Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ethno (Moderatorius)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2861 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

mCGDsRU.png

 

Sveiki, esu naujasis Supergames.lt Forumo moderatorius (2016-05-16).

 

  • Tikiuosi, jog Jums, tai nebus šokas ir kad sėkmingai sutarsime. O aš pasistengsiu visus debesis dėl manęs išsklaidyti bei sėkmingai įrodyti savo vertę šiame Forume aktyviu, nuoširdžiu darbu.
  • Esu atviras įvairioms diskusijoms, pagalbos prašymams, nesu svetimas moderavimui bei ypatingai atsakingam darbui.
  • Visad laukiu kritikos, įvairių pasisakymų, kurie pataisytų manyje vieną ar kitą dalį.

 

Todėl, šioje temoje galite drąsiai pasireikšti, dalintis savo atsiliepimais, įžvalgomis ir kitomis nuomonėmis apie mane bei šias užimamas pareigas. Būtinai išklausysiu :)

 

 

Ethno

  • Teigiamai 26
  • Neigiamai 26
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką  galvoji apie teiginį "Moderatorius šiame tinklapyje yra marionetė - jam nemoka, jis švaisto savo laiką ir vykdo aukštesniųjų įsakymus" Teiginys ne mano, kadangi sakei esi atviras visiems klausimams ;D.  Aš nesakau, jog taip yra, tiesiog klausiu nuomonės. :)

Moderatoriai už darbą gali gauti vieną kitą privalumą forume(temos išskyrimas arba... nu, čia kaip ir viskas.). Be to, ne visi į komandą ateina, kad kažką gautų. Aš pavyzdžiui, ėjau, kad tiesiog palaikyčiau forumą gyvą. Kiek pasisekė, kiek ne, žinoma, čia turbūt Pranas viską padarė, kad forumas vis dar gyvuotų, bet žmonės juk nedurni, matė, kad niekas jiems čia nemokės, savanoriškai eina padėt forumui. 

 

Kiek mokėjai?

Sumokėjo gera anketa ir matomu, nuolatiniu darbu reportuojant pažeidimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl tu čia taip iš oro moderatorius? Ar atrankos buvo kokios?

 

Na bet GL, sėkmės tau

 

Ne iš oro. Vyko atranka.

 

Ką  galvoji apie teiginį "Moderatorius šiame tinklapyje yra marionetė - jam nemoka, jis švaisto savo laiką ir vykdo aukštesniųjų įsakymus" Teiginys ne mano, kadangi sakei esi atviras visiems klausimams ;D.  Aš nesakau, jog taip yra, tiesiog klausiu nuomonės. :)

 

Na, kiekvienas narys turi savo nuomonę. Nepaslaptis, kad daugeliui čia moderatorius tarytum paskutinėje vietoje ir panašiai. Visgi aš sutikau su šiomis pareigomis tik todėl, kad įgyčiau daugiau patirties, kurią jau dabar turiu panašioje srityje. Projektui padėsiu, gal pasiseks truputį pakeisti požiūrį į vienus ar kitus dalykus, o savo pagalbą teiksiu nemokamai ir deja, bet man sunkiai, kas įsakymus dėstys - ne tokio charakterio žmogus :D

 

matome jog esi moderatorius ir tikrai nebuvo butina kurti sia tema, skelbtis jog esi moderatorius.

 

Temos tikslas yra išklausyti pastabas apie mane, sužinoti, kas, ką mano apie šį labai nežinomą moderatorių.

 

Juk žinai, šiame forume, jeigu esi moderatorius, tai jau "Elitas"

 

Moderatoriaus pareigas nesuteikia privilegijų, o savęs elitu nelaikau.

 

Kiek mokėjai?

 

Keletas valandų rašant anketą.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Temos tikslas yra išklausyti pastabas apie mane, sužinoti, kas, ką mano apie šį labai nežinomą moderatorių."

 

Jeigu bus pastabų, nesklandumų, nariai parašys administratoriams, užpildys "Moderatorių pagyrimų bei papeikimų anketa" arba parašys tiesiog tau į AŽ. Norės apie tave daugiau sužinoti - parašys. Aš asmeniškai tavęs nepamenu visiškai. Vien dėl šios temos mano nuomonę apie tave yra ne kokia, bet žinoma, aš nepamenu tavęs ir negaliu savo nuomonės laikyti tvirta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vau, pasigiriai.

 

Dėkui, kad patikau :)

 

"Temos tikslas yra išklausyti pastabas apie mane, sužinoti, kas, ką mano apie šį labai nežinomą moderatorių."

 

Jeigu bus pastabų, nesklandumų, nariai parašys administratoriams, užpildys "Moderatorių pagyrimų bei papeikimų anketa" arba parašys tiesiog tau į AŽ. Norės apie tave daugiau sužinoti - parašys. Aš asmeniškai tavęs nepamenu visiškai. Vien dėl šios temos mano nuomonę apie tave yra ne kokia, bet žinoma, aš nepamenu tavęs ir negaliu savo nuomonės laikyti tvirta. 

 

Man mieliau išgirsti purvą tiesiai, šviesiai. Kam, dar tie papeikimai ar kitas šlamštas. Čia parašys, čia sulauksiu nuomonių ir viskas aišku. O ir šiaip, tie papeikimai/pagyrimai gali būti trinami, kai bus patikrinti ar viskas išsiaiškinta, o čia visas blogis apie mane ir liks kabėti :)

 

Plačiau galėjote pristatyti, mes juk norime sužinoti kas jūs per vieni. O tema parodė, jog šis žmogus nori pasidalinti savo džiaugsmu su visais. Sėkmės moderuojant!

 

Moderatorius, su patirties bagažu moderavime, kurio vardas Artūras ir noriai stengsis padėti šiam diskusijų Forumui keisti požiūrį į tam tikrus aspektus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ir kuom tu geresnis uz kitus buviusius irodyk man pradek darba tvarkyt sg tada man itiksi

Blogiausia yra tai, kad moderatoriaus darbas dažniausiai yra valytų forumo šlamštą, todėl tu jo darbo nematysi, kas prives prie verkimo, kad moderatorius nieko nedirba.

 

Kita mintis, gal vedam viešas ataskaitas kiekvienos savaitės moderatorių darbo? xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2861 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...