Peršokti į turinį

Dovias

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  623
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Forumo eurai

  369 +Pervesti

Dovias paskutinį kartą laimėjo Liepos 10

Dovias turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

181 Kartais pasakantis ką gero

6 sekėjų

Apie Dovias

 • Nario rangas
  Užkietėjęs dalyvis (-ė)

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.388 profilio peržiūros
 1. Dovias

  del rekordo komandos

  Iš kompiliatoriaus klaidų sunku pasakyti kas yra blogai, kai nėra nei kodo pavyzdžių, nieko.
 2. Dovias

  del rekordo komandos

  Imanoma, bet tam reikia žinoti abiejų gamemode'ų architektūras, kad galėtum prijungti jo vieną dalį i kitą gamemode'ą, čia tau ne minecraft serveris kur įdedi įskiepį į serverį ir viskas veikia.
 3. Dovias

  del rekordo komandos

  Jeigu mokiniesi scriptinti pawn kalba, pradėk nuo pradmenų, o ne nuo paruoštų gamemode editinimo. Kiek aš pastebėjau pats senuosiuose gamemode'uose yra tiek šlamšto prirašyta dažniausiai: nefragmentuojamas pats script'as į atskirus .inc ar .pwn failus, neorganizuojami kintamieji, prirašyta belekiek enum struktūrų, kiekvienas veiksmas turi po timer'į. Tai yra architektūrinės tragedijos. Šie gamemode'ai nėra tau pagrindas mokintis pawn šiais laikais. Susirask oficialia SA-MP discord grupę ir ten žmonės mielai tau padės susipažinti su kalba.
 4. Dovias

  Kaip tvarkytis su grieferiais?

  Kad ir ką bedarysi griefinimo nesustabdysi, nebent naudosi kokius grief protection įskiepius, kurie leidžia statyti tik tam tikrai žmonių grupei, nes griefinti gali tiek palikdamas medžius tiek, pildamas ant lavos vandenį. Ties medžiu kirtimu, galima naudoti timer spigot įskiepį, kuris turėtų nepalikinėti medžių su nenupjautais kamienais.
 5. Dovias

  Reikia pagalbos dėl mc

  jei gerai prisimenu spigot.yml, bukkit.yml ir paperspigot.yml failai turi monstrų bei kitų gyvių limtavimo rodiklius, kiek jų spawninasi chunkuose.
 6. Dovias

  [GFX] YouTube app

  Man asmeniškai per daug pastelinių spalvų, šiuo metu vyrauja 2d grafika su silpnais šešėliais, pereinančiomis spalvomis, suapvalintais kampais, o čia visiškai flat dizainas, plius YouTube visą laiką palaiko storesnį šriftą, kas padaro šitą GFX toli nuo jų dizaino principų. Nu bet čia mano nuomonė 7/10
 7. Dovias

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Teistas, negalės dalyvauti
 8. Dovias

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Ponas, tai tu dabar keli propaganda, sakydamas, kad mano plakatai laptinėse Gyvenu nuosavame name ir jokių laiptinių aš neklijuoju. Ir vėl sakai, kad konservatoriai kalti, nors galimybių pasą priemė VISAS SEIMAS, ne VYRIAUSYBĖ bet VISAS SEIMAS. Mokėkim suprasti, kaip veikia Lietuvos Respublikos seimas. Už galimybių pasą balsavo daugiau seimo narių nei yra koalicijoje, tai apie kokią konservatorių kaltę mes kalbam. Nebūk patiklus, nes dabar matau kaip tau yra plaunamos smegenis. Nueik į seimo oficialią svetainę ir pamatysi kas balsuoja ir kokios frakcijos už tam tikrus įstatymus. Ir vėl tavo pasakymas nieko nereiškia, kol neturi tam tikro sprendimo, ką šita situacija reikėtų daryti.
 9. Dovias

