Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Draugą apipisė ant iphone 6 ir iki dabar ten "daro išieškojimo operacijas"

tokius daigtus pirkt is ebay yra debiliska :) sorry, nesuprantu nafiga negali nueit i normalia parduotuve t.y internete jeigu is neto gali pirkt arba i normalia miesto parduotuve ir nusipirkt? arba bent amazon? beto.. nesvarbu kad ir tas iphone6 galiu prisiekt nesuprantu kaip jum gali negrazint.. arba  tas tavo draugas nemoka arba yra biski "kuku" arba dar varijantas nemoka normaliai susisneket su jais... arba varijanto nebera.. .:)_

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tokius daigtus pirkt is ebay yra debiliska :) sorry, nesuprantu nafiga negali nueit i normalia parduotuve t.y internete jeigu is neto gali pirkt arba i normalia miesto parduotuve ir nusipirkt? arba bent amazon? beto.. nesvarbu kad ir tas iphone6 galiu prisiekt nesuprantu kaip jum gali negrazint.. arba  tas tavo draugas nemoka arba yra biski "kuku" arba dar varijantas nemoka normaliai susisneket su jais... arba varijanto nebera.. . :)_

Nes ebay pigiau nei parduotuvėj, bet šiaip aš tai jam vpš patariau imt dėvėtą, bet idealios būklės. Nežinau ką jis ten su jais daro, bet sakė jau 3 mėnuo kaip jie jau daro "išieškojimo operacijas".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nes ebay pigiau nei parduotuvėj, bet šiaip aš tai jam vpš patariau imt dėvėtą, bet idealios būklės. Nežinau ką jis ten su jais daro, bet sakė jau 3 mėnuo kaip jie jau daro "išieškojimo operacijas".

nesamone kazka jis ten vapse su paciu ebay susiseke? ar jis su paciu pirkeju? jeigu pirkejas taip suda mala tai cia neverta laukt jeigu anglu moka tegu skambina arba livechat  i ebay.... kaip sakiau prisiekiu 100% grazins pinigus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nesamone kazka jis ten vapse su paciu ebay susiseke? ar jis su paciu pirkeju? jeigu pirkejas taip suda mala tai cia neverta laukt jeigu anglu moka tegu skambina arba livechat  i ebay.... kaip sakiau prisiekiu 100% grazins pinigus 

Į ebay rašė kiek žinau ir jie dabar buktais 3 mėn bygdo išieškojimo operacijas kažkokias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisigavai... Aš nesilygiuoju į ebay nes ir nesu ebay :DD Tu žinai bent jau kas yra ebay? Ten ne tas pats kas pigu.lt (savarankiška parduotuvė), ten maždaug skelbimų portalas kur prekes deda iš ivarių šalių kompanijos / paprasti žmonės. Todėl ir apipist gali ir t.t. Tad nebesvaik su savo 0 žiniom ir eik iš čia.

 

Nebent tokius kaip tų gali apipisti :D

Ale žiūriu kietu draugeliu turi ir pažistamų, po visą pasauli, o va tarpininkas 1 LT sėdi SG tema sukūrės perpardavinėja. Bet įrodymų, jokių, tik tuščios blėvizgos.

Dar sugalvojo ebay a[gavo kažką :D

Dėmesio trūkumas

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nebent tokius kaip tų gali apipisti :D

Ale žiūriu kietu draugeliu turi ir pažistamų, po visą pasauli, o va tarpininkas 1 LT sėdi SG tema sukūrės perpardavinėja. Bet įrodymų, jokių, tik tuščios blėvizgos.

Dar sugalvojo ebay a[gavo kažką :D

Dėmesio trūkumas

 

Tu totalus degradas *Myliu SuperGames.lt* dink iš čia. Ne aš ten pirkau ta iphone ir ne mane apipiso, aš žėčiau sellerio reputacija ir atisliepimus studijuočiau pirma, ne kaip jis va pamatė iphona kaina gera ir jama... Be to niekad nepirkčiau iš ebay ar užsienio telefono. O tie pažystami normalūs žmonės ne kaip tu ir tavo giminė. *Myliu SuperGames.lt* daunas rimtas tu pasigydik. Baldu pasivadines tipo originalu, debilas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pz viska perskaiciau tai cia toks debilizmas... Pirma kart girdziu tave Smpre taip keikiantis, siaip budavai ypac mandagus zmogus. O tu i tokius adapciokus kaip baldas ir spedi123 nekreipk demesio nes as zinau jau juos - kausai abu nesamones raso, amzinai free postina. 

