokėtų atsekti tokius su įskiepiu, kuris loggina žaidėjų veiksmus. Dažniausiai tokių atvejų nebūna, bet kartais taip atsitinka.
 2. Dovias

  Aktuali informacija kas naudoja xfailai

  anonfiles.com
 3. Tikriausiai ką tu turi omenyje yra action bar. Ji galima pasidaryti panaudojus komandą arba naudojant įskiepį. https://www.spigotmc.org/resources/titlemanager.1049/
 4. Dovias

  Counter Strike 1.6 žaidėjai būkite atsargus!!!

  Kažkas panašaus yra ir su cracked tipo minecraft serveriais, kaikurie sukonfiguruoja "decoy" tipo serverius, kad žaidėjas prisijungtų įvestų savo slaptažodį ir poto apvogia žaidėją kitame projekte.
 5. Dovias

  Internetininės svetainės kūri.as

  Pati svetainė profesionaliai padaryta, tik radau keletą klaidų: Ne ant to container objekto uždėtas šešėlis. Pascrollinus greitai susibugina paveikslėlis ir jo neberodo, kiek supratau to neturėtų būtiČia neturėtų būti toks tamsus tekstas. Logotipas ne .svg formatu, labai liejasi padidinus, kas nelabai profesionalu šiais laikais Sėkmės darbuose
 6. Dovias

  Nupirksiu minecraft serverio failus, arba visa serverį.

  Per daug nepasitikėčiau jei kalbam apie tapatį žmogų kuris vaikus apgaudinėjo prieš keletą metų.
 7. Dovias

  Dėl reverse engineering (windows)

  Žiurint ko ir kiek reikia. Truputi suprantu, bet pats neesu profesionalas.
 8. Dovias

  Pagalbos ties pinigų skaičiavimo.

  Sinchronizacija, ne vien reiškia žaidimo serverio pačio sinchronizacija, bet aš turėjau šiuo metu hud'o ir kintamujų sinchronizacija.
 9. Dovias

  Pagalbos ties pinigų skaičiavimo.

  Problema yra tikriausiai sinchronizacija, kadangi modifikacija tikriausiai naudoja pinigų anti čytinimo būdą, ji saugo tikrus pinigus kintamuosiuose, o pinigų skaičius rodomas hud'e yra ne tikras. Kadangi išemiai textdraw'us o textdraw'uose buvo tikriausiai rodomi tikri pinigai, dabar turi sinchronizuoti hud'ą su tikrų pinigų kintamaisiais, vos tik kažkas buvo nusipirkta, t.y pasidaryk funkciją kuri pakeičia pinigų sumą kintamajame bei tuo pačiu pakeičia sumą hud'e, su funkcija givePlayerMoney(), bei naudok šią naują funkciją kai reikia atnaujinti pinigų sumą globaliai, ne vien tik kintamajame.
 10. Dovias

  Minecraft NameTag - Pagalbos

  Situacija priklauso nuo versijos. Kokia minecraft versiją naudoji? 1.8-1.12? Jei taip, nametag'as turi tuo metu simbolių limitą ant entity, kurio peržengti niekaip negali, tą gali apeiti tik pridėjus dar vieną nematomą armor standą po tavo galva. Jei kalbam 1.13+, simbolių limitas buvo žymiai padidintas ir tokių problemų nebeturėtų kilti, nebent nori labai ilgų eilučių po žaidėjo vardu :D. Limito negali pakeisti, nes tai yra pačio minecraft'o žaidimo limitas, o ne serverio, galima tik kaip sakiau apeiti.
 11. Dovias

  FIVEM ONESYNC RAKTAI PIGIAI!

  2 Mėnesiam — 4 eurai, o Lifetime — 5 eurai? What a bargain!
 12. Dovias

  Dėl gta 4

  Nu nežinau bandyk kitą kopiją persisiųst, iš pvž 1337x.to
 13. Dovias

  Dėl gta 4

  Gal turi įsirašęs nepilnai nucrackintą versiją? Žinau, kad panašių prikolų būna su tokiomis kopijomis?
 14. Dovias

  SAMP'as ant MAC [ help ] :(

  Kadangi žaidimas yra parašytas ant DirectX API, tau reikės Wine programos, kuri padės tau paleisti SA:MP žaidimą ant MacOS, kuri apgaus kad žaidimą loši per Windowsus. Dėl programos tai man irgi per Linux buvo panašus dalykas, teko paleisti sampą per sudo wine sa-mp.exe komandą ir tada jį atidarė gerai ir samp'as pasileido, nežinau kaip dėl MacOS, bet žinant kad Wine veikia ant MacOS ir naudoja Unix tapatį branchą, turėtų kažkas būti panašaus ir ant mac'ų. Jeigu turi GTA:SA atsisiuntęs per Steam ar per kitur, kurio versija nėra aiški. Pasitikrink ar versija yra US 1.0 tipo, nes kitaip neveiks SA:MP žaidimo modifikacija! Jeigu ji yra naujesnė persisiusk kitą kopiją arba downgradink su .exe failiuko pakeitimu internete.
 15. Dovias

  Ieškoma daina

  Nežinau dainos pavadinimo, bet pats repas C R I N G E