Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

New-Santos.lt projekto dizainas


- Lukas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2429 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien nusprendžiau pasidalinti "New-Santos.lt" buvusio projekto forumo dizainu (ne tuo senu kurį kūrė Eligijus_Design, bet tuo kurį kūrė ifreak % edgarasb man regis, tačiau LawLessas man į skype parašė, kad ten jo kūrtas dizainas net nusijuokiau kaip pamačiau creditus apačioje puslapio kažkoks LaimisA. (Nuėjas į dizaino properties pamačiau, kad ten kūrtas šių žmonių kurie atstovavo ar dar atstovauja) button.lt.

Scammerį (Law_Lessą) Mindaugą Gantia, uždenginėjau tprsm sakiau, kad normalus jis ir panašiai kad žmogus pasitaisys net kaip ir Eligijų apscammins buvau už Law_Lessą ir galvojau, kad žmogus pasikeis, bet kaip sužinojau, kad ne jis skriptino o kažkas kitas ir dar plius mum sakė, kad jo skriptai jo darbas ir panašiai jau tikrai supykau ant jo staiga žmogus po to karto dingo, net nesupratau kur be jokios žinios. Aš turėjau prisijungimus prie tinklapių, ištryniau visus darytus dalykus kurie buvo daryti mano "Kurta, lietuvinta ir panašiai" tiesiog suniokojau savo darbus daugiau nieko kito neliečiau ir palikau tą projektą.

Atsiprašau šių žmonių kuriuos dar ir apkeikiau padarydamas blogai užgindamas Law_Lessą.

EligijusDesign

Pablas(Pablo_Bandit)

Bei kt..

 

Dizainas su kuriuo ruošėsi tinklapis startuoti apačioje nuotraukos neturiu, bet nėra jokių virusų(pasakau tikrai) viduje yra .xml failai.

Dizaino parsisiuntimas: http://www51.zippyshare.com/v/LZgApYrU/file.html

Credits:

ifreak & edgarasb.

 

Redaguota , nario f1xenas
Moderatoriai, perkelkit temą į tinkamą sritį (jeigu tokia yra), nes neradau jos.. (NO ĮSP PLS)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dizainą platinu su malonumu nes šis žmogus yra perdaug žmonių apgavęs, ir perdaug suteršęs savo kaip asmens vardą, bei įvairių projektų ir panašiai.

Nepagailėkime žmoniems už gerus pranešimus, temas, pasidalintą turinį paspausti +rep mygtuką ir praskaidrinti jų dieną jeigu ji bloga (xixi). - Tai nėra prašymas, tiesiog manau suprastų žmogus jog jo turinys kažko vertas, kažkam padėjo ar panašiai. O apie LawLessą sužinojus jog jis projekto valdžioje, patarimas bėk nuo to projekto kiek kojos neša :P

Sekmės jums forumiečiai, gero likusio vakaro ! <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2429 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...