Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Diskutojam, Windows 10


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sioje temoje: zmones, nesuvokiantys, kad Win 10 nebus privalomas.

 

Pasidomėjau šiek tiek ir sužinojau, jog Windows 10 aktyvacija yra kiek kitokia nei ankstesnėse versijose. Dabar ši operacinė sistema aktyvuojasi Microsoft serveriuose! Tai kas bus jei aš iš piratinės versijos(8.1) bandysiu atsinaujint į Windows10? :D

Daryk fresh installa, t.y. atsisiusk is torrent tinklapio Win10, isirasyk i cd/usb flash ir instaliuok. Nezinau kaip ten su tuo uprade is win7 i win10, bet bent jau man pasirode nekoks pasirinkimas. Veliau atsisiusk KMSpico programa su jos pagalba galesi lengvai aktyvuot win10.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu pats durnas. Pagal tavo "auksinę" logiką - jei žmogus nežino visko tai jau durnas?  Sugrįžk į realybę. Lietuvių naujienos yra verčiamos iš užsienio... Mąstyk bent ką kalbi.

 

Verčia iš užsienio ir interpretuoja savaip, o tokie kaip tu avigalviai, į pirmą pasiaikiusia info tiki ir po to nesamones rašo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Verčia iš užsienio ir interpretuoja savaip, o tokie kaip tu avigalviai, į pirmą pasiaikiusia info tiki ir po to nesamones rašo

"Vai vai koks aš protingas" ane? Žiūriu pasikėlęs tu tiek, kad gali žemai pult. Su nesubrendėliu toliau nebediskutuosiu.

Praneštas už 1.1 pažeidimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Vai vai koks aš protingas" ane? Žiūriu pasikėlęs tu tiek, kad gali žemai pult. Su nesubrendėliu toliau nebediskutuosiu.

Praneštas už 1.1 pažeidimą.

 

Protingas ar ne turiu savo nuomone, ir tiek, o ne taip kaip tu, kartų su aviu banda beeee beeeee... Pranešk ir ši mano postą nes esi avis, o dar ir nardas, kaziolas, gal palengvės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

A man nerūpi :D Turiu pc 1gb ram, 2 ghz xp win ir ramu

Win XP senas, senai nepalaikomas Microsoft'o. XP versija jau net paciame naudojimo ikarstyje turejo daugybe problemu, skyliu ir buvo labai uzkreciama virusu, vienu zodziu - silpna apsauga. O dabar nei kas ji update'ina, nei kas priziuri, galiu tik palinketi sekmes, kad tavo sistema neuzlustu.

Redaguota , nario xOzer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Nu ką žinau isirašiau clean, problemų nematau jokių, visus mano poreikius patenkina. Dirba tikrai daug greičiau, mažiau resursų sunaudoja, nematau kuo jie blogi, na jei aiškų kažkieno konservu skardinė nepavelka tai automatiškai jiems pasidaro hujovi.

kur tau būs ten problemos, kai pas tave ten geras setupas ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Win XP senas, senai nepalaikomas Microsoft'o. XP versija jau net paciame naudojimo ikarstyje turejo daugybe problemu, skyliu ir buvo labai uzkreciama virusu, vienu zodziu - silpna apsauga. O dabar nei kas ji update'ina, nei kas priziuri, galiu tik palinketi sekmes, kad tavo sistema neuzlustu.

Windows 7 palaikymas irgi po truputi silpsta ir paskui isvis nusilps 2020 metais man rodos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ok tarkim ėma tiek ramų, tai ką tu per jos pažaisi? šūdai. Man cs lagino, o per win 7 no lag

Buvo blogi vaizdo draveriai, tai maždaug neidavo lošt juokių žaidimų. Grafikos draiveriai ant intel neveikia ir vsio

 

Turiu windows 10. Viskas veikia, nebuvo dar tokio žaidimo kuris neveiktų. Ant cs:go fps pakilo gal 15-30 FPS. Jeigu nemoki susitvarkyti su savo kompiuteriu, tai čia ne windowsuose problema, o tavo paties galvelėje.

Windows10 turi rimtų problemų su privatumu, tai ko gero viena iš pagrindinių priežaščių kodėl bus nemokamai. Jau ant Windows8(.1) susidūriau su naujosios operacinės sistemos reklama(GWX.exe) kurios net negalima išjungti - tolygu virusui (po ilgos kovos įveikiau, tačiau priešas dar kartais atsigauna).

 

Beja, tuo pačiu turiu klausimą: Gal kas žinot ar yra kokia Windows 8 versija be "apps"? Nes mano nuomone, tai visiškai nereikalingas komponentas kuris tik apkrauna kompiuterį.