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Man netrukdo žmonių išsireiškimas, tai demokratijos pagrindas ir čia ties tuom vienos nuomonės vargu ar surasi, bet ironiška, kad tavo tie Lietuvos "išlaisvintojai" jau apgavo tą pačią Lietuvą bei žmones, nemokėdami mokesčių valstybei bei nusižengdami valstybės Konstitucijai, kuriai pritaria visi Lietuvos piliečiai. Nu ir patiklus tu, tuo labiau sakai, kad žmonės kurie dalyvauja protestuose nori tik valdžios pasikeitimų, bet patys tie žmonės nesiūlo sprendimų, ką reiktų keisti valdyme apart rėkdami "valdžią lauk" ir apmėtydami akmenimis, kas priešinasi organizatorių smegenų pudrinimui, kiti išvis atvyko neblaivūs į abu mitingus, tuo labiau per tą Šeimų Maršą. Čia normalu? Jeigu tai organizacija, kuri siekia įgauti valdžią Lietuvoje, tai kodėl ši politiškai pagarsėjusi organizacija nekuria frakcijos? Atsakymas paprastas - jiems nerūpi sprendimai, jiems rūpi tik maištas nes toks jų yra rytų paskirtas darbas. Nepaslaptis, kad šie žmonės kaip ir sakiau yra teisti nekartą už šnipinėjimą ir už antivalstybinę veiklą Lietuvoje, tai kodėl negaliu daryti prielaidų, kad šitie mitingai yra Rytų meškos darbelis? Niekas jūsų skiepytis neverčia, bet jai jau norit paslaugų, kurios reikalauja didesnės priežiuros dėl pandemijos bangų, tai malonėkit pasirūpinti savo bei kitų sveikata, pasidarykit testą, gausit galimybių paso QR kodą ir galėsit eiti ten pat kur ir paskiepyti gali eiti. Aš asmeniškai pasiskiepijau nuo gegužės mėn. Comirnaty vakcina ir niekuom nesiskundžiu ir nesiskundžiau ir siūlau jums tapatį padaryti, nes COVID-19 tikrai egzistuoja ir turiu pažįstamų kurie yra juo persirgę ir tai tikrai nėra juokas. Sakyti, kad pandemija yra išpūsta yra ganėtinai retoriška ir netikslu, kadangi nežinia kas bus rytoj, poryt, užporyt. Šiuo metu statistika rodo, kad kreivė po truputi didėja, todėl ruošiami įstatymų projektai ir griežtėja, toks yra viso seimo, ne vyriausybės darbas, pabrežiu, kad vyriausybė nėra seimas - priema įstatymus visas seimas o ne vien tik koalicija, kurią dabar žmonės kaltina nesuprasdami, kaip išvis seimas veikia. 😕 Niekada šio krašto istorijoje radikalus nacionalizmas nevedė prie gerų pokyčių šalyje. Šiuo metu iš tavo žodžių aš matau, kad tu ieškai teisybės valstybiniuose organuose, nepateikdamas svarių argumentų ar įdėjų, kaip tie valstybiniai organai blogai dirba ir ką reikėtų juose keisti/pataisyti. Pasakyti, kad reikia "išvaryti valdžią" yra ganėtiškai naivu, nes tai, kaip sakoma "būkim biedni, bet teisingi", vistiek situacijos nepakeis, kokia yra dabar, aš irgi galiu parėkti, kad darbdavys man algos nekelia prie būstinės, bet ar kažkas nuo to pasikeis, jei darbdavys tiesiogiškai neturi biudžeto pakelti tau algą? Ne.
 10. Dovias

  Mes taikiai protestavom, o gavom bananų ir dujų!

