Peršokti į turinį

[APGAVIKAS] Freeman apgavo ant 12€


Erass_Alcaline

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tavo screenai nieko neirodo, neivienam nesimato tavo nr :) galima teigti, kad kitą sąskaitą tikrinai ir tiek.

Galiu nufotkinti su numerių jėtus nesunku man. 

 

Kaip jis tau galėjo parduoti domeną, jei jis pas mane, taipogi mes su juo kalbėjome dėl domeno pardavimo, bet aš nebuvau prisijungęs dėl savų priežasčių, tai jis ir nepardavė, nes jis neturėjo galimybės, kai visi prisijungimo duomenys pas mane, jis turi tik ftp, be to kam jam apgaudinėti ant dvylikos eurų, jei jis gauna nuo kitų žmonių žymiai daugiau, taipogi ir nuo manęs, nes jis dirba pas mane, tad.. Nieko tu čia neįrodysi, be to jei nori pervedimų išklotinių kad aš jam moku milžiniškus pinigus galiu įdėti, tik tai užtruks, nes aš ne prie kompiuterio.

Būtent.

 

Viršuje nuotraukose nėra parodytas tavo balansas PO papildymo, todėl nenusišnekėk. Ir aš galiu pasakyt, kad dabar negavęs pinigų iš merginos, ir viskas :) Ir galiu parodyt antrą paskyrą su tuščia sąskaita ir išvis su neprakalbėtu nr, kurio net nesimato :)

Esmė ta, kad TELE2 PA-TVIR-TI-NO jog pervedimas į tavo numerį buvo.

GALIU NUFOTKINTI VISKA SU NUMERIŲ MATOMU MAN POHUI IŠVISO, NEPISI ČIA PROTO PRIE VISU JOG SCAMERIS ESU SUPRANTI, GALIU ĮKELTI SU NUMERIŲ IŠKLOTINĘS? NORI ? vėl užšsivartysi.

Tiesiog elementariai atkreipkit į šių dviejų nuotraukose esančių numerių galiojimo laiką ir bus aišku, jog tai 2 skirtingi numeriai. :)

P.S. Atsiprašau jeigu man čia nevalia rašyt, tiesiog nebe iškenčiau nesąmonių skaityt.

galiu įkelti nuotrauka su numeriu omg. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip jis tau galėjo parduoti domeną, jei jis pas mane, taipogi mes su juo kalbėjome dėl domeno pardavimo, bet aš nebuvau prisijungęs dėl savų priežasčių, tai jis ir nepardavė, nes jis neturėjo galimybės, kai visi prisijungimo duomenys pas mane, jis turi tik ftp, be to kam jam apgaudinėti ant dvylikos eurų, jei jis gauna nuo kitų žmonių žymiai daugiau, taipogi ir nuo manęs, nes jis dirba pas mane, tad.. Nieko tu čia neįrodysi, be to jei nori pervedimų išklotinių kad aš jam moku milžiniškus pinigus galiu įdėti, tik tai užtruks, nes aš ne prie kompiuterio.

Kodėl pardavinėjo neturėdamas duomenų jau čia jums ir aiškintis.

 

Tavo screenai nieko neirodo, neivienam nesimato tavo nr :) galima teigti, kad kitą sąskaitą tikrinai ir tiek.

Mano nr ir neturi matytis, jis čia nedominuoja. O jeigu sužiūrėtum jo nr, banko išklotinę ir tele2 pranešimą su vėlgi jo nr - pamatytum kad viskas sutampa :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog elementariai atkreipkit į šių dviejų nuotraukose esančių numerių galiojimo laiką ir bus aišku, jog tai 2 skirtingi numeriai. :)

P.S. Atsiprašau jeigu man čia nevalia rašyt, tiesiog nebe iškenčiau nesąmonių skaityt.

 

Va va ir aš atkreipiau į tai dėmesi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl pardavinėjo neturėdamas duomenų jau čia jums ir aiškintis.

 

Mano nr ir neturi matytis, jis čia nedominuoja. O jeigu sužiūrėtum jo nr, banko išklotinę ir tele2 pranešimą su vėlgi jo nr - pamatytum kad viskas sutampa :)

Išklotine tu, užtęks pisti čia visiems prota. Tu paskambink į tele2 ir paklausk ar pinigai atėjo ir įrašyk, jeigu nori aš galiu bet tada paliekį šį forumą su šmeižėjo medalių. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išklotine tu, užtęks pisti čia visiems prota. Tu paskambink į tele2 ir paklausk ar pinigai atėjo ir įrašyk, jeigu nori aš galiu bet tada paliekį šį forumą su šmeižėjo medalių. :)

Tai tu ir klausk ar atėjo ar ne :) Mano turima informacija jie ėjo pas tave. Jei ir neatėjo, turėjai atlyginti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jeigu neskambini, ir nesiruoši įrodyti. Sėkmės, susisieksiu su moderatoriais dėl šmeižimo.

