Dovias

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  556
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  67%
 • Forumo eurai

  285 +Pervesti

Dovias paskutinį kartą laimėjo Sausio 11 2019

Dovias turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

120 Kartais pasakantis ką gero

5 sekėjų

Apie Dovias

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.738 profilio peržiūros
 1. Dovias

  Prekių išparduotuvė [ETS2, GTA: V, RUST, Max Payne 3]

  Parduota „Full Access“ minecraft paskyra, laukiu daugiau pasiūlymų, rašom į discordą Dovias#0629.
 2. Dovias

  Antras web dizainas

  Nieko tokio visi mes mokomės kažko. Sėkmės tobulėjime!
 3. Dovias

  Antras web dizainas

 4. Dovias

  Sujungimas

  Tai kad nėra ką ten sujungti hostingo vardo serverius pakeiti į domeno vardo serverius (DNS) ir viskas per directadmin ar per bet kokią kitą admin panelę.
 5. Dovias

  Kur rasti mergina?

  Priklauso kokios reikia, jeigu nori imtymios prie stoties vakarais pilna
 6. Kadangi nusprendžiau mesti žaidimus ir jau antra savaitę nebežaidžių jų visiškai, nusprendžiau padaryti išpardavimą visko, kas man atrodo vertinga: Parduodu: ETS2 steam accountą, GTA V social club accountą + Max Payne 3 žaidimas, RUST steam accountą, 2x Minecraft SMS sistemas (Jos yra skirtingos, abi veikiančios), Optimizuoto Minecraft spigot forko licenziją (ImanitySpigot), mcKingdom.lt senus pluginus (jei kam reikia), SpigotGuard (anticrasheris pluginas kuris atnaujinamas kasdien ir apsaugo nuo crash clientų), x2 ExpressVPN licenzijas kurios galioja iki 2023 metų. Už viską: 15-20€. Galima viską parduoti ir atskirai, pm man arba rašom į discordą Dovias#0629.
 7. Dovias

  Parduodu Greenside paskyrą

  nepadės jeigu su dinaminiu ip adresu Perkrauni routerį ir parašai postą ir viskas.
 8. Dovias

  PlayerUP puslapis

  Pardaviau seniau rust account'ą jei rankiniu būdu parduodi daug užtrunki kiek pastebėjau. Jie ima mokesčius už "tarpininkavimą" bet ne scam.
 9. Dovias

  IÅ TRINTI TEMA

  https://mc-launcher.com/special/minecraft.html persisiųsk šitą launcherį ir bandyk dar kartą.
 10. Dovias

  IÅ TRINTI TEMA

  nueik į %appdata%/.minecraft/logs/latest.txt ir atsiusk jį čia.
 11. Dovias

  Studijos Lenkijoje

  Paskaičius tavo atsakymą susidaro nuomonė kad tu vertini daugiau materiališkumą o ne kokybę. Kad Lenkijoje daugiau yra žmonių nereiškia kad tai yra geresnė šalis ir geresnė švietimo kokybė. O šiaip, Lietuvos ir Lenkijos diplomai atpažinami visame pasaulyje, tad skirtumo didžiulio nėra. Atsižvelgus į šį žmonių (Lenkijoje gimusių ir Lenkijoje baigusių mokyklas, universitetus) postą apie švietimą Lenkijoje susidaro nuomonė kad dabartinis švietimas Lietuvoje ir Lenkijoje dabar yra ganėtinai identiški: https://www.quora.com/Is-Polish-education-good. Mažos profesorių, mokytojų algos, mokyklos bei universitetai kurios pirmauja pasaulyje turi sunkiausias atrankas norint patekti į juos. Panašu? Manyčiau jo. Abiejoms šalims yra daug kur tobulėti švietimo sistemoje, ypač Lenkijoje, kai jie turi tokia didelę populiaciją, bet turi anti europos sąjungos viziją, bei nori apriboti kaikurių žmonių teises su dabartine valdžia. Čia yra tavo pasirinkimas kur tu nori stoti, bet jeigu tai būtų nuomonė, aš likčiau Lietuvoje bei palaikyčiau savo tėvynę, o ne Lenkiją kurios valdžia šiuo metu nėra pati palankiausia. Aišku, jei tu nori stoti į specialybę kurios nėra Lietuvoje turėtum pasirinkti mokytis kitoje šalyje.
 12. Dovias

  Pasiūlykite kėdę skirtą žaidimams / darbui

  Aš neieškau aš siūlau. @Ricci ieško
 13. Dovias

  Pasiūlykite kėdę skirtą žaidimams / darbui

  Dabar jau vasara? Gi nesėdžiu automobilio salone.
 14. Dovias

  Pasiūlykite kėdę skirtą žaidimams / darbui

  Žaidimo kėdės yra taspats scam kaip ir 1ms response rate monitoriams. https://www.ermitazas.lt/Baldai-tekstile-interjeras/Baldai/Biuro-baldai/Biuro-kedes/Biuro-kede-70-x-52-x-55-cm-juodos-spalvos-odos-pakaitalas-122917.html Pasiemiau seniau už 70 eurų šitą, patogi ir nėra brangi, tuo labiau kad dabar jai akcija Neapsimoka leisti daugiau nei 100€ eurų už kėdę nebent turi kokių nugaros deformacijų, tuo atveju reikėtų ergonominės kėdės.
 15. Dovias

  Pagalba Sript pwn

  Įdomiai tas compileris veikia pawn pats pastebėjau problema vienoje vietoje bet meta visiškai ką kitą. Pats jau susidūriau su tuom seniau. Labai sena kalba, man asmeniškai C geriau sueitų nei pawn kalba.