Ir ka norit ta sakykit bet Per Sempre PATIKIMIAS zmogus. Neapgaus, garantuoju, o kokias prekes jis pardavineja tai nezinau, bet jei sako, kad ne kopijos tai tikriausiai taip ir yra, nes toks zmogus tikrai nemeluos kiek esam bendrave ir kiek pazystu as ji. Paprasciausiai iskarto matai kur saziningas zmogus. Pats uzsisakiau is jo ir isakrto atsiunte ss kad isiusta preke + sekimo numeri. Ir nekeliau jokiu cia isteriju kaip mergaite kokia, kad sertifikatu ar dar kokiu popieriu parodyt, normalios tos kainos, zmogus patikimas. Cirkus daro du klounai ir tiek... 

Isviso jei buciau modas tie du cia nebesilankytu, bana deciau uz nusizengimus. Kiek jau prisicirkine, ypac baldas.

P.s. rasau per telefona tad, atsiprasau uz rasyba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pz viska perskaiciau tai cia toks debilizmas... Pirma kart girdziu tave Smpre taip keikiantis, siaip budavai ypac mandagus zmogus. O tu i tokius adapciokus kaip baldas ir spedi123 nekreipk demesio nes as zinau jau juos - kausai abu nesamones raso, amzinai free postina. 

Ir ka norit ta sakykit bet Per Sempre PATIKIMIAS zmogus. Neapgaus, garantuoju, o kokias prekes jis pardavineja tai nezinau, bet jei sako, kad ne kopijos tai tikriausiai taip ir yra, nes toks zmogus tikrai nemeluos kiek esam bendrave ir kiek pazystu as ji. Paprasciausiai iskarto matai kur saziningas zmogus. Pats uzsisakiau is jo ir isakrto atsiunte ss kad isiusta preke + sekimo numeri. Ir nekeliau jokiu cia isteriju kaip mergaite kokia, kad sertifikatu ar dar kokiu popieriu parodyt, normalios tos kainos, zmogus patikimas. Cirkus daro du klounai ir tiek... 

Isviso jei buciau modas tie du cia nebesilankytu, bana deciau uz nusizengimus. Kiek jau prisicirkine, ypac baldas.

P.s. rasau per telefona tad, atsiprasau uz rasyba.

Ai nu... Matai kai tokie išsilavinę žmonės lankosi pas mane dažnai temose ir rodo savo IQ lygį tai ir aš prarandu kantrybę, su Normaliais žmonėm aš normaliai bendrauju. Kaip šauksi taip atsilieps.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai nu... Matai kai tokie išsilavinę žmonės lankosi pas mane dažnai temose ir rodo savo IQ lygį tai ir aš prarandu kantrybę, su Normaliais žmonėm aš normaliai bendrauju. Kaip šauksi taip atsilieps.

 

Tiek to tik įrodymų paprašiau, o pradėjai vartytis, stumti ant manes ir mano tėvų, matyt neturėjai, ką pasakyti, matosi koks rimtas pardavėjas. sekmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek to tik įrodymų paprašiau, o pradėjai vartytis, stumti ant manes ir mano tėvų, matyt neturėjai, ką pasakyti, matosi koks rimtas pardavėjas. sekmės

Aš tai rimtas pardavėjas ir tu pradėjai pirmas stumt ant manes, kaip sausi taip atsilieps. Beto kokiu tu irodymu prasai... Sertifikatu visokiausiu ir t.t. Aš papraščiausiai paprastas pardavėjas parduodantis naujus, firminius daigtus - tau tiek reikia žinot.

3 forumo nariai jau pirko iš manes prekių ir laukia kada gaus. Paprašysiu ikelt foto į šią temą. Be to kiek jau yra žmonių pirkę ... Visi liko patenkinti, kaikurie pirko ir vėl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai rimtas pardavėjas ir tu pradėjai pirmas stumt ant manes, kaip sausi taip atsilieps. Beto kokiu tu irodymu prasai... Sertifikatu visokiausiu ir t.t. Aš papraščiausiai paprastas pardavėjas parduodantis naujus, firminius daigtus - tau tiek reikia žinot.

3 forumo nariai jau pirko iš manes prekių ir laukia kada gaus. Paprašysiu ikelt foto į šią temą. Be to kiek jau yra žmonių pirkę ... Visi liko patenkinti, kaikurie pirko ir vėl.

 

 Pacituok tą vieta kur variau ant taves, nes vos ne kiekvienam tavo atsakyme, matau stumimus, o kol nėra jokių įrodymų, tai lieka tuščiais žodžiais, tik viena klouna čia matau kuris siųntimo numeri tik gavo ir jau verčiasi iš kailio koks patikimas,, bet pažiūrėjus jis vos ne visuose temuose rašo, koks tu patikimas  :D labai keista...

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...