Appsai neapkrauna tavo kompiuterio. Ir visuose OS jie yra. Windows 10 TIKRAI nenaudoja daugiau nei Windows 7 ar 8(.1) taip, kad prašom neskleisti čia melagingos info. Vienas pasakė, kad 10 windows šūdas ir visi kartoja kaip papūgėlės. Pirma išbandykit (normaliai susitvarkę savo kompus), o tada kalbėkit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasidomėjau šiek tiek ir sužinojau, jog Windows 10 aktyvacija yra kiek kitokia nei ankstesnėse versijose. Dabar ši operacinė sistema aktyvuojasi Microsoft serveriuose! Tai kas bus jei aš iš piratinės versijos(8.1) bandysiu atsinaujint į Windows10? :D

 

Tai kad tokia autentifikacija veikia nuo butent 8.1 versijos starto. Jog "nulauztum" autentifikacija kompiuteryje visa laika turi veikti MS serveri simuliuojantis procesas ir kazkur matomai turi buti padaryta modifikacija, jog i MS serverius siustas uzklausas atsakytu ta simuliacija. Dar pries isleidziant KMS pico pamenu kaip reikejo savarankiskai viska setupint. Taigi tas Win10 setupas, tikriausiai taip pat lygiai pries pradedant instaliacijos procesa daro uzklausa per API i MS serverius ir gaves teigiama atsakyma is simuliacijos - pradeda setupa, o toliau, jei neklystu, MS tiesiog sugeneruoja nauja rakta ir ji priskiria naujai suinstaliuotai OS (jei instaliuoji is legalios versijos, pagal ideja turetum irgi nauja rakta gauti), taigi, is savo pacio patirties galiu teigti, jog tipo tie Win buna legaliai aktyvuoti... Taciau girdejau jog ne per seniausiai buvo pakeista politika, kadangi neeidavo "svariai" instaliavus Win10 ivesti nuo, tarkim, Win7 rakta ir taip juos aktyvuoti, dabar tai padaryti galima, tai gali buti jog ir autentifikacija siek tiek pamodifikuota. Tai pat KMS pico vis dar graziai "aktyvuoja" Win10, kaip ir Win 8.1 - matomai ta pati autentifikavimo sistema.

Tikriausiai MS visiskai nerupi OS pardavimai, tad net autentifikacijos neatnaujino, matomai jie labiau susitelke i vartotoju duomenu kaupimo ir ju panaudojimo politika. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad tokia autentifikacija veikia nuo butent 8.1 versijos starto. Jog "nulauztum" autentifikacija kompiuteryje visa laika turi veikti MS serveri simuliuojantis procesas ir kazkur matomai turi buti padaryta modifikacija, jog i MS serverius siustas uzklausas atsakytu ta simuliacija. Dar pries isleidziant KMS pico pamenu kaip reikejo savarankiskai viska setupint. Taigi tas Win10 setupas, tikriausiai taip pat lygiai pries pradedant instaliacijos procesa daro uzklausa per API i MS serverius ir gaves teigiama atsakyma is simuliacijos - pradeda setupa, o toliau, jei neklystu, MS tiesiog sugeneruoja nauja rakta ir ji priskiria naujai suinstaliuotai OS (jei instaliuoji is legalios versijos, pagal ideja turetum irgi nauja rakta gauti), taigi, is savo pacio patirties galiu teigti, jog tipo tie Win buna legaliai aktyvuoti... Taciau girdejau jog ne per seniausiai buvo pakeista politika, kadangi neeidavo "svariai" instaliavus Win10 ivesti nuo, tarkim, Win7 rakta ir taip juos aktyvuoti, dabar tai padaryti galima, tai gali buti jog ir autentifikacija siek tiek pamodifikuota. Tai pat KMS pico vis dar graziai "aktyvuoja" Win10, kaip ir Win 8.1 - matomai ta pati autentifikavimo sistema.

Tikriausiai MS visiskai nerupi OS pardavimai, tad net autentifikacijos neatnaujino, matomai jie labiau susitelke i vartotoju duomenu kaupimo ir ju panaudojimo politika. 

Suprantu, kad norėjai pasirodyt protingu, bet pasistenk užmest akį į datas kai atsakinėji...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2ghz 2gb ram, turėjau 10 atsinaujinęs. Šiaip pati os, išvaizda gal ir nebloga, man asmeniškai daug prikišta ko nenaudoju ir nereikia, bet be to viskas ok. Krauna tik lėtai kai kuriuos dalykus, aplankalus lėčiau, pavyzdžiui ten kur yra pranešimai ant jų paspaudus iki 5s reikia laukti. Na man jie lėčiau veikia. Man 7 the best ir manau liksiu su jais iki kol nebepalaikys microsoft ar kažkas panašaus. Be to ar gi negali atsisiųsti instalą iš svetainės microsoft ir ten pasirinkimas lyg, kad atsisiųsti iso ar kokį ten instalą kurį galėsi švariai įrašinėti, būtina piratinti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Okey žinau kad tema buvo jau seniai diskutuota bet w10 still is a fucking hilarious.

2nQrSQ.gif

Vien lapkričio mėn žėjau gtx driveriai kai kuriems gpu vis dar nėra optimizuoti.

Taigi ką tokiom akimirkom dariau bent aš? Įsirašiau windows 8.1.

windows-xp-to-windows-8_o_817443.jpg

Man įdomu kurioms GPU jie neoptimizuoti? Tokia nVidia w10 OS išleidimui pasiruošia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3067 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...