Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Diskutojam, Windows 10


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3073 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas, gal kažkas matėt o galbūt ne. Bet žada padaryti windowsus 10 privalomus, tik įdomu kodėl?

Tarkim aš windowsus 7 naudojų todėl nes mano fizinė atmintis sumažėjo 20 % + cpu nekyla taip kaip su  10 windowsais.

 

Kaip apsisaugoti nuo šito š? Reiškiam nuomonęs.
Plačiau čia
http://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/nenorejote-atnaujinti-sistemos-i-windows-10-o-teks.d?id=69299342

 

Redaguota , nario Freeman.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai, turiu prastą kompiurerį, o dabar jis dar prastesnis :( galiuosi praradęs windows.old failą, tikrai nepatenkintas jų kokybe, neveikia kaikurie žaidimą, iš pradžiu garso nebūdavo, kompiuterio pažangumas dar labiau krito. Tikrai nepatarčiau jų rašytis (naujintis) o dar labiau priverstinai priimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man jie visai patiko. Šviežiai įrašyti ima 1,4gb ramų. Na aišku yra žaidimų kurie neveikia, tačiau kartais galima rasti fix kad veiktų. Na o problemų su jais nematau, viskas veikia, tačiau kad nemokami kažkas yra paslėpta, ir paskui iškils į viešumą, tik va tas kažkaip nelabai patinka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

O man jie visai patiko. Šviežiai įrašyti ima 1,4gb ramų. Na aišku yra žaidimų kurie neveikia, tačiau kartais galima rasti fix kad veiktų. Na o problemų su jais nematau, viskas veikia, tačiau kad nemokami kažkas yra paslėpta, ir paskui iškils į viešumą, tik va tas kažkaip nelabai patinka :)

Ok tarkim ėma tiek ramų, tai ką tu per jos pažaisi? šūdai. Man cs lagino, o per win 7 no lag

Buvo blogi vaizdo draveriai, tai maždaug neidavo lošt juokių žaidimų. Grafikos draiveriai ant intel neveikia ir vsio

Redaguota , nario Freeman.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nžn, man tai Windows 10 patinka gan geri nelabai skiriasi ir geriau veikia negu Windows 8 aišku kaip kam , aišku nori kad visi kompiuteriai ir taip kad būtų visur nauja sistema nes senuose yra spragu ir taip juk nori kad būtų populiarus Windowsai :D

Tai taip, windowsai nuostabus tiesiog teko ištrinti nes grafikos draiveriai intel nepritaikyti ant 10 win

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ok tarkim ėma tiek ramų, tai ką tu per jos pažaisi? šūdai. Man cs lagino, o per win 7 no lag

Buvo blogi vaizdo draveriai, tai maždaug neidavo lošt juokių žaidimų. Grafikos draiveriai ant intel neveikia ir vsio

 

Turiu laptopą. taip pat su intel, ir viskas kuo geriausiai veikia, nežinau kaip tau.. :D Na su 4gb ram viskas ėjo kuo puikiausiai, tačiau dėl GTA V, prisidėjau dar 4gb, tai nesijaučia skirtumo ar su 4, ar su 8.. Viskas veikia gerai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windows10 turi rimtų problemų su privatumu, tai ko gero viena iš pagrindinių priežaščių kodėl bus nemokamai. Jau ant Windows8(.1) susidūriau su naujosios operacinės sistemos reklama(GWX.exe) kurios net negalima išjungti - tolygu virusui (po ilgos kovos įveikiau, tačiau priešas dar kartais atsigauna).

 

Beja, tuo pačiu turiu klausimą: Gal kas žinot ar yra kokia Windows 8 versija be "apps"? Nes mano nuomone, tai visiškai nereikalingas komponentas kuris tik apkrauna kompiuterį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkaip man asmeniškai kaip tik Windows 10 geresni negu aštunti. :) GUI toks turėjo būti jau aštuntuose windowsuose. Ant mano laptopo su GT 635m ir 7 Windowsais legendinis GTA:SA maxed-out man vilkdavo ant 50~60fps, su 8 tik 20~40fps, o su Windows 10 + ENB dar įsirašius žemiau 50 nekrenta. :D O dėl šnipinėjimo, tai kad per daug ten duomenų nerenka anyway (nemaža dalis komercinio software renka ne ką mažiau), o ką galima, išsijungęs esu (įsk. Cortana).

Redaguota , nario TheMariuzaz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai taip, windowsai nuostabus tiesiog teko ištrinti nes grafikos draiveriai intel nepritaikyti ant 10 win

 

 

Čia pats sugalvojai, ar taip nusprendei nes nemoki normaliai viską įrašyti? :D

 

Jau gal įrašynėjau 5 kompams, 1 savo loptopa į stacionaru savo, į mamos PC kuris vos atidarinėja worda :D ir į draugu kompus, visi naudoja nėra problemų...

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasidomėjau šiek tiek ir sužinojau, jog Windows 10 aktyvacija yra kiek kitokia nei ankstesnėse versijose. Dabar ši operacinė sistema aktyvuojasi Microsoft serveriuose! Tai kas bus jei aš iš piratinės versijos(8.1) bandysiu atsinaujint į Windows10? :D

 

tu durnas ar kaip? Metus prieš tai buvo rašomą, o tu tik dabar sužinojai?

Kas su siekimu labai pergyvenat tai, jau pilną programu blokuojančiu tuos telemetri...

Ir daugiau skaitykit officialia info, o ne Lietuviu kur nieko patis nesuprantą ką rašo... per prievarta niekam nieko nerašė. Paprasčiausia bug buvo ir atsiunte W10 tiem kas nerezervavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugeliui nepatinką w10/8,1, o man asmeniškai patiko 8,1 žiauriai geri buvo asmeniškai nežinau nelabai kreipiu dėmesį į tokius dalykus tiesiog dabar naudoju w10 ir man viskas gerai nors girdėjau ,kad w11 nebus ,bet jei ir būtų iškarto rašyčiau į savo pc vien dėl to ,kad visada būnu atsinaujinęs čia gal durnas įprotis ar ką ,bet pas mane viskas kas naujausia.. P.S mano pc ir nieko blatno cs:go gal 40fps paveža ,bet džiaugiuosi ,kad įsirašiau w10 ir nei karto nesigailėjau tiesiog kaip updatino pirmas galvosūkis wtf kur my computer ,bet šiaip viskas okey..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu durnas ar kaip? Metus prieš tai buvo rašomą, o tu tik dabar sužinojai?

Kas su siekimu labai pergyvenat tai, jau pilną programu blokuojančiu tuos telemetri...

Ir daugiau skaitykit officialia info, o ne Lietuviu kur nieko patis nesuprantą ką rašo... per prievarta niekam nieko nerašė. Paprasčiausia bug buvo ir atsiunte W10 tiem kas nerezervavo.

Tu pats durnas. Pagal tavo "auksinę" logiką - jei žmogus nežino visko tai jau durnas?  Sugrįžk į realybę. Lietuvių naujienos yra verčiamos iš užsienio... Mąstyk bent ką kalbi.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3073 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...