Peršokti į turinį

Parodykit savo OC'us (turbinimus)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2645 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, įdomumo delėi sugalvojau sukurti šia temą kurioje visi galėsit parodyti/pasigirti savo OC'ais kitaip overclock'ais.


 


Aš iš savo senuko



 
AMD Sempron Processor 3100+ 1.8 @ 2.25 GHz
2x1GB 204mhz
Gigabyte AMD Radeon HD 5450 512MB
ASUS K8N4-E SE
 

Išspaudžiau pagal manę maximumą, nors VGA dar ne'overclock'inta bet ir nesiruošiu kadangi reikia sutvarkyt problema su VGA temepratūromis :D Šiaip kiek skaičiau tai iš mano procesoriaus galima 2.4 GHz su stock coolerių išspaust


 


CPU-Z nuotrauką


 


LydwTAo.png


 


Temepratūros šiuo metų : 49C nors cooleris išvalytas ir termopastą prieš keletą dienų pertepta. Pagal testus viskas okey, dar planuoju kiek RAM voltage užkelt ir tada išvis bus ledas :P


 


Na aš aprašiau apie savo overclock'ą, dabar aprašykit jūs apie savajį :)


Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Labai geras freepostas, labai logiškas

 

Aš tai ne overclockinu savo pc, procesorius gali būt OC'intas, bet nežinau ar ventiliatoriai geri tai nerizikuosiu.

Aš su stock'iniu ir problemų nėra.

 

Perėjau testą su prime95 (tik nežinau ar gerai kadangi nemoku aš juo naudotis :D) jokių klaidų nebuvo. Tada perėjau benchmark'ą ant CS:S ir fps'as buvo 40-120fps o average 68fps. beveik ant High nustatymų ir 1280x1024 rezoliucijos.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

buvo gi nesenai toke pati tema sukurta

Parodyk :)

 

Vis negali atsidziaugt zmogus savo overclock'u. :)

Tiesiog įdomu pasidarė kaip kiti žmones overclock'ina savo PC. Kadangi tokiuoe puslapiuose kaip overclock.net, tomshardware.com yra nemažai diskutuojama apie overclock'inima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 metų...

CPU: AMD Athlon X2 64 6000+ 3,15GHz turiu išspaudęs su originaliu aušintuvu

RAM: 667(KINGSTON ir CORSAIR) 667 dažnis tik todėl jog yra skirtingi operatyvios atminties dažniai, galima spaust iki 800mHz

GPU: Geforce 210 nedarytas joks OC.

Galvoju dar įdėt šiek tiek naujesnį procesorių 6400+ suvienodinti ram'ų dažnius į 800mHz, keisti PSU į 500w CORSAIR ir GTX 680 įsidėt. Tokie būtų mano planai. Maksimaliai viską išspaust iš šito PC, nes jis tikrai daug ką pavilktų, jeigu būtų padoresnė vaizdo plokštė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Naturalis parašė:

CPU: AMD Athlon X2 64 6000+ 3,15GHz turiu išspaudęs su originaliu aušintuvu

RAM: 667(KINGSTON ir CORSAIR) 667 dažnis tik todėl jog yra skirtingi operatyvios atminties dažniai, galima spaust iki 800mHz

GPU: Geforce 210 nedarytas joks OC.

Galvoju dar įdėt šiek tiek naujesnį procesorių 6400+ suvienodinti ram'ų dažnius į 800mHz, keisti PSU į 500w CORSAIR ir GTX 680 įsidėt. Tokie būtų mano planai. Maksimaliai viską išspaust iš šito PC, nes jis tikrai daug ką pavilktų, jeigu būtų padoresnė vaizdo plokštė :D

Jei planuoji pirkti NVIDIA GeForce GTX 680 ir dar OC'inti sistemą, tai reikės kokybiško maitinimo bloko. Spėju žadi pirkti CX500 iš Corsair. Pasakysiu tiek, kad jo tikrai neverta pirkti, kai už mažesnę kainą parduodami žymiai geresni maitinimo blokai. Štai puikus pavyzdys: http://www.skytech.lt/s12ii520-psu-seasonic-s12ii520-520w-plus-bronze-retail-p-71698.html.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2015-09-06 at 20:26, darrel. parašė:

Sveiki, įdomumo delėi sugalvojau sukurti šia temą kurioje visi galėsit parodyti/pasigirti savo OC'ais kitaip overclock'ais.

