Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ethno (Moderatorius)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2860 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

"Man mieliau išgirsti purvą tiesiai, šviesiai. Kam, dar tie papeikimai ar kitas šlamštas. Čia parašys, čia sulauksiu nuomonių ir viskas aišku. O ir šiaip, tie papeikimai/pagyrimai gali būti trinami, kai bus patikrinti ar viskas išsiaiškinta, o čia visas blogis apie mane ir liks kabėti  :)"

 

Aiškiau truputi pasidarė, bet vis tiek man kyla kalusimų, ar būtina buvo "pasigirti" jog tu moderatorius? Gal būtų buvę paprasčiau prisistatyti save? Gal nebūtų narių tokia nuomonė apie tave? manau dauguma būtų pasveikinę. O dabar, vien temos pavadinimas atspindi, kad nori pasigirti prieš visus jog esi daug aukščiau nei kiti. Na, bet kas jau padaryta, tas. Sėkmės tau valyti visą šitą šlamštą. 

Redaguota , nario Frixo♦
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Man mieliau išgirsti purvą tiesiai, šviesiai. Kam, dar tie papeikimai ar kitas šlamštas. Čia parašys, čia sulauksiu nuomonių ir viskas aišku. O ir šiaip, tie papeikimai/pagyrimai gali būti trinami, kai bus patikrinti ar viskas išsiaiškinta, o čia visas blogis apie mane ir liks kabėti  :)"

 

Aiškiau truputi pasidarė, bet vis tiek man kyla kalusimų, ar būtina buvo "pasigirti" jog tu moderatorius? Gal būtų buvę paprasčiau prisistatyti save? Gal nebūtų narių tokia nuomonė apie tave? manau dauguma būtų pasveikinę. O dabar, vien temos pavadinimas atspindi, kad nori pasigirti prieš visus jog esi daug aukščiau nei kiti. Na, bet kas jau padaryta, tas. Sėkmės tau valyti visą šitą šlamštą. 

 

Nesigiriu tuo, kas dabar esu ir nesigiriu, kad gavau šį moderatorių. Prisistatyti, jeigu kalbant apie realybę, tai nemėgstu to daryti internetinėje erdvėje. Tad, nelabai yra, ką apie mane pasisakyti ir Jums išgirsti. Dėl temos pavadinimo gal ir prašoviau, bet nieko - laiko daug, kad ištaisyčiau ir sugebėčiau įrodyti savo vertę :)

 

Ačiū.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blogiausia yra tai, kad moderatoriaus darbas dažniausiai yra valytų forumo šlamštą, todėl tu jo darbo nematysi, kas prives prie verkimo, kad moderatorius nieko nedirba.

 

Kita mintis, gal vedam viešas ataskaitas kiekvienos savaitės moderatorių darbo? xd

 

 

DIDELIS UZ, uz viesas ataskaitas kiekvienos savaites moderatoriu darbo. Bet noreciau isgirsti is visu 5, o ne vienas kuris paraso kelis dalykus kuriuos dare visi modai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, malonu susipažint. Sėkmės pareigose, manau sutarsim! :)

 

Sveikinu naują šio forumo moderatorių. Vertas, pareigingas ir atsakingas žmogus. Linkiu didžiausios sėkmės.

 

Sveikinu! Nepavesk :kiets: Linkiu sėkmės!

 

Ačiū! :)

 

Sėkmės dirbti tikrai bus nelengva, nes kaip matau dabar tik neigiama nuomone, aš nesuprantu kas jum blogai visad?

 

Jeigu patėkai reiškias atitikai standartus.

 

Tikiuosi nenuvilsi ir išbusi ilga laiką Moderatorius.

 

Visam pasauliui neįtiksi ir tai normalu. Tai jų nuomonė, nors kiek ir naivu iš karto vertinti apie žmogų neigiamai, bet tai jų pasirinkimas. Gerbsiu kiekvieno išsakytą argumentuotą kritiką prieš mane, pasakykit koks aš siaubingas „d...“ argumentuotai ir nei cyptelsiu :)

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

¯\_(ツ)_/¯ Pažiūrėsim, pamatysim, blogiausiu atveju, išmest iš pareigų trunka 10 sekundžių.

Aš atsiprašau, bet jeigu jau administratorius galvoja, kad reikės išmesti moderatorių, tai ***** jį skirti moderatoriumi?  :nice: Super logika, daugiau nieko ir nepridursi.

Redaguota , nario Str33t
Nesikeik.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš atsiprašau, bet jeigu jau administratorius galvoja, kad reikės išmesti moderatorių, tai ***** jį skirti moderatoriumi?  :nice: Super logika, daugiau nieko ir nepridursi.

Jis negalvoja, kad reikės jį išmesti, tik pasako, kad jei jis blogai atliks savo pareiga bus nesunku jį išmesti. Ir būčiau labai dėkingas, jei ateityje nesikeiktum :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš atsiprašau, bet jeigu jau administratorius galvoja, kad reikės išmesti moderatorių, tai ***** jį skirti moderatoriumi?  :nice: Super logika, daugiau nieko ir nepridursi.

Aš atsiprašau, bet jeigu moderatorius kitą dieną pradeda malt mėšlą, tai man jį palikt pareigose? Dirba nesąmones — skrenda lauk. Argi kažkas blogai su ta logika?

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ir kuom tu geresnis uz kitus buviusius irodyk man pradek darba tvarkyt sg tada man itiksi

Tuom kad jis bent stengėsi dėl moderatoriaus kad jį gauti, to siekė ir gavo to ką siekė, tuo ir geresnis nei mes kurie tik pavydim juodai ir bandom parodyt tai kad moderatorius nieko nevertas nors realiai patys to norime :) Aš tiesa irgi pildžiau, bet negavau ir pats žinau dėl ko, tiesiog aš esu diiiiidelis tinginys :D Na bet iš tiesų labai norėjosi... ir puikiai žinau t` pavydo jausmą :D, bet vis gi ir suprantu kad taip iš šonos atrodo labai žemo lygio todėl tiesiog niekada nepavydžiu juodai  :mellow:

 

P.S Atsiprašau netyčia -rep uždėjau ant šitos temos.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2860 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...