justasxz

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  111
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  9 +Pervesti

Reputacijos taškai

21 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie justasxz

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 • Gimtadienis 1998.07.16

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Šilalė
 • Pomėgiai
  Anime,Knygos,Komiksai,žaidimai

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Sveiki, forumiečiai norėčiau su jumis pasidalinti savo kuriamu žaidimu ir taip pat surasti komandos narį. Kolkas projektas yra labai ankstyvoje stadijoje. Projektas kuriamas Android operaciniai sistemai, kolkas padaryti joystickai(valdymas) kameros kontrolė perėjimas iš vieno kambario į kitą pirmasis priešas, šaudymo mechanikos ir daugelis kitų dalykų (viskas kuriama pačių nenaudojame Asset Store). Dirbame dviese aš ir dizaineris, norėčiau antro dizainerio komandoje, nes pirmasis dizaineris tiesiog nespėja kurti Sprite. Programuotoju nereikia nes kolkas nerenkame didelios komandos tiesiog norime pabaigti šį projektą iki spalio vidurio ir tam kolkas užtenka vieno programuotojo. Ateityje nusimato ir daugiau projektų. Taip pat norėčiau paminėti kad projektas kuriamas studentų, pats studijuoju KTU Informatikos Inžinerija dizaineris studijuoja Multimedija todėl ieškome žmogaus kuris jau susigaudytų ką daro kad nebūtų visai žalias ir nereikėtų jo apmokyti nuo naujo, tačiau jeigu esate talentingas artistiškas žmogus ir mokate labai gražiai piešti galime jus apmokyti dirbti su įvairiausiomis programomis. Darbas neapmokamas tačiau jeigu žaidimą įkėlus į google play bus kažkokio uždarbio tikrai gausite procentalią dalį, taip pat tai nėra pirmas mūsų kurtas žaidimas bet tai yra pirmas žaidimas kuri norime išleisti į rinką. P.S Domintų ir žmogus dirbantis su garsu/muzika kad sukurtų trumpus garsus žaidėjui priešams ir t.t Norėdami susisiekti palikite komentaruose savo kontaktus skype/discord/facebook ar kažką panašaus ir aš pats su jumis susisieksiu poros dienų bėgyje.
 2. justasxz

  Unity žaidimas ieškomas žmogus.

  Tiesa žaidimas nebuvo pasigyrimui tiesiog buvo parodyta kad nėra taip maždaug vieną dieną atsibudo žmogus sugalvojo kurti žaidimą ir jop jau ieškau komandos žinodamas nieko. Tiesiog kaip įrodymas kad yra bent kažkiek žinių
 3. justasxz

  Unity žaidimas ieškomas žmogus.

  Tai ir kūriau savo peržiūrėjau tutorialą ir kūriau savo tik pradžia buvo pagal tutorialą po to nebedariau pagal užbaigiau tutorialą ir dariau savo daugiau nei puse daryta bet jokių tutorialų...
 4. justasxz

  Unity žaidimas ieškomas žmogus.

  Tiesa tik norėjau pasakyti kaip tu visų pirmą be tutorialo žadi išmokti kažką manau visi taip pradeda pažiūri tutorialus po to juda kurti kažko rimtesnio. Aš pajemiau tutorialą gavau bassics perdariau pagal save žaidimą kur problema ? Dabar kuriu kitą iš išmoktų žinių be jokių tutorialų ar kažko.
 5. justasxz

  Unity žaidimas ieškomas žmogus.

  Nematau kodėl tu prieš Unity, pirmiausią tai buvo pirmas darbas antrą galėtum tiksliau (privarta išgavo optimizacija) Abejoju ar buvau. Prie žaidimo dirbau tik apie dvi savaites.
 6. justasxz

  Unity žaidimas ieškomas žmogus.

  Aš nesuprantu kodėl tau nepatinka jeigu aš darau javascript ? Suprantu kad c# tikslesnė profesionalesnė ir t.t bet man patogiau daryti viską javascript(unityscript)
 7. justasxz

  Unity žaidimas ieškomas žmogus.

  na todėl sakau javascript nes kuriant skripta unityje tipas nurodomas javascript. dėkui žinosiu kad pavadinimas kitoks.
 8. justasxz

  Unity žaidimas ieškomas žmogus.