  Na nežinau prieš Šeimų Maršą tokias skrajutes savo gyvenvietėje kabinau ir tikriausiai rugsėjį naujų prikabinsiu su nauja info. Taspats ir galioja šiam ir artėjančiam mitingui Rugsėjį. Žmonėms kliūna ne žmonės kurie mitinguoja, o jų organizatoriai, kurie yra ne kartą susitepę rankas kriminaliniame pasaulyje. Supraskit, kad šis renginys nėra skirtas kelti Lietuvoje esančias problemas o tai yra rytų kerštas už Sankcijas ES ir US, nebūkit per daug patiklūs ir atsipeikėkit. Šie organizatoriai vis randa problemų kuo skūstis, negalvojant apie tai pakrapštant žiniasklaidos paviršių, dėl kokių priežasčių taip daroma. Nei vienas iš organizatorių nepaaiškino, kodėl šie rengia mitingus, o ne padeda vyriausybei sugalvoti sprendimus. Čia skaitosi, jūs kažką darykit kažką, bet patys nežinot ką. Kodėl galimybių pasas egzistuoja yra daug svarių priežasčių, kurių eiliniai facebook komentatoriai neatranda. Nekalbant to, kad riaušėse patys organizatoriai nusimuilino, nors telegrame ir feisbuke skatino smurtą prieš teisėsaugą. Niekam beveik iš dalyvių nerūpi, kad Celofanas už finansines machinacijas yra nubaustas laisvės atėmimu 7 mėnesiams, kad Paleckiui yra taikoma teisėsaugos griežta priežiura už antivalstybinę veiklą šalyje prieš dešimtmetį, šnipinėjęs Lietuvą prisidengdamas seimo nariu, Rusijos saugumo departamentui, kad Vaidas Lekstutis Žemaitis yra ne kartą teistas irgi už antivalstybinę veiklą šlovindamas Baltarusijos ir Rusijos režimą https://bukimevieningi.lt portale. Komplikacijų visada buvo ir bus, kaip ir su kitais vaistais ir preparatais. Jeigu nenori visiškai jokių rizikų dėl alergenų ar dėl kokių genetinių sutrikimų, turi išvis nevartoti jokių medicinos preparatų, nes jie visi yra toksiški dideliais kiekiais žmonėms. Ne visi jug organizmai vienodi. Kaikurie žmonės turi genetinių problemų todėl šie preparatai gali būti pavojingi šiems žmonėms, o žmonės niekada neina tikrintis šių dalykų iki rimtų problemų, nes jie jaučiasi pakankamai sveikai. Nuo COVID-19 vakcinos viso pasaulio pasiskiepijusių mastu yra tik 6631 mirčių, kurios ir tai gali būti nesusijusios (0.0019%), palyginus su žaibo tikimybe, visame pasaulyje, mirties santykis yra viena tūkstantaja didesnis (0.0003%). Tai apie kokį mes komplikacijų santykį kalbam, jeigu tai net nesiekia procento, ir čia jau ne Delfis ir 15min šitą informaciją traukia ir ne aš išsigalvoju.
 11. Dovias

