Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3068 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai kad čia tokspat kiniškas šhh :DD

Kiek tau metų? Nesupranti, kad nesamones rašai? Pvz. Razer deathadder pelės ir t.t. Kiniškas "š" jo? Ir aš ne iš visokių aliexpress siunčiu kitam ar dar iš kokiu kitų kiniškų e-parduotuviu. Aš Anglijoje ir Jav turiu pažinčių. Iš jų ir ateina originalios, firminės prekės (žinoma aš iš jų gaunu pigiau nei rinkoje), todėl gali dabar eit su savo spėlionėm, manau viską išaiškinau.

P.S. dėkui, kad keli temą į viršų :))) (up)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Galvoji čia neatsiunčia? Nebesvaikit, vaikai jūs :D Jau 3 užsisakę laukia prekių + turi siuntos sekimo nr. Paprašysiu, kad ikeltu čia foto kai atsiūs jiems... Jau užknisat su savo svaigimais.

 

Pas tave jokių garantu nėrą,  jokios info...  Dėl to ir rašo, būtųm išsamiau parašės, gal neatsirastu tokiu pranešimu...

 

 

Kiek tau metų? Nesupranti, kad nesamones rašai? Pvz. Razer deathadder pelės ir t.t. Kiniškas "š" jo? Ir aš ne iš visokių aliexpress siunčiu kitam ar dar iš kokiu kitų kiniškų e-parduotuviu. Aš Anglijoje ir Jav turiu pažinčių. Iš jų ir ateina originalios, firminės prekės (žinoma aš iš jų gaunu pigiau nei rinkoje), todėl gali dabar eit su savo spėlionėm, manau viską išaiškinau.

P.S. dėkui, kad keli temą į viršų :))) (up)

 

Jei ant prakės parašyta razer,deathadder ir ttt kaip sakai, nereiškia, kad jos nėra kiniškos.

 

Koki shopa pigu radai ar su akcijom ir viskas :)

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas tave jokių garantu nėrą,  jokios info...  Dėl to ir rašo, būtųm išsamiau parašės, gal neatsirastu tokiu pranešimu...

 

 

 

Jei ant prakės parašyta razer,deathadder ir ttt kaip sakai, nereiškia, kad jos nėra kiniškos.

Ten firminės razer pelės žmogau, ne kopijos .... :D Kokios info dar reikia, kreiptis į a.ž., yra visko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau ant kaktos parašyttą turbut, pm prasivalyk nes neaina tau parašyti.

 

Ten firminės razer pelės žmogau, ne kopijos .... :D Kokios info dar reikia, kreiptis į a.ž., yra visko.

 

 

Tai yra sutartis su prekės gamintojais, kaip su garantijom? 

Man iš tikro reikėtu, plonos klaviaturos PC tik vat nžn koks ten pasirinkimas pas tave.

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Tau ant kaktos parašyttą turbut, pm prasivalyk nes neaina tau parašyti.

 

 

 

Tai yra sutartis su prekės gamintojais, kaip su garantijom? 

Man iš tikro reikėtu, plonos klaviaturos PC tik vat nžn koks ten pasirinkimas pas tave.

 

Aš tau po vienas namuose parašysiu :) Žinau gerą klavietūrą.

 

Tau ant kaktos parašyttą turbut, pm prasivalyk nes neaina tau parašyti.

 

 

 

Tai yra sutartis su prekės gamintojais, kaip su garantijom? 

Man iš tikro reikėtu, plonos klaviaturos PC tik vat nžn koks ten pasirinkimas pas tave.

 

 Neleidžia ir man tau rašyt... 