 

 

 

 

Aš iš savo senuko

 

 



 

AMD Sempron Processor 3100+ 1.8 @ 2.25 GHz

2x1GB 204mhz

Gigabyte AMD Radeon HD 5450 512MB

ASUS K8N4-E SE 

 

 

Išspaudžiau pagal manę maximumą, nors VGA dar ne'overclock'inta bet ir nesiruošiu kadangi reikia sutvarkyt problema su VGA temepratūromis :D Šiaip kiek skaičiau tai iš mano procesoriaus galima 2.4 GHz su stock coolerių išspaust

 

 

 

 

 

CPU-Z nuotrauką

 

 

 

 

 

LydwTAo.png

 

 

 

 

 

Temepratūros šiuo metų : 49C nors cooleris išvalytas ir termopastą prieš keletą dienų pertepta. Pagal testus viskas okey, dar planuoju kiek RAM voltage užkelt ir tada išvis bus ledas :P

 

 

 

 

 

Na aš aprašiau apie savo overclock'ą, dabar aprašykit jūs apie savajį :)

 

bandei vbios flashinti del gpu :)? jei viskas pavyks taip kaip turetu ne tik maziau kais bet ir elektros es ir beto tyliau veiks

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Kusanagi97 parašė:

bandei vbios flashinti del gpu :)? jei viskas pavyks taip kaip turetu ne tik maziau kais bet ir elektros es ir beto tyliau veiks

Nėra jau ką flashint :D Hard'as parėjas seniausiai, pirkt naujo nesiruošiu nes neverta o ant naujo PC irgi pinigų nėra :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-02-05 at 14:38, Tautedorus parašė:

Jei planuoji pirkti NVIDIA GeForce GTX 680 ir dar OC'inti sistemą, tai reikės kokybiško maitinimo bloko. Spėju žadi pirkti CX500 iš Corsair. Pasakysiu tiek, kad jo tikrai neverta pirkti, kai už mažesnę kainą parduodami žymiai geresni maitinimo blokai. Štai puikus pavyzdys: http://www.skytech.lt/s12ii520-psu-seasonic-s12ii520-520w-plus-bronze-retail-p-71698.html.

Dabar yra 400w  ir tai atrodo mažą. Ačiū už patarimą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), Kusanagi97 parašė:

gpu vbios neuzima net 100mb lol

Tame esmė kad kompas ten grybą dabar pjauna, tai siųstis failų negaliu, ar skype neveikia o gal dabar išvis tragedija jau seniai įjungęs nebuvau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-02-11 at 22:38, Zolq parašė:

Tėvai perka o jus laužot.

Turėjau kažkokį Celeron D procą , overclockinau iki rodos 3ghz nuo 2.6 , su stock cooleriu ir nekeista termopasta išsijugnė kompas tai nuo to laiko neįsijungiau jo dar

Nu tj wps gal dažnį per daug užkėlei ir reik tsg išimt ir įdėt bios bateriją - viskas veikia. Kitas dalykas jei oc'ini cpu tai bent 15min palik cpu stress programą kokią.  Taip ir būna iš naujokų oc'intojų, dažnius su įtampą keliat bežiūrėdami yt, ir tada verkiat kad nudegė pc vien dėl to kad pas juos aušinimas bv geresnis.

Kitas dalykas čia merginos personalo setting'ai, gpu - GTX 660 twin frozr 3, kadangi nėr prasmės ką nors užsiimt su 1080.

Deja per daug užkelt nesinorėjo ba ir ant tokių settings temp laikos ant ~67

Q7ZrpZ1.jpg

EDIT:

Pasėdėjau pr setting'ų, ir su ~1h benchmarku, su 76-77°C  atlaikė puikiai.

Tad jey for this sh*t.

GKqkc5K.png

Redaguota , nario MrSonnet
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2645 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...