Tai iki šios dienos stengiausi tik aš - pervedžiau, jau net buvau pasiruošęs vesti antrą kartą (nupirkti CS:GO giftą). Tai nesugebėsi paskambint?:)

 

Jei ir ne jo kam apgaudinėti žmones ir imti pinigus?

Teisingai. Jis man buvo rašęs, kad tipo laukia kol jam duos duomenis. Bet čia iki pervedimo. Kai pervedžiau jis buvo rašęs kad viskas ok viską turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

again, o kur aš paimiau pinigus nevykėli tu?

 

Screenai ikelti gi kaip davei nr į kuri pildyt. Yra screen iš pildyk su patvirtinimų, kad tas nr sekmingai papildytas. Tik tavo atmazai kažkokie debiliški. +tavo screenai iš visai kito nr :)

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai iki šios dienos stengiausi tik aš - pervedžiau, jau net buvau pasiruošęs vesti antrą kartą (nupirkti CS:GO giftą). Tai nesugebėsi paskambint? :)

 

Teisingai. Jis man buvo rašęs, kad tipo laukia kol jam duos duomenis. Bet čia iki pervedimo. Kai pervedžiau jis buvo rašęs kad viskas ok viską turi

skambink, tu šmeiži tu ir įrodinėji fruktuk.

Screenai ikelti gi kaip davei nr į kuri pildyt. Yra screen iš pildyk su patvirtinimų, kad tas nr sekmingai papildytas. Tik tavo atmazai kažkokie debiliški.

atmaze, fotošopinta bus nes aš nieko negavau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Freeman, galiu kad ir visą skypės chat log'ą įmest. Visi perskaitę galės įsitikint, kad tu pirma tempi savaitę kokią, tada sakai, kad nepatikimas, po to mane nuteiki blogiausiam - kad negausi pinigų (kas ir buvo). Galiausiai po pervedimo siūlai palaukt ryto - gi apkrautas tinklalapis, ateis ryte, sakei. Po to arba tu tempi laiką su atsakymais ir išsisukinėji arba išvis neatrašai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Freeman, galiu kad ir visą skypės chat log'ą įmest. Visi perskaitę galės įsitikint, kad tu pirma tempi savaitę kokią, tada sakai, kad nepatikimas, po to mane nuteiki blogiausiam - kad negausi pinigų (kas ir buvo). Galiausiai po pervedimo siūlai palaukt ryto - gi apkrautas tinklalapis, ateis ryte, sakei. Po to arba tu tempi laiką su atsakymais ir išsisukinėji arba išvis neatrašai :)

Nu jėzus marija , nu negavau aš tu pinigų ir gyvenima turiu nenolaifinu prie pc :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi nesam robotai. Bet vakarais turim laiko :) O tu atrašai tik kai pinigai ruošiasi eit pas tave :) Ir paslaptingai negauni jų

Koks tikslas man meluoti? pats pagalvok logiškai gaunu pinigus už skriptinimą, žaidimų pardavinėjima, serverio kurima vienam projektui. Ir gaunu 5x daugiau negu tu man pervedei ale.

Baldas užtęks svaidytis -rep'ais kaip matai tiesa, visi žino jog lenkas esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks tikslas man meluoti? pats pagalvok logiškai gaunu pinigus už skriptinimą, žaidimų pardavinėjima, serverio kurima vienam projektui. Ir gaunu 5x daugiau negu tu man pervedei ale.

Man neįdomu kaip tu gauni pinigus ir kiek jų gauni. Esmė ta, kad vedžiau tau į sąskaitą. Žadėjai grąžint jeigu negausi, bet čia dabar atmaziniesi :)http://www.part.lt/img/0345ed2aa3ca9b815eaa1a8c62fe5685840.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man neįdomu kaip tu gauni pinigus ir kiek jų gauni. Esmė ta, kad vedžiau tau į sąskaitą. Žadėjai grąžint jeigu negausi, bet čia dabar atmaziniesi :)http://www.part.lt/img/0345ed2aa3ca9b815eaa1a8c62fe5685840.png

Aš sakiau jeigu ištikruju permetei grąžinsiu, bet nematau nieko įrodančio jog permetei. Žodžiu norėsi į skype parašysi, aš įrodžiau jog esu nekaltas į blevyzgas nesivėliu, pokalbį pratesti galime ten :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man neįdomu kaip tu gauni pinigus ir kiek jų gauni. Esmė ta, kad vedžiau tau į sąskaitą. Žadėjai grąžint jeigu negausi, bet čia dabar atmaziniesi :)http://www.part.lt/img/0345ed2aa3ca9b815eaa1a8c62fe5685840.png

 

Nesiginčyk su juo nieko neirodynėk, švarius faktus ir screen pateikiai, o koki jis bullshit rašo tai tegu visi i paskaito nes iš jo jokių įrodymų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3021 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...