 

Va šitą norėjau pasiūlyti, kas pirko liko patenkinti. Bent jau skundų iki šiol jokių negavau :D Ši klavietūra yra 7 spalvų (reguliuojama), kas svarbiausia ir aktualiausia visiems ji su Waterproof technologija, kuri užtikrina veikimą net jei netyčia apliesi vandeniu, sriuba, kava ar kitokiais skysčiais. Padaryta iš kokybiško ir ilgaamžio ABS plastiko. Yra 8 funkciniai mygtukai (interneto naršyklės, muzikos, garso reguliavimo klavišai ir t.t.) Kaina: 28 € (iskaitant registruoto siuntimo su siuntos sekimo numeriu mokesčius ir kitus)

 

201506121128191003.jpg

Redaguota , nario PerSempre
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

I paypal yra galimybe isideti pinigus is swed(maestro,mastercard) tai ten ir paaugliai gali isimest, bet kiek pastebejau maestro daug kur priima uzsienyje ir sportsdirect.com ir aliaexpres, o is paysera gali persimest i swed. Jei reikia kam galiu i paypal imest pinigu ir bla bla bla...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek tau metų? Nesupranti, kad nesamones rašai? Pvz. Razer deathadder pelės ir t.t. Kiniškas "š" jo? Ir aš ne iš visokių aliexpress siunčiu kitam ar dar iš kokiu kitų kiniškų e-parduotuviu. Aš Anglijoje ir Jav turiu pažinčių. Iš jų ir ateina originalios, firminės prekės (žinoma aš iš jų gaunu pigiau nei rinkoje), todėl gali dabar eit su savo spėlionėm, manau viską išaiškinau.

P.S. dėkui, kad keli temą į viršų :))) (up)

Ko tu čia klausinėji kiek man metų? ne tavo reikalas ;) Visu pirma prie ko čia metai? kalbėjom apie prekes, nusukai temą į mano metus... šaunuolis ponas senoli (y)

Visu pirma, tavo temos 1 nuotraukoje yra visas kiniškas šhh iš aliexpress... Tai pat tavo siūlyta klaviatūra yra kiniškas šhudas...  dabar tu man pasakyk, man man pirkt iš tavęs šią klaviatūrą už 28 eurus, jei aš galiu iš čia susirast ir už 18 eurų? http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20151205120301&SearchText=Motospeed+K70

Tiesiog, neišsisukinėk ir nebeskaičiuok kitų žmonių metų, nes šiuo atveju labai susimovei ;)

 

Taipogi, tavo Razeriai ;) :

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=70805&initiative_id=AS_20151205120302&SearchText=razer+deathadder

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ko tu čia klausinėji kiek man metų? ne tavo reikalas ;) Visu pirma prie ko čia metai? kalbėjom apie prekes, nusukai temą į mano metus... šaunuolis ponas senoli (y)

Visu pirma, tavo temos 1 nuotraukoje yra visas kiniškas šhh iš aliexpress... Tai pat tavo siūlyta klaviatūra yra kiniškas šhudas...  dabar tu man pasakyk, man man pirkt iš tavęs šią klaviatūrą už 28 eurus, jei aš galiu iš čia susirast ir už 18 eurų? http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20151205120301&SearchText=Motospeed+K70

Tiesiog, neišsisukinėk ir nebeskaičiuok kitų žmonių metų, nes šiuo atveju labai susimovei ;)

 

Taipogi, tavo Razeriai ;) :

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=70805&initiative_id=AS_20151205120302&SearchText=razer+deathadder

Ko čia dabar ižeidinėji kitus? Freeposteris ... Tai sakau jei gudrus pirk ta iš aliexpress, neuždėjo vienakart muito pasisekė, kitakart kai dės tai išgriūsi. Kas antrą ar penktą prekę deda, nežinau tiksliai (o sumos nuo 10-40€ prasideda) + SIUNTIMO išlaidos visos. Ir gal tu ten susiradai jos kopija nežinau, bet ta klavietūra pats aš be mokesčių iš jų gaunu už 25€, be mokesčių! O dėl muito mes susukom biški su jais "sutartį" Todėl užtikrinu kad 100% iš manęs siunčiamų prekių neturės muito mokesčių (mes sudare sutartį, biški kitaip mokam už muitą, bet čia jau paslaptis ir mūsų reikalas). O motospeed pas mane org. firminė klavietūra ir tikrai ne kiniškas Š kaip ir tas razer kopijas kur atsiuntei ... Laisvas. Dar freepostinsi pranešiu adminam ir dėsiu daug -rep nes užknisai.

