Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip padaryti visą tai įdomesniu?


Zero Two

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3062 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi aš jau keletą savaičių kuriu minecraft serverį, ir susidūriau su problema, serveris jau yra finišo tiesiojoje, bet man kažko trūksta, serveris bus - survival,factions,pvp tipo, ir aš neprigalvoju, kaip visą tai padaryti įdomesniu, nes visi sutiksime, kad tai jau nuvalkiota ir nieko neišsiskiria, jau esu padaręs lengvesnę čytų gaudymo sistemą (prižiūrėtojams), faction top'us (nenoriu pasakoti per daug), ir padarytas žaidimas su kuo mažiau nereikalingų pluginų, kad neapkrautu serverio. Man būtu įdomu sužinoti kaip pagyvinti šį žaidimą ir jį padaryti įdomesniu. Įdėjų tokių kaip daro Alter nesiūlykit prašau, prie tokių milžiniškų sistemų aš nesedėsiu, ir nereikia mums perdaryti šių sistemų. Už geras įdėjas duosiu forumo eurų jai kam jie kažką reiškia (:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavyzdžiui kažką reikia daryti įdomesnio. Turiu keletą pavyzdžių:

1. Nedėti jobs, ir iš parduotuvės išimti deimantus, tiek pirkti, tiek parduoti (Kad nesugadintu ekonomikos)

2. Padaryti, kad tik spawne būtų nether portalas, ir nukeliauti i nether reiktų iron sword (Maždaug, kad būtum apsiginklavęs)

3. Padaryti end portalą, bet paslėptą, ir kažkokiais tamsiais tuneliais, kur afigienai stiprūs mobai ten nueiti, bet to reiktų diamond sword.

4. Ende įjungti pvp (visad) ir daryti pvz kas 3 dienas atspawninti end drakoną, o jį mušti bus sunku, kadangi pirmą turės išžudyti priešus, manau tai būtų įdomu.

5. Padaryti turgų prie pat spawn, kur nors, kad žaidėjai galėtų prekiauti :).

6. Galima padaryti slaptų šventyklų ten pvz atsispawnina, kas 24h koks op mobas, kurio dviese tikrai nenužudytum, jį nužudžius duotų kokį lootą, pvz 20 deimantų 10 iron ir dar ko nors, na sugalvotum.

7. Mažinti deimantų kieki mape, kadangi tada bus įdomiau, tada potion ir enchant atliks svarbų vaidmenį serveryje. Manau tiek :)

 

As turiu tu ideju, skype blackhero.14. Didziausia mano ideja tau - nekurt dar vieno survival / fc / pvp serverio. Jei idomu mano idejos gali pakviest.

 

Tavo idėja, sukurt serveri, kur tu būtum savininkas, ir nieko gero neišeitų, čia rašyk, kam į tą skype kviest?

Redaguota , nario Protingas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavyzdžiui kažką reikia daryti įdomesnio. Turiu keletą pavyzdžių:

1. Nedėti jobs, ir iš parduotuvės išimti deimantus, tiek pirkti, tiek parduoti (Kad nesugadintu ekonomikos)

2. Padaryti, kad tik spawne būtų nether portalas, ir nukeliauti i nether reiktų iron sword (Maždaug, kad būtum apsiginklavęs)

3. Padaryti end portalą, bet paslėptą, ir kažkokiais tamsiais tuneliais, kur afigienai stiprūs mobai ten nueiti, bet to reiktų diamond sword.

4. Ende įjungti pvp (visad) ir daryti pvz kas 3 dienas atspawninti end drakoną, o jį mušti bus sunku, kadangi pirmą turės išžudyti priešus, manau tai būtų įdomu.

5. Padaryti turgų prie pat spawn, kur nors, kad žaidėjai galėtų prekiauti :).

6. Galima padaryti slaptų šventyklų ten pvz atsispawnina, kas 24h koks op mobas, kurio dviese tikrai nenužudytum, jį nužudžius duotų kokį lootą, pvz 20 deimantų 10 iron ir dar ko nors, na sugalvotum.

7. Mažinti deimantų kieki mape, kadangi tada bus įdomiau, tada potion ir enchant atliks svarbų vaidmenį serveryje. Manau tiek :)

 
 

Tavo idėja, sukurt serveri, kur tu būtum savininkas, ir nieko gero neišeitų, čia rašyk, kam į tą skype kviest?

Atsakysiu į įdėjas:

1.JOBS serveryje nebus, pinigus galima bus užsidirbti tik perkant/pardavinėjant daiktus, bereikšmių daiktų t.y dirt,cobble,wood neis parduoti, deimantus eis pirkti vien dėl to, kad jie mūsų serveryje yra paretinti.

2.Aš manau, kad nether portalo spawn'e statyti neapsimoka, nes tai  bus palengvinamas žaidimas, ir kiti galės apgriauti išėjimus kad neitu praeiti normaliai.

