Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Įrodymai paneigti kaip?

Sakyk ką norį, bet pas baldas švarus argumentai, pateiktos nuorodos, kurios tik patvirtiną jo teiginius. O iš taves nieko, tik tekstai iš tavo galvos, o tai patvirtinančių argumentų, ar įrodymų nėrą...

 

Įrodymai paneigti, štai taip paneigia juos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakai eBay ir Amazon nėra administravimo mokęsčių. O kaip Aliexpress

Nežinau. Bet Amzon'e ir ebay tikrai nėra, esu pats išbandęs. Bet ten su muitu nesamonės kažkokios, būna deda, būna, kad ne. Ir nepriklauso iš kokios šalies.

Įrodymai paneigti kaip?

Sakyk ką norį, bet pas baldas švarus argumentai, pateiktos nuorodos, kurios tik patvirtiną jo teiginius. O iš taves nieko, tik tekstai iš tavo galvos, o tai patvirtinančių argumentų, ar įrodymų nėrą...

Tu spėju busi baldas v2 arba jo draugelis :D Tingiu aš čia su jumis terliotis, nueikit ir pirkit iš baldo saito ir pamatysit .... Shippingas visur daugumoje free. Beto baldas toli gražu nešvarus, prisišikęs iki ausų šiame forume. Taigi tu jo draugas arba baldas v2 100%

Iš aliexpress be to ir pirkti neišeina man. Paypal'o ten nepriima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau. Bet Amzon'e ir ebay tikrai nėra, esu pats išbandęs. Bet ten su muitu nesamonės kažkokios, būna deda, būna, kad ne. Ir nepriklauso iš kokios šalies.

Asmeniškai iš mano pirkimų patirties, nei viename užsienio puslapyje kuriame teko apsipirkti nebuvo taikomi jokie administravimo mokęsčiai. Tokį dalyko teko pamatyti tik apsipirkinėjant pigu.lt, jeigu pirkimų krepšelis nesiekia 10€, reikia sumokėti už tai 1,45 - 2€. :):D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai iš mano pirkimų patirties, nei viename užsienio puslapyje kuriame teko apsipirkti nebuvo taikomi jokie administravimo mokęsčiai. Tokį dalyko teko pamatyti tik apsipirkinėjant pigu.lt, jeigu pirkimų krepšelis nesiekia 10€, reikia sumokėti už tai 1,45 - 2€. :):D

 

Tuoj pasakys kai jo draugeliui virš 100€ mokesti vieną kartą uždėjo :D arba vva iš senesnio jo įrašo :D

 

082bf74f6d.png

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai iš mano pirkimų patirties, nei viename užsienio puslapyje kuriame teko apsipirkti nebuvo taikomi jokie administravimo mokęsčiai. Tokį dalyko teko pamatyti tik apsipirkinėjant pigu.lt, jeigu pirkimų krepšelis nesiekia 10€, reikia sumokėti už tai 1,45 - 2€. :):D

Nu tai nežinau kur tu perkies... Amazone arba Ebay.

Tuoj pasakys kai jo draugeliui virš 100€ mokesti vieną kartą uždėjo :D

Tai tau dar ne laikas į lovytę, zalputriau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...