Aliexpress visas eina ant daigtų kopijų tai gali net nefreepostint :)

I paypal yra galimybe isideti pinigus is swed(maestro,mastercard) tai ten ir paaugliai gali isimest, bet kiek pastebejau maestro daug kur priima uzsienyje ir sportsdirect.com ir aliaexpres, o is paysera gali persimest i swed. Jei reikia kam galiu i paypal imest pinigu ir bla bla bla...

Dar vienas freepost? :D Nelabai į temą tu čia.

Redaguota , nario PerSempre
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko čia dabar ižeidinėji kitus mažvaiki? Freeposteris ... Tai sakau jei gudrus pirk ta iš aliexpress, neuždėjo vienakart muito pasisekė, kitakart kai dės tai išgriūsi. Kas antrą ar penktą prekę deda, nežinau tiksliai (o sumos nuo 10-40€ prasideda) + SIUNTIMO išlaidos visos. Ir gal tu ten susiradai jos kopija nežinau, bet ta klavietūra pats aš be mokesčių iš jų gaunu už 25€, be mokesčių! O dėl muito mes susukom biški su jais "sutartį" Todėl užtikrinu kad 100% iš manęs siunčiamų prekių neturės muito mokesčių (mes sudare sutartį, biški kitaip mokam už muitą, bet čia jau paslaptis ir mūsų reikalas). O motospeed pas mane org. firminė klavietūra ir tikrai ne kiniškas Š kaip ir tas razer kopijas kur atsiuntei ... Laisvas. Dar freepostinsi pranešiu adminam ir dėsiu daug -rep nes užknisai.

Senolis mane vadina mažvaikiu, o po to dar grasina repais :D prajuokinai ;) Tema yra sukurta "Apie viską" skiltyje, tad negazdink tu čia manęs kažkokiais reportais  ;)

Siunčiant iš aliexpresso jokių muitų ir siuntos mokesčių nėra. Nebevelk jog rašeisi kažkokią sutartį... Nebent šikdamas sugalvojai parašinėt ant šikpopieriaus  :kuku:

Čia kiniečių šlamštas tas motospeed... ir nėra jokių originalų, atsipeikėk protinguoli ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Senolis mane vadina mažvaikiu, o po to dar grasina repais :D prajuokinai ;) Tema yra sukurta "Apie viską" skiltyje, tad negazdink tu čia manęs kažkokiais reportais  ;)

Siunčiant iš aliexpresso jokių muitų ir siuntos mokesčių nėra. Nebevelk jog rašeisi kažkokią sutartį... Nebent šikdamas sugalvojai parašinėt ant šikpopieriaus  :kuku:

Čia kiniečių šlamštas tas motospeed... ir nėra jokių originalų, atsipeikėk protinguoli ;)

Ne nu tu rimtai atsilupes, pažadą ivygdžiau :) Tas motospeed kur tu atsiuntei tai 100% kinų š, kaip ir pats patvirtinai :)) ir razer kur atsiuntei taip pat, be to pažiūrėjau aliexpresse ten tas motospeed vaikšto nuo 8 iki 35 dolcu tai manau supratai :D Kopijos + kažin ar atsiūs tau tas iš kurio pirksi, ten kaip ebay, reikia žiūrėt sellerio reputacija ir tai nesi užtikrintas :D O sutartį ne aš rašiau, o mano pažystami, aš su jais tik tarpininkauju Lietuvoje galima sakyt. Nu dabar dar ką nors sugalvok, kokią poemą kuri paupins mano temą 

P.s. Nori pasirodyti "protingas" čia irodinėjant savo tiesas, kurios tėra šmeižtas. Jei sakau kad gaunu originalias ir firmines prekes tai taip ir yra, gali čia nebepavydėt. Razer ir motospeed yra firmos kurios nėra kiniškas "Š", aliexpress'e gali žinoma nusipirkt šių daigtų kinų kopijas, kurios neatitiks kokybės ir t.t., beto pirkt rizikuojant :) 

