Peršokti į turinį

[APGAVIKAS] Freeman apgavo ant 12€


Erass_Alcaline

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3010 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi,

Noriu su Jumis pasidalinti informacija, taip pat ir perspėti apie galimus pavojus jeigu ateityje dairysitės domenų.

Mane apgavo Donatas Šeputis (Freeman), kai vedžiau jam 12€. Viskas buvo taip: Parašiau ieškodamas įdomesnių domenų savo svetainei. Kažkaip užkabino jo domenas (nereklamuosiu bet b*tt**-l**e.lt). Susitarėme dėl kainos (12€), tačiau šis keistas žmogelis vis atidėdavo laiką - tai jis negali, tai nepasitiki, tai pas panelę pabūt nori. Na, buvau kantrus, kadangi nesinori dėl smulkmenų eit prie kito domeno. Vieną dieną sutiko pagaliau parduoti domeną. Susitarėme, kad papildysiu sąskaitą. Iš mano pridėtos vienos iš nuotraukų matosi, kaip jis mane nuteikinėja, kad gali negaut pinigų ir paskui jau skelbsiu, kad jis apgavikas. Man pasirodė keista, bet sutikau vis tiek daryt sandorį. Atsiuntė numerį. Į jį ir pervedžiau. Pinigai tą dieną taip ir neatėjo. Kitą dieną man davus savo tel. numerį, jis parašė. Taip pat davė ir savo, bet net nekreipiau dėmesio, kad davė numerį kurio vienas skaičius skiriasi nuo ankstesnio duoto. Ryte pamačiau SMS žinutėje, kad numeris skiriasi. Jam įrodinėjau, bet jis netikėjo. Na, teko kreiptis į TELE2, prašyt, kad grąžintų pinigus. Nuotraukoje taip pat matysite, kad TELE2 žiniomis, pervedimas į TEISINGĄ (nežinau kaip suvedžiau teisingą numerį, kai man Freeman davė blogą - gal todėl, kad jo pranešimas redaguotas) numerį pavyko sėkmingai. Man jis pasakoja, kad "pinigų negavo". Patikėjau. Susitarėme dėl kito atsiskaitymo, bet jis vėl tempė ir atsisakiau, nes tikrai tokie žmonės mane siutina.

Taigi, pranešu Jums, tikiuosi bus padarytos išvados, nerekomenduoju pas šį žmogų kažką pirkti, kadangi arba Jūs sugaišite min. mėnesį kol gausite ko norite arba Jus apgaus.

Nuotraukos dėmesiui:

 

http://www.part.lt/img/5c6d8f2beb356aa7e72c2679629a429334.png

http://www.part.lt/img/f7f4212f888ab91b1e3d503d7b7fa909133.png

http://www.part.lt/img/73d88b7b020258e61bb61da334ac1d40467.png

http://www.part.lt/img/3946117a95d6e96d59d895704bb327d836.png

http://www.part.lt/img/8dc13130fd1d38ad02b40f7e49d15285721.png

http://www.part.lt/img/58cdf0d59957ca05f89334cca77f1259710.jpg

 

df527bcc7df3b09ac51825ad11d086ed736.png

 

Ačiū už dėmesį, kai atlygins žalą, ištrinsiu temą.

Redaguota , nario Erass¹
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Ha ha ha, juokinga. Kur įrodymai jog mano numeris? man įdomu? Domeno nepardaviau todėl nes jo savininkas Emilis dinginėja, rėtai būna prie kompiuterio :)

 

Galiu į Tele2 parašyti, bet net nereikia, kadangi pats savo numerį į skype parašei :)P.S. Pats gi į tel. rašei "Freeman" :DD

 

58cdf0d59957ca05f89334cca77f1259710.jpg

Redaguota , nario Erass¹
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Daugiau, buvau pasipildęs už 5 eurus, toj įkelsiu nuotraukas iš išklotinių.

f552b459896dd280dab54e31dc66f56b243.JPG

Užteks meluoti, melo kojos trumpos už tai susisieksiu su moderatoriais ir pakalbėsiu nes šmeiži konkrėčiai.

Kur čia tas tavo 5€ papildymas? :D Matosi, kad numeris išvis nenaudojamas yra, man rodos, bonai gaunami papildant internetu, o ne kokiame kioske :)