  [2006-2021 m.] VBE IT egzamino užduotys bei sprendimai

  @Zero Two Labas, dėkui už pastebėjimus. Norėčiau pasakyt tik tiek, kad pastebėjau, kad pirmoje 2021 m užduotyje palikau int'us netyčia ir ištaisiau, kadangi kituose variantuose padariau bool tipus. Jie šiaip skirti jeigu failas neatsidaro, kad bereikalingo ne for loopintu kodo o tsg returnintu kad ivyko klaida, nes main metodo int return type yra by default, skirtas grąžinti error kodus iš programos, tsg pamiršau pakeist. Dėl vektorių duomenų tipo - žinau, bet VBE nelabai juos mėgsta, tą rašiau savo README.md faile, ir kartais kiek girdėjau numuša balus, nes jie prilygina masyvą C tipo array, o std::vector ir std::array yra jiems kaip objektai. Žinau, kad durnai but don't blame me :D. Jeigu leistų naudoti std namespace funkcijas naudot, tai nereiktų nei rikiuoti mokiniams, nes jie tiesiog galėtų naudotis std::sort rikiavimo implementacijomis Dėl std kaikurių funkcijų, tiesiog esu atprates nuo C, pvž mėgstu vietoj c castinimo (int)variable rašyti std::static_cast<int>(variable) nes tai yra c++ implementacijos cast'ai, ir jie labiau specifiniai ir daugiau galintys nei paprastas cast, pvž std::dynamic_cast<>() gali castinti, pvž klases į superklases, ko negali c castai, nes C neturi klasių, taspats ir su std::numeric_limits, nes jie ne vien suteikia limitus int'ams bet ir kitiems duomenu tipams, nekalbant apie tai, kad INT_MAX, aš niekad nenaudojau ir nežinojau, kad egzistuoja, ir šiaip labai primena į compiler define'us. Nu nžn, gal kažkam ir tai nepadės, bet patys sprendimo algoritmai yra ganėtinai aiškūs, o ten mano specifinis rašymo stilius, dar yra supaprastintas, pvž mėgstu supaprastinti for loopus kur nereikia papildomo variable į while loop, kas galvojau, kad maišys kitiems, todėl nedariau. Pabandysiu kelias vietas plačiau aprašyti ir supaprastinti, dėkui už įžvalgumą.
 12. Sveiki dalinuosi savo github atviruoju kodo projektu, github.com platformoje, kuriame bus išspręstos visos valstybinio brandos egzamino informacinių technologijų praktinės užduotys nuo 2006 metų iki 2021 metų. Neseniai buvo įkeltas 2021 metų egzamino sprendimas su konvertuotomis sąlygomis į .md failo formatą, kurios yra labiau įskaitomos nei internete vaikščiojantys .PDF formato failai. Kiekvieną dieną žadu atnaujinti projektą su naujomis išspręstomis užduotimis ir bugfix'ais, tad nepatingėkit peržvelgti karts nuo karto! Užduotys sprendžiamos C++ programavimo kalba, kuri yra leidžiama egzamino metu. https://github.com/Dovias/IT-VBE-Egzaminai Gero likusio vakaro!
 13. Dovias

  reikia pagalbos su c++

  #include <fstream> int loadData(const char* path, int& x1, int&x2); int saveData(const char* path, int x1, int x2); int main() { int x1, x2; // Ternary operatorius. Tai yra taspats kaip if blokas, tik kad suspaudžia viską į vieną eilutę; // Pavyzdžiui const char* tekstas = 10+10 ? "20" : "Error!" return !loadData("u1.txt", x1, x2) ? 1 : !saveData("ats.txt", x1, x2); } int loadData(const char* path, int& x1, int&x2) { std::ifstream stream("u1.txt"); if (!stream.is_open()) return 0; stream >> x1 >> x2; return 1; // ! Uždaryti stream nereikia, nes jis uždaromas ir flushinamas yra stream objekto destruktoriuje, t.y kai išeina iš funkcijos bloko. } int saveData(const char* path, int x1, int x2) { std::ofstream stream("ats.txt"); if (!stream.is_open()) return 1; while (x1 < x2) { // Geriau nei modulus operatorius šiuo atveju (t.y % nes tu pernaudoji kintamąjį temp vietoj to, kad kiekvieną kintamąjį perskaičiuoji nuo sumos. int k = x1 / 100; int temp = (x1 - k*100); int j = temp / 10; int l = temp-j*10; // int sum = k + j + l; if (sum > 5 && sum < 9) { stream << x1 << " Pasistenk\n"; } else if (sum > 8) { stream << x1 << " Pergalė\n"; } else { stream << x1 << " Nenusimink\n"; } x1++; } return 1; // ! Uždaryti stream nereikia, nes jis uždaromas ir flushinamas yra stream objekto destruktoriuje, t.y kai išeina iš funkcijos bloko. }
 14. Dovias

  Lietuvių valstybinis egzaminas

  Tikra tiesa. Aš asmeniškai tikiu, kad tokie egzaminai yra absurdiški, nes jie neparodo tavo kūrybingumo arba raštingumo lygio. Piverstinai rašant apie kūrinius, kurie tau neįdomūs nepavers tavęs raštingu. Jei tu nori būti rašytoju, tu rašysi apie tuos dalykus, kas tau patinka, kas yra šiuo metu populiaru, o ne 100+ metų senumo kūrinių, kurie yra Lietuviškoji propaganda, nieko daugiau.
×
×
 • Sukurti naują...