Redaguota , nario PerSempre
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne nu tu rimtai atsilupes, pažadą ivygdžiau :) Tas motospeed kur tu atsiuntei tai 100% kinų š, kaip ir pats patvirtinai :)) ir razer kur atsiuntei taip pat, be to pažiūrėjau aliexpresse ten tas motospeed vaikšto nuo 8 iki 35 dolcu tai manau supratai :D Kopijos + kažin ar atsiūs tau tas iš kurio pirksi, ten kaip ebay, reikia žiūrėt sellerio reputacija ir tai nesi užtikrintas :D O sutartį ne aš rašiau, o mano pažystami, aš su jais tik tarpininkauju Lietuvoje galima sakyt. Nu dabar dar ką nors sugalvok, kokią poemą kuri paupins mano temą :)

Galvoji man ta reputacija rūpi?  :lol: Jos gali man ir nebūt, ji nieko nesuteikia ;) Tiesiog, tu įrodei ant kiek esi *Myliu SuperGames.lt* ir neturi ką veikt jog dėtum man neigiamą reputaciją  :lol: Neįžeidinėk manęs, nes žinok aš galiu ir tave stipriai įžeist, jog tau prireiks kviest savo tėvelius ;) Nejau tu esi tiek neišprusęs ir nesupranti, jog Motospeed ir yra kaip kopija... Gadd... kokie degradai čia auga tai dieve padėk... Tau reiktų eit į mokyklą, o ne bizniaut čia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galvoji man ta reputacija rūpi?  :lol: Jos gali man ir nebūt, ji nieko nesuteikia ;) Tiesiog, tu įrodei ant kiek esi *Myliu SuperGames.lt* ir neturi ką veikt jog dėtum man neigiamą reputaciją  :lol: Neįžeidinėk manęs, nes žinok aš galiu ir tave stipriai įžeist, jog tau prireiks kviest savo tėvelius ;) Nejau tu esi tiek neišprusęs ir nesupranti, jog Motospeed ir yra kaip kopija... Gadd... kokie degradai čia auga tai dieve padėk... Tau reiktų eit į mokyklą, o ne bizniaut čia :)

Aš dėjau tau neigiamą reputacija nes galvojau atfutbolinsiu freeposterį iš šios temos, paprastai kaikuriem vaikam tai veikia, nes tokiem kaip tu paprastai tai yra labai svarbu. Ir tu pats ant tiek durnas, kad nesupranti jog motospeed ir razer yra FIRMOS NORMALIOS kurias kinai kopina ir deda į tokius kaip tau labai patinkantį saitą aliexpress.... 

P.s. Nuo šio vakaro turi dar vieną priešą :) Jei tu taip ir aš tave pašmeišiu kai ateis laikas, nors ne nedarysiu to nes kerštas tik tokiems nevykėliams kaip tu. 

P.s. Atsiprašau, ponas, uždėsiu tau reputaciją atgal, gerbiamasis.

Iš kur tokiu atsiranda ... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

speed teisus čia šita klava ir yra kiniečių, kainos šokinėja nuo 8€ nes daug kopijų, alexprese bent jau viskas rašoma kokia šalis iš kur siųnčiamą... O pas tave per patikimus atseit pažistamus 100% :D Žodžių nesamones čia suki arba dėmesio ieškai...

Ir beje man puikiai pm eina rašyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

speed teisus čia šita klava ir yra kiniečių, kainos šokinėja nuo 8€ nes daug kopijų, alexprese bent jau viskas rašoma kokia šalis iš kur siųnčiamą... O pas tave per patikimus atseit pažistamus 100% :D Žodžių nesamones čia suki arba dėmesio ieškai...

Ir beje man puikiai pm eina rašyti :)

ne nu tu tai irgi normalus :D pirk iš aliexpress jos kopija ir džiaukis. Pas mane jau N žmonių pirko ir visi patenkinti ...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3068 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...