Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3068 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

IKI ANTRADIENIO PREKĖS UŽ SAVIKAINA!!

Pavyzdžiui eleaf ijust2 tik 25€ (Lietuvoje kainos prasodeda nuo 35€)

 

Ko čia mulkini kitus. http://www.gearbest.com/electronic-cigarettes/pp_197998.html

https://www.fasttech.com/product/2712500-authentic-eleaf-ijust-2-2600mah-rechargeable

ir visur free shipping...

Eilini kartą pastebiu kai mulkini kitus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš mulkinu :D Tu nebesvaik... Ten kai mokesčius susimokėsi už administravimą, siuntos registraciją ir t.t. Pažėsime kiek bus :D Ir nyk iš čia tu atmata, nes jau ir taip "prisišikęs", prisibazarines šiame forume esi :D :D pvz: https://www.supergames.lt/topic/247252-vyriškiausias-užsiėmimas/#entry1777915

Beto jis kainuoja ten 31 doleri. Moki skaityt angliškai, pazoras?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nereikia durnesniu už save ieškoti jau eilini syki suvarčiau pateikdamas nuorodas, o pats išsisukinėji tik tokiais pasisakymais, kaip aš prisidirbes forume, bet ką aš prisidirbau net negali pasakyti :D

P.S jokių mokesčių nėra.

 

O jei be asmeniškumų neapsieinam čia, tai klausymą turių,  kaip sekasi tą moterišką tatoo nešiotis? :Dhttps://www.supergames.lt/topic/244789-pasidariau-tattoo/ 

 

 

499094803c419d092dd521d2445fb692618.jpg

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nereikia durnesniu už save ieškoti jau eilini syki suvarčiau pateikdamas nuorodas, o pats išsisukinėji tik tokiais pasisakymais, kaip aš prisidirbes forume, bet ką aš prisidirbau net negali pasakyti :D

P.S jokių mokesčių nėra.

 

O jei be asmeniškumų neapsieinam čia, tai klausymą turių,  kaip sekasi tą moterišką tatoo nešiotis? :Dhttps://www.supergames.lt/topic/244789-pasidariau-tattoo/ 

 

 

499094803c419d092dd521d2445fb692618.jpg

Tu suvartei :D Nu tai kad toks gudrus pirk iš ten ir kai reikės susimokėt aš tau atsiusiu tokį į PM: :DDDDDDDDD 

Beto ta tatto nėra moteriška, jei neišmanai ir galvoje riešutėlio dydžio tai nebesidaryk gėdos sau.

Ir mokesčiai yra: administravimo, siuntos registracijos, kurie man atsieina apie 3€. Beto tau neaišku kaip su muitu bus :))) Ir ten sakau kad ta kaina nuleista, akcija. Po 8 val. bus 31 doleris. 

Moteriška tatto yra drugelis ant tavo mamos nugaros prie subinės kuri reiškia, kad dirba pros***te :) Patinka ? Jei ne tai atsisėsk ir pagalvok apie savo elgesį. Kaip šauksi taip atsilieps <3 + Nedaryk kitam to ko pats nenorėtum (tas pirmas sakinys šios patarlės pavizdys tau, ponas, inteligente).

Redaguota , nario ♕MrT♕
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu suvartei :D Nu tai kad toks gudrus pirk iš ten ir kai reikės susimokėt aš tau atsiusiu tokį į PM: :DDDDDDDDD 

Beto ta tatto nėra moteriška, jei neišmanai ir galvoje riešutėlio dydžio tai nebesidaryk gėdos sau.

Ir mokesčiai yra: administravimo, siuntos registracijos, kurie man atsieina apie 3€. Beto tau neaišku kaip su muitu bus :))) Ir ten sakau kad ta kaina nuleista, akcija. Po 8 val. bus 31 doleris. 

 

Nėra administraciniu ir jokių kitų mokesčių, nebent linką numesk kur tai parašytą :) Nes aš to neradau, kitaip ir vėl šnekį nesamones.... 

P tatoo dar ir kaip moterišką... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra administraciniu ir jokių kitų mokesčių, nebent linką numesk kur tai parašytą :) Nes aš to neradau, kitaip ir vėl šnekį nesamones.... 