Redaguota , nario Erass¹
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra mygtukas "Mano Pirkiniai" :)

toj vėl prie kompiuterio prisėsiu ir įkelsiu. Tik dabar įdomus klausimas, tu prisipisai prie bonų nors tu tipo , , PILDEI SASKAITĄ MAN " tai prašau skambinti į tele2 ir klausti o ne eiti į ginču battle vaikų forumose kur renkasi pacukai galintis minusoti ir viskas, lyg aš negalėčiau ir toks ubagas bučiau ir dėl 12 euru apipisinėčiau nors man žmones už skriptinimą moka dvigubai daugiau, susivok biškuti. Nes čia prisigavai žiauriai, ir jeigu dar palosi galėsim susilažinti, ryt paskambinu ir įrašau visa pokalbį, kaip klausinėju apie pirkinius, ar ta dieną buvo pildyta saskaitą su salygą jog tu sutinki jog tu kaltinai mane beviltiškai, šmeižei, dingsi iš forumo visiems laikams, ir sutiksi su savo statūsų apgavykas. :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

toj vėl prie kompiuterio prisėsiu ir įkelsiu. Tik dabar įdomus klausimas, tu prisipisai prie bonų nors tu tipo , , PILDEI SASKAITĄ MAN " tai prašau skambinti į tele2 ir klausti o ne eiti į ginču battle vaikų forumose kur renkasi pacukai galintis minusoti ir viskas, lyg aš negalėčiau ir toks ubagas bučiau ir dėl 12 euru apipisinėčiau nors man žmones už skriptinimą moka dvigubai daugiau, susivok biškuti. Nes čia prisigavai žiauriai, ir jeigu dar palosi galėsim susilažinti, ryt paskambinu ir įrašau visa pokalbį, kaip klausinėju apie pirkinius, ar ta dieną buvo pildyta saskaitą su salygą jog tu sutinki jog tu kaltinai mane beviltiškai, šmeižei, dingsi iš forumo visiems laikams, ir sutiksi su savo statūsų apgavykas. :)))

Nebūtina skambinti, kadangi visas pranešimas su patvirtinimu jog buvo pildyta jau įkeltas į temą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebūtina skambinti, kadangi visas pranešimas su patvirtinimu jog buvo pildyta jau įkeltas į temą :)

Kodėl nebūtina? o ar aš kaltas jog negaunu pinigų? aš nieko negavau lyg neuždirbčiau pinigų ir dar 12 eurų, tu gal nebejuokink eik galva persišviesk vaikinuk. Nuo interneto smegeninė važioja, viršui visos nuotraukos įrodančios jog pinigų negavau išvada = nekaltas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl nebūtina? o ar aš kaltas jog negaunu pinigų? aš nieko negavau lyg neuždirbčiau pinigų ir dar 12 eurų, tu gal nebejuokink eik galva persišviesk vaikinuk. Nuo interneto smegeninė važioja, viršui visos nuotraukos įrodančios jog pinigų negavau išvada = nekaltas. 

Tavo screenai nieko neirodo, neivienam nesimato tavo nr :) galima teigti, kad kitą sąskaitą tikrinai ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip jis tau galėjo parduoti domeną, jei jis pas mane, taipogi mes su juo kalbėjome dėl domeno pardavimo, bet aš nebuvau prisijungęs dėl savų priežasčių, tai jis ir nepardavė, nes jis neturėjo galimybės, kai visi prisijungimo duomenys pas mane, jis turi tik ftp, be to kam jam apgaudinėti ant dvylikos eurų, jei jis gauna nuo kitų žmonių žymiai daugiau, taipogi ir nuo manęs, nes jis dirba pas mane, tad.. Nieko tu čia neįrodysi, be to jei nori pervedimų išklotinių kad aš jam moku milžiniškus pinigus galiu įdėti, tik tai užtruks, nes aš ne prie kompiuterio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl nebūtina? o ar aš kaltas jog negaunu pinigų? aš nieko negavau lyg neuždirbčiau pinigų ir dar 12 eurų, tu gal nebejuokink eik galva persišviesk vaikinuk. Nuo interneto smegeninė važioja, viršui visos nuotraukos įrodančios jog pinigų negavau išvada = nekaltas. 

Viršuje nuotraukose nėra parodytas tavo balansas PO papildymo, todėl nenusišnekėk. Ir aš galiu pasakyt, kad dabar negavęs pinigų iš merginos, ir viskas :) Ir galiu parodyt antrą paskyrą su tuščia sąskaita ir išvis su neprakalbėtu nr, kurio net nesimato :)

Esmė ta, kad TELE2 PA-TVIR-TI-NO jog pervedimas į tavo numerį buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parašyk, pažiūrėsim šmeiži nenaudėli, o saskaitoj nei cento nėra. :) 3ad89ce27a41712b0ef10d752e88ade1631.JPG

Radau būda išklotinęs, kuria dieną tu man ten pervedei? :))

 

 

O man, nenaudėli, siuntei tą account'ą, kuriame bonų yra ;)

http://www.part.lt/img/feb887835909c64bf98cb4cf8ad93566927.JPG

Tiesiog elementariai atkreipkit į šių dviejų nuotraukose esančių numerių galiojimo laiką ir bus aišku, jog tai 2 skirtingi numeriai. :)

P.S. Atsiprašau jeigu man čia nevalia rašyt, tiesiog nebe iškenčiau nesąmonių skaityt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3010 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...