Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Watch_Dogs 2 jau Steam'e


Domantas*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2846 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

573581c8593e87db86977ac1c94f32a1694.jpg
 

Steam'e yra dvi versijos:

 

Dogs®2 Deluxe Edition and get access to:

  • The game
  • The Deluxe Pack : 2 personalisation packs

 

Watch Dogs®2 Gold Edition and get access to :

  • The game
  • The Deluxe Pack : 2 personalisation packs
  • The Season Pass

With the Season Pass, get access to all DLC packs and exclusive benefits. More details to be revealed soon !
Atkreipkim dėmesį, kad paprasta versija ir Deluxe Edition kainuoja vienodai ^^ Ar verta pirkti? Šiuo metu tikrai ne ;P
Lauksim daugiau gandų ir naujienų iš šio žaidimo.

...

Redaguota , nario deivisᅚ
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmas žaidimas ant PlayStation 3 čio buvo kurį "įsimilėjau".

 

Nors nelabai beatsimenu daug, bet žinau kad jis man patiko. (Atsimenu daugelį, tiesiog ne viską). :D

 

Jai nebūsiu naujajo PC gavęs iki to laiko, reikės ant brolio PS4 žaisti šitą žaidimą. :)


Pirmas žaidimas ant PlayStation 3 čio buvo kurį "įsimilėjau".

 

Nors nelabai beatsimenu daug, bet žinau kad jis man patiko. (Atsimenu daugelį, tiesiog ne viską). :D

 

Jai nebūsiu naujajo PC gavęs iki to laiko, reikės ant brolio PS4 žaisti šitą žaidimą. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pirma versija šio žaidimo buvo nevykusi, įdomu ar ši pasiseks :P

O man kaip tik patiko pirma dalis. Buvo labai daug panašumų su Person on Interest. Ir kaip tik priešingai: antrosios dalies pristatymas man kelia daug klaustukų. Antroje dalyje neįžvelgiu jokių panašumų su serialu. Galbūt tai klaidinga mano preliminari išvada.. Bet Watch_Dogs 2 kolkas manęs nežavi ^^ Atrodo tai tęsinys su naujais patobulinimais. Kurie labai skiriasi nuo originalo.

Redaguota , nario deivisᅚ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man kaip tik patiko pirma dalis. Buvo labai daug panašumų su Person on Interest. Ir kaip tik priešingai: antrosios dalies pristatymas man kelia daug klaustukų. Antroje dalyje neįžvelgiu jokių panašumų su serialu. Galbūt tai klaidinga mano preliminari išvada.. Bet Watch_Dogs 2 kolkas manęs nežavi ^^ Atrodo tai tęsinys su naujais patobulinimais. Kurie labai skiriasi nuo originalo.

Person Of Interest serialas tai žiauriai geras, bet Watch Dogs pirma dalis meh..

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Person Of Interest serialas tai žiauriai geras, bet Watch Dogs pirma dalis meh..

Žaidimai yra atsipalaidavimas laisvalaikio metu. Kiekvienas mes žaidžiam tą- kas mums patinka. Man patinka Trackmania Canyon - tai geriausias drift tipo žaidimas. Kiti net nematę jo :D

Taip ir su watch_Dogs. Man jis daug geresnis už GTA V, tokia yra mano nuomonė, kaip žaidėjo, kuris Watch_Dogs pražaidė 800+ valandų, o GTA V vos 10 valandų ištempiau.

Iš to ką dabar matau: watch_dogs 2 tikrai nežadu pirkti - visiškai kitoks žaidimas bus nei pirma dalis.

Redaguota , nario deivisᅚ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Watch_Dogs pirmas tai nesakau kad nevykes bet kai maciau gameplay'us tai toks meh. Masinu fizikos nepergeriausios (vos ne kaip NFS: No Limits), masinos nesprogstancios ir man rods Online nera o gal ir yra.


 Watch_Dogs pirmas tai nesakau kad nevykes bet kai maciau gameplay'us tai toks meh. Masinu fizikos nepergeriausios (vos ne kaip NFS: No Limits), masinos nesprogstancios ir man rods Online nera o gal ir yra.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o ko skirasi nuo Deluxe Edition  ?

o ko skirasi Deluxe Edition nuo paprastos versijos? 

o ko skirasi Deluxe Edition nuo paprastos versijos? 

o ko skirasi Deluxe Edition nuo paprastos versijos? 

o ko skirasi  Deluxe Edition nuo paprastos versijos? 

o ko skirasi  Deluxe Edition 

 

Šiaip turėtų būti base game + Season Pass. Žodžiu paprasta versija ir plius kažkas. Aš matau Gold Edition yra. Reiktų pasigilinti daugiau. Kažką prideda :D

 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

oj netyčia prifloodinau :D a aišku 

Dogs®2 Deluxe Edition and get access to:

 

  • The game
  • The Deluxe Pack : 2 personalisation packs

Watch Dogs®2 Gold Edition and get access to :

 

  • The game
  • The Deluxe Pack : 2 personalisation packs
  • The Season Pass

 With the Season Pass, get access to all DLC packs and exclusive benefits. More details to be revealed soon !

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Dogs®2 Deluxe Edition and get access to:

 

  • The game
  • The Deluxe Pack : 2 personalisation packs

Watch Dogs®2 Gold Edition and get access to :

 

  • The game
  • The Deluxe Pack : 2 personalisation packs
  • The Season Pass

 With the Season Pass, get access to all DLC packs and exclusive benefits. More details to be revealed soon !

 

Aš kaip suprantu Deluxe Edition atsius tau į pašta ? kaip DVD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Biskį Off-Topic ir atsiprašau už tai, bet ar man čia vienam rodo, kad daugelio žmonių post'uose dubliuojasi turinys?

Redaguota , nario Ethno
Narys įspėtas: 1.2. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "patikimas, sėkmės, jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2846 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...