P tatoo dar ir kaip moterišką... :D

Yra kai užsisakinėti baigi prie galutinės sumos prisimeta. Pabandyk, tatto ne moteriška, o geros kokybės Itališka, nesupranti - patylėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka tu prigavai... Žmogau tu kai turėsi įrodymus tada ir šnekėk ta savo kompiuterine kalba ... "Prigavau" 

 

Na nereikia kvailelių apsimetinėti :)  Linkai pateikti :) 

Kadangi tu isitikines, kad mokesiai yra turėjai pamatyti, kad parašytą taip, o aš nemačiau :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visur tie mokesčiai išskyrus ebay ir amazon.... Kas čia kvaileliu apsimeta tai tu.

 

Tai vat eilini kartą suvarčiau linkais, kuriu tų nepateiki :D

 

Čia visi mokesčiai surašyti - FREE

 

https://support.fasttech.com/faq

 

27455980d7.png

 

Jei norėsi ir ano puslapio paieškosiu :)

good luck

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai vat eilini kartą suvarčiau linkais, kuriu tų nepateiki :D

 

Čia visi mokesčiai surašyti - FREE

 

https://support.fasttech.com/faq

 

27455980d7.png

 

Jei norėsi ir ano puslapio paieškosiu :)

good luck

:D "Suvarčiau" ... Oho ... Kompiuterine kalba nustok įnekėt visų pirma, antra čia yra tik frequently asked questions skiltyje ir taip shippingas nemokamas, bet administravimo mokesčiai ir siuntos registracija BŪNA JAU KAI UŽSISAKAI PREKĘ PAČIAM PASKUTINIAME PUNKTE. Pakalbėkim dabar tavo kalba: Man net irodymų (foto) nereikia kad tave "suvartyčiau". :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką jus čia dabar pizdelinat, eikit į pm jopapa :D

O svetaines nenorėtum sukurti?

Gal būtu paprasčiau, bent jau aš taip manau. :)

Aš čia ne prie ko.. Čia tas "forumo asilas" atėjęs į mano temą šmeižia. 

Taip svetainė daug ką išsprestų, bet reikia nemažai laiko, investicijų, beto nelabai moku svetaines kurti aš. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D "Suvarčiau" ... Oho ... Kompiuterine kalba nustok įnekėt visų pirma, antra čia yra tik frequently asked questions skiltyje ir taip shippingas nemokamas, bet administravimo mokesčiai ir siuntos registracija BŪNA JAU KAI UŽSISAKAI PREKĘ PAČIAM PASKUTINIAME PUNKTE. Pakalbėkim dabar tavo kalba: Man net irodymų (foto) nereikia kad tave "suvartyčiau". :DD

 

Taip nebuną, visa info pateiktą čia faq, juk aiškiai parašytą SHIPPING AND HANDLING, jei taip sakai kodėl nėra įrodymų jokių o tik žodžiais vartaisi?

Jei jau sakai, kad paskutiniam punkte taip rašomą, juk ne iš oro sužinojai? ar klystų? juk turėjai iki to punkto kažkaip daeiti, kad sužinoti.

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taip nebuną, visa info pateiktą čia faq, juk aiškiai parašytą SHIPPING AND HANDLING, jei taip sakai kodėl nėra įrodymų jokių o tik žodžiais vartaisi?

Jei jau sakai, kad paskutiniam punkte taip rašomą, juk ne iš oro sužinojai? ar klystų? juk turėjai iki to punkto kažkaip daeiti, kad sužinoti.

Tiesiog visur tai yra ... Išskyrus amazon ir ebay. Tau kiekvieną sakinį reikia pakartot kaip mažam vaikui. Nueik ką nors pirk ir pamatysi. "Vartaisi" - rimtai? Kaip tu šneki? Tavo žodynas kaip 10-mečio vaiko. Elgesys taip pat.

Redaguota , nario ♕MrT♕
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog visur tai yra ... Išskyrus amazon ir ebay. Tau kiekvieną sakinį reikia pakartot kaip mažam vaikui. Nueik ką nors pirk ir pamatysi.

 

Visur taip sako, o aš sakau, kad ne įrodymai pateikti, tad good luck toliau mulkinant žmones, tesiog aš šioje temoje rašau, kad isitikinti ar tu rimtas, ar apskritai kažką pardavinėji, pasirodo, kad ne.

