Peršokti į turinį

Gpu OC


justasxz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3204 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki turiu klausimėli aš noręčiau overclockinti savo gpu r9 380 kad galėčiau lengviau ir geriau  žaisti tokius žaidimus kaip witcher 3 gta 5 ir t.t bet jos temperatūra labai didelė net neoverclockinus apie 70C pasijungus witcher3 neoverclockinant ir dabar 2 dalykai visu pirma jei aš overclockinsu mano garantinis nebegalios iš vis kaip jie sužino ar gpu buvo overclockinta ar ne ? ir ar 80C yra saugi gpu temperatūra ? žinau kad normali temperatūra turėtu būti iki 70C bet klausimas ar 80C pribaigtu gpu ar tik sumažintu kiek laiko ji veiks

Redaguota , nario justasxz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tikrinau ta plokštė nėra jau tokia galina kai lošiu ant 1080p normal grafiku panaudojimas 99% and witcherio ant gta tai jo cpu bottleneckina bet ant witcherio sakau normal 50-60fps gpu panaudojimas 99% cpu 60% pasakysiu taip gyvenime nebepirksiu amd gpu :D turėjau sena nvidia 640gt ji ne tiek daug fps duodavo bet veikė žymiai geriau reikėjo imti 960 ir būčiau laimingas buvęs 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tikrinau ta plokštė nėra jau tokia galina kai lošiu ant 1080p normal grafiku panaudojimas 99% and witcherio ant gta tai jo cpu bottleneckina bet ant witcherio sakau normal 50-60fps gpu panaudojimas 99% cpu 60% pasakysiu taip gyvenime nebepirksiu amd gpu :D turėjau sena nvidia 640gt ji ne tiek daug fps duodavo bet veikė žymiai geriau reikėjo imti 960 ir būčiau laimingas buvęs 

O tai koks procesorius? Pagal viską tavo dabartine vaizdo plokšte geresne negu GTX 960 http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2436&gid2=2266&compare=geforce-gtx-960-2gb-vs-radeon-r9-380

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O tai koks procesorius? Pagal viską tavo dabartine vaizdo plokšte geresne negu GTX 960 http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2436&gid2=2266&compare=geforce-gtx-960-2gb-vs-radeon-r9-380

 

i3 4130 ir ne jis nebottleneckina gpu tikrinau su msi afterburneriu ir ji ne kiek negeresnė duoda kokiais 2 fps daugiau ant žaidimų bet visom kitom reikmėm renderinimui dekstop work gtx 960 geresnė

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

i3 4130 ir ne jis nebottleneckina gpu tikrinau su msi afterburneriu ir ji ne kiek negeresnė duoda kokiais 2 fps daugiau ant žaidimų bet visom kitom reikmėm renderinimui dekstop work gtx 960 geresnė

Na šiaip gali bandyt overcloackint. Tik žiauriai GPU Voltage neužkelk, o tai sudeginsi dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

i3 4130 ir ne jis nebottleneckina gpu tikrinau su msi afterburneriu ir ji ne kiek negeresnė duoda kokiais 2 fps daugiau ant žaidimų bet visom kitom reikmėm renderinimui dekstop work gtx 960 geresnė

 

i3 ir r9 380? Ir tau ne bottleneck'ina cpu??? Tu gal nlb moki tikrint..

Man i5 4670k kazkiek bottleneck'ino su r9 290x, tai ka jau apie tavo sakyt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

i3 ir r9 380? Ir tau ne bottleneck'ina cpu??? Tu gal nlb moki tikrint..

Man i5 4670k kazkiek bottleneck'ino su r9 290x, tai ka jau apie tavo sakyt..

nelabai moku tikrinti neaaa gpu usage 99% cpu usage 60% neaaa žinok mano cpu bottleneckina tikrai be to 290 yra kelis karturs geresnė už 380 ir i5 4670 nėra daug geresnis už i3 4130 

va video 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nelabai moku tikrinti neaaa gpu usage 99% cpu usage 60% neaaa žinok mano cpu bottleneckina tikrai be to 290 yra kelis karturs geresnė už 380 ir i5 4670 nėra daug geresnis už i3 4130 

va video 

Nu gerai, gal tikrint ir moki. AMD plokstese nlb nusimanau, galvojau 380 bus galingesne. Bent jau teoriskai taip turetu but.. :D

 

O del procu, tai kad cia su tokiais zaidimais tikrina, kur labiau GPU, negu CPU dirba.

Paziureciau Witcher 3 ir GTA V kaip sita testa atlaikytu.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

čia 2014 pradžios video dar nebuvo tų žaidimų be to witcher 3 pagrinde dirba gpu.  380 yra 285 atnaujinimas 390 yra 290 atnaujinimas truputi pagerinta ir viskas. Procų didelių skirtumu jau 3 metai nebėra nes hypertreadingas kai suveikia 2 core pavirsta į quad core be hyperthreadingo ne visai bet suartėja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

čia 2014 pradžios video dar nebuvo tų žaidimų be to witcher 3 pagrinde dirba gpu.  380 yra 285 atnaujinimas 390 yra 290 atnaujinimas truputi pagerinta ir viskas. Procų didelių skirtumu jau 3 metai nkebėra nes hypertreadingas kai suveikia 2 core pavirsta į quad core be hyperthreadingo ne visai bet suartėja :D

Nuo HT Dual-Core nepavirsta į Quad-Core, deja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3204 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...