  Va čia klysti kaip nežinau kas taip pirmas dalykas buvo padarytas pagal tutorialą tai buvo kamuoliuko judejimas,monetos toliau viskas buvo padaryta pagal save jeigu nepastebėjai yra šimtai systemų kurių nėra jokiame tutoriale ar kur nors kitur manau kad tu įsijungiai užemtei akį viskas. Kur tutoriale matei parduotuvę kur matei atidaromus vartus kur matei šaudykles ir t.t daug dalykų kurių nepaminėjau ir kurių nepamatei nes tavo nusistatymas neigiamas. Todėl prašau pasižiūrėti tutorialą ir pažiūrėti kas pasiektą žaidime tada kritikuoti.
 9. Sveiki visi. Šiandiena norėčiau pasidalinti su jumis savo kurtu projektu, tai nebuvo ilgai kurtas projektas, tačiau įdėta gana nemažai darbo. Žaidimą galite rasti čia: http://www.newgrounds.com/portal/view/690618 Taigi pats žaidimas tikrai suprantama nėra įspūdingas tačiau tai buvo labiau kaip tutorialias išmokti naudotis unity ir pagilinti savo žinias naudojant JavaScript. Ir manau gavosi visai neblogas mažas projektas. Šiuo metu yra kuriamas antras projektas didesnės apimties ir visai kitokio tipo. Jeigu atsirastų žmonių norinčių prisijungti prie naujo žaidimo kūrimo (dizaineriu,programuotojų,testeriu) būtų labai malonu. Net jeigu neturite reikiamų žinių jeigu turite noro ir laiko galiu jums padėti išmokti jūsų norimos srities. Todėl susisiekite su manimi: Skype: virtuozas17 P.S Iš manęs siaubingas dizaineris todėl per daug nekreipkit dėmesio į tekstūras ir t.t
 10. justasxz

  Pigūs galingi kompiuteriai

  Taip mesiu lauk ne visi daro viską ką daro dėl profito surinkęs tik paprašau už darbą jeigu apgaus ką daugiau jeigu ne policijon kreipsiuos ? Jeigu neatlaikys stress testų ką padarysi nueisiu keliais € į minusą.
 11. justasxz

  Pigūs galingi kompiuteriai

  Na čia tu labai klysti todėl nes dalys bus patikrinamos po stress testais bej benchmarkais patikrinti stabilumjk bei kokybei jeigu bent vienas testas parodys siaubingus rezultatus. Tiesa ne visos dalys naudotos ramai hdd/ssd psu yra perkami nauji motininė tikrai nebūtų pigiausia dažniausiai tikrai ne pačios pigiausios motininės. Ir procesorius eina lga1155 intel į modelius virš 350€ Matau turi savo įsitikinimų kuriuos skelbi net neįsiaiškinęs verslo plano. Prašau nepulti reikšti neteisingos nuomonės neįsiaiškinus visko iki galo.
 12. justasxz

  Pigūs galingi kompiuteriai

  beje man atrodo čia ne family friendly mano reklama tikrai tinka visai šeimai.
 13. justasxz

  Pigūs galingi kompiuteriai

  reklama na gerai galiu parašyti jog parduodu kompiuterį galinga už 400€ ir turiu neribotą skaičių čia jau nebe reklama ir atitinka taisykles tai būtų tiesiog kvaila Manau jeigu Administratoriai protingi žmonės suvoks jog čia nereklamuoju nieko kenkėjiško be to manau kitaip tik žmonės turėtu padėkoti renku pigius kompiuterius tiems kurie negali sumokėti 700€ bet vis tiek nori sklandžiai žaisti gta 5 be to tuomet kam reikalingas turgus tarkim jei ne reklamai ?
 14. justasxz

  Pigūs galingi kompiuteriai

  toks jausmas kad galvoji kad jeigu valdžia nuspręs jog tema netinkamoje vietoje jie kažką padarys blogiausiu atveju paims man duos įspėjimą o temą ištrins arba perkels į turgų bet aš vis tiek įsitikinęs jog tema tinkamoje skiltyje praktiškai nieko nesiskiria nuo kompiuterio pardavimų kurių yra daugybė šioje temoje. Blogiausiu atveju ištrins parašysiu turguje menka bėda.
 15. justasxz

  Pigūs galingi kompiuteriai

  Jeigu nepatinka prašau neskaityti man nereikia žmonių kurie verčia savo nuomonę ant kitų jeigu Administratoriui nepatiks aš paimsiu ir ištrinsiu temą. Tačiau jeigu tamsta galėtumėt pažiūrėti kitas temas šioje skiltyje tuomet rastumėte ne vieną skelbimą todėl ačiū jog mėginate patarti ar kaip tai pavadinti tačiau manęs nedomina.