 

Toliau ką pastebėjau, jau temos pradžioje, paklauses elementaraus dalyko, bet vietoj atsakymo gavau kruva visokių keiksmų, o įrodymų nei linku nieko, bet c mon žmogau nejaugi, tau geriau vartytis čia jau kelis puslapius, ir gadintis savo repuutaciją, vietoi to, kad pateikt, kažkokius įrodymus - po kurių tikriausiai ir neliktų prie ko prisikabinti.  Tad tikiuosi man pavyko atbaidyti žmones nuo taves, kadangi jie pamate, kiek tu bullshit čia prirašiai, tave jau speed123 suvvarte pradžioi.

O ką kalbėti apie tavo ta kitą acc, arba draugo su kuriuo čia rašiai, lygiai toki pati bullshit rašė, Bet irgi pasišiųkšlino :D Anog nick ar koks ten.

Sekmės, gali neatsakyti daugiau neatidarysių šios temos, mulkink žmonės toliau, jei pavyks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visur taip sako, o aš sakau, kad ne įrodymai pateikti, tad good luck toliau mulkinant žmones, tesiog aš šioje temoje rašau, kad isitikinti ar tu rimtas, ar apskritai kažką pardavinėji, pasirodo, kad ne.

 

Toliau ką pastebėjau, jau temos pradžioje, paklauses elementaraus dalyko, bet vietoj atsakymo gavau kruva visokių keiksmų, o įrodymų nei linku nieko, bet c mon žmogau nejaugi, tau geriau vartytis čia jau kelis puslapius, ir gadintis savo repuutaciją, vietoi to, kad pateikt, kažkokius įrodymus - po kurių tikriausiai ir neliktų prie ko prisikabinti.  Tad tikiuosi man pavyko atbaidyti žmones nuo taves, kadangi jie pamate, kiek tu bullshit čia prirašiai, tave jau speed123 suvvarte pradžioi.

O ką kalbėti apie tavo ta kitą acc, arba draugo su kuriuo čia rašiai, lygiai toki pati bullshit rašė, Bet irgi pasišiųkšlino :D Anog nick ar koks ten.

Sekmės, gali neatsakyti daugiau neatidarysių šios temos, mulkink žmonės toliau, jei pavyks.

Irodymai paneigti :D Kokie ten irodymai... Visur yra freeshipping bet pristatymas tai ne siuntos registracija ir kiti mokesčiai, taip už pristatyma nieko nemokėsi, bet yra ir kitų mokesčių, tai tik įrodo tavo 0 patirtį ir kad tu čia tik šmeiži. Žmoniu aš nemulkinu. Tu jau esi žinomas ir taip šiame forume, asile, tad keiksmai buvo ne už nieką, beto tu pirmas tai pradėjai (KAIP ŠAUKSI TAIP ATSILIEPS). Beto žmonės neatsibaidė, o tu tiesiog atėjai pašmeižei kaip visada (pafreepostinai) ir pasibaigė, beto pasižiūrėjus vien į tavo žodyną "suvartė", "apvartė" ir t.t. Matosi kad esi vaikas tauškiantis nesamones. Ko žmonės nekenčia tai tavęs. Tokias atmatas kaip tu išvis banint turėtų. Sėkmės gyvenime, šiukšle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Irodymai paneigti :D Kokie ten irodymai... Visur yra freeshipping bet pristatymas tai ne siuntos registracija ir kiti mokesčiai, taip už pristatyma nieko nemokėsi, bet yra ir kitų mokesčių, tai tik įrodo tavo 0 patirtį ir kad tu čia tik šmeiži. Žmoniu aš nemulkinu. Tu jau esi žinomas ir taip šiame forume, asile, tad keiksmai buvo ne už nieką, beto tu pirmas tai pradėjai (KAIP ŠAUKSI TAIP ATSILIEPS). Beto žmonės neatsibaidė, o tu tiesiog atėjai pašmeižei kaip visada (pafreepostinai) ir pasibaigė, beto pasižiūrėjus vien į tavo žodyną "suvartė", "apvartė" ir t.t. Matosi kad esi vaikas tauškiantis nesamones. Ko žmonės nekenčia tai tavęs. Tokias atmatas kaip tu išvis banint turėtų. Sėkmės gyvenime, šiukšle.

 

Įrodymai paneigti kaip?

Sakyk ką norį, bet pas baldas švarus argumentai, pateiktos nuorodos, kurios tik patvirtiną jo teiginius. O iš taves nieko, tik tekstai iš tavo galvos, o tai patvirtinančių argumentų, ar įrodymų nėrą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3068 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...