Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 10 - Techninių problemų sprendimai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu bent supranti, del ko zmones "svariai" instaliuojasi kompus? Matau kad nesupranti.. tai nera man su tavim tada apie ka sneket..

 

O tau lietuviskai kompas atsake i tavo klausima, kas tau dar neaisku?

Tai dėlko nepalaiko? jai 8 palaiko o jau 8.1 nepalaiko nei 10 čia logiška? Negali padet nekomentuok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tipo cia negerai.

Nieko blogo. Jeigu tai būtų blogai tai Microsoft'as to nebūtų daręs :D. Čia tiesiog, kad jeigu nepatinka Win 10, vartotojai galėtų grįžti prie senos OS. Po kurio laiko ta papke pati išsitrins ;).

 