3.Pagalvosiu dėl šito

4.Tikrai įdomi įdėja, tikrai pabandysiu ją įgyvendinti, kad kas kažkiek laiko end dragon'as atsiradinėtu, arba būtu sugeneruotas kiekvieną sykį naujas end žemėlapis (kasdien)

5.Aš pats pagalvojau apie šią įdėja, bet manau, kad ji neapsimoka nes chat radius bus, kad visur galima šnekėti ir žaidėjai galės susitarti, ir manau įdėsiu trade pluginą.

6.Manau padarysiu projektėlį kokį buvau pradėjęs - tai care package kuris būtu random dropinamas kokiu nors laiku ir eitu dėl jo kovoti

7.Padaryta, taipat serveris turės papildomas moderavimo komandas kurios palengvins gaudyti sukčius, todėl deimantų nemanau ar pritrūks.

Ačiū už įdėjas !

 

As turiu tu ideju, skype blackhero.14. Didziausia mano ideja tau - nekurt dar vieno survival / fc / pvp serverio. Jei idomu mano idejos gali pakviest.

Todėl aš ir klausiu, kaip padaryti šitą žaidimą įdomesniu, nes aš nenoriu daryti per daug naujovių, kad žaidėjai (daugiausia jų yra mažesnio amžiaus) turėtu sukti galvas labai, nes jos mažesniems greitai perkaistu (:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, taigi aš jau keletą savaičių kuriu minecraft serverį, ir susidūriau su problema, serveris jau yra finišo tiesiojoje, bet man kažko trūksta, serveris bus - survival,factions,pvp tipo, ir aš neprigalvoju, kaip visą tai padaryti įdomesniu, nes visi sutiksime, kad tai jau nuvalkiota ir nieko neišsiskiria, jau esu padaręs lengvesnę čytų gaudymo sistemą (prižiūrėtojams), faction top'us (nenoriu pasakoti per daug), ir padarytas žaidimas su kuo mažiau nereikalingų pluginų, kad neapkrautu serverio. Man būtu įdomu sužinoti kaip pagyvinti šį žaidimą ir jį padaryti įdomesniu. Įdėjų tokių kaip daro Alter nesiūlykit prašau, prie tokių milžiniškų sistemų aš nesedėsiu, ir nereikia mums perdaryti šių sistemų. Už geras įdėjas duosiu forumo eurų jai kam jie kažką reiškia (:

Sukurk serverį, kuriame:

  • nebūtų pradinių daiktų
  • išvis nebūtų daiktų paketų
  • privilegijos nepadarytų žaidėjų pranašesnių
  • nebūtų "drop-party"
  • nebūtų "sethome" o visoms kitoms teleportacijoms būtų nemaži "warmup" ir "cooldown"
  • nebūtų daug komandų
  • nebūtų to "rankup" už pinigus (absurdas išvis kažkoks tas rankup dabartinis)
  • būtų įdomus "eventas" kartą per dieną (galbūt tuo pačiu laiku)
  • iškasenos (deimantai, geležis, auksas) būtų iškasami iš po žemės tik kaip paprasti akmenys. Juos būtų galima tik nusipirkt. (Savotiškas ir labai lengvas anti-xray). Jei reikia galėsiu padaryt įskiepį.
  • nebūtų visi daiktai sukišti į parduotuvę (nes žmonėms tada nereikia rizikuot einant ieškot kažko, beja reik išlaikyti retų daiktų statusą)
  • Be to norėtųsi įdomesnių darbų (nes dabar vėl gi absurdas, žaidėjai tarsi perka darbą). Darbams galėtų būti reikalavimai tokie kaip kvalifikacija kurią galima būtų įgyti praėjus kokius nors kursus(kažkas panašaus į quest) ar patirtis kokiame kitame darbe.
Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nupirk man premium, bus... :D

Sunku už 3e smsu / banku 2.9 euru nusipirkt ?:D Gi pardavinėja .. Na va autoriui sakau :) Kaip per temas nardei jog "Eilinis šudservis" nu gerai kam tai sakai ? Pats dabar tokį padaręs prašo kitų įdėjų, tai jaigu rašai "eilinis šudservis" duok įdėjų tiems "šudserviams" Kažkaip apgailėtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svarbiausias dalykas PADARYKIT NORS VIENAS PREMIUM SERVERĮ!! NES NELEGALAI NEBEĮDOMU! Kažką kito galvokit nes nelegalai visada užknisa.. Norėčiau kokio survival serverio bet kur tiktai legalai būtu lietuvoje, bet regis nebus :(

Jo tikrai įdomu ,bet jei kurti PREMIUM tai tik užsenietiškai rinkai jei nori surinkti bent 100 žaidėjų ;)

 

 

Sunku už 3e smsu / banku 2.9 euru nusipirkt ? :D Gi pardavinėja .. Na va autoriui sakau  :) Kaip per temas nardei jog "Eilinis šudservis" nu gerai kam tai sakai ? Pats dabar tokį padaręs prašo kitų įdėjų, tai jaigu rašai "eilinis šudservis" duok įdėjų tiems "šudserviams" Kažkaip apgailėtina.

 
Žmogus klausia žaidėjų nuomonės, ką jie norėtu išvysti...  :taika:
Redaguota , nario ekstazistas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sukurk serverį, kuriame:

  • nebūtų pradinių daiktų
  • išvis nebūtų daiktų paketų
  • privilegijos nepadarytų žaidėjų pranašesnių
  • nebūtų "drop-party"
  • nebūtų "sethome" o visoms kitoms teleportacijoms būtų nemaži "warmup" ir "cooldown"
  • nebūtų daug komandų
  • nebūtų to "rankup" už pinigus (absurdas išvis kažkoks tas rankup dabartinis)
  • būtų įdomus "eventas" kartą per dieną (galbūt tuo pačiu laiku)
  • iškasenos (deimantai, geležis, auksas) būtų iškasami iš po žemės tik kaip paprasti akmenys. Juos būtų galima tik nusipirkt. (Savotiškas ir labai lengvas anti-xray). Jei reikia galėsiu padaryt įskiepį.
  • nebūtų visi daiktai sukišti į parduotuvę (nes žmonėms tada nereikia rizikuot einant ieškot kažko, beja reik išlaikyti retų daiktų statusą)
  • Be to norėtųsi įdomesnių darbų (nes dabar vėl gi absurdas, žaidėjai tarsi perka darbą). Darbams galėtų būti reikalavimai tokie kaip kvalifikacija kurią galima būtų įgyti praėjus kokius nors kursus(kažkas panašaus į quest) ar patirtis kokiame kitame darbe.

 

Aš išvis nekuriu paketų ir taip toliau ir aš su pinigais nesusijęs, o manau, kad išlaikyti serverį reikia privilegijų, o paketai yra viena iš didesnių priežasčių dėl ko pirkti privilegijas norėtusi ar ne? Drop-party tai tikrai nebus, tai daro tik nesuprantantys kaip pritraukti žaidėjų dėmesio administratoriai. Dėl daug komandų, aš nežinau kokias komandas išvis turėtu turėti žaidėjai, pagrindines yra, dėl teleportacijų tikrai pagalvosiu /tpa manau bus didelis cooldown'as, o dėl sethome tai kiti žaidėjai pradės skūstis, jeigu jie pasistato namus toli nuo spawn ~10000 blokų į x,z dėl to, kad jie norėtu gyventi taikiai ir nenori pulti ten kitų factionų ir numiršta dėl kokios lavos, tai kas jiem belieka daryti? dėl iškasenų, įdomi įdėja pas mumis ir dabar yra praretinti visi resursai ir po žeme ne tik stone, bet ir prisideda cobblestone andesite prie viso to kaip iškasenos, o tie resursai manrodos yra praretinti kai naudojamas EpicWorldGenerator, bent jau kiek su x-ray praėjau. Dėl eventų tai sutinku, galima būtu surasti kokių žmonių kurie vykdytu eventus, galima būtu ir atskirą kokį pluginą sukurti dėl to. Dėl darbų aš galvoju išvis jų nedaryti jokių, o šiaip aš dar turiu savo pluginą kurį buvau kažkada pradėjas, tai darbai su patirtimi kaip kokiam samp'o GRP serveryje :D O dėl tų iškasenų aš nelabai supratau visą įdėja, būtu smagu jai papasakotum daugiau (:

Sunku už 3e smsu / banku 2.9 euru nusipirkt ? :D Gi pardavinėja .. Na va autoriui sakau :) Kaip per temas nardei jog "Eilinis šudservis" nu gerai kam tai sakai ? Pats dabar tokį padaręs prašo kitų įdėjų, tai jaigu rašai "eilinis šudservis" duok įdėjų tiems "šudserviams" Kažkaip apgailėtina.

žinai, aš vadinu serverius šūdserviais pagal kriterijus savo galima sakyti, aš tikrai nevadinu serverių šūdserviais kurie prie jo dirba ir yra pasiruošę investuoti t.y nusipirkti domeną, hostingą normalų. O įdėjų prašau, kad išskirti serverį iš kitų, ir nepadaryti jo šūdserviu (:

Svarbiausias dalykas PADARYKIT NORS VIENAS PREMIUM SERVERĮ!! NES NELEGALAI NEBEĮDOMU! Kažką kito galvokit nes nelegalai visada užknisa.. Norėčiau kokio survival serverio bet kur tiktai legalai būtu lietuvoje, bet regis nebus :(

Na žinai, Lietuvoje legalų nėra daug ir dar kažin ar iš jų dar daug rinktusi į serverį, o dar ir išlaikymui reikia žmonių kurie pirktu paslaugas, nebent esi gana pasiturintis ir leistum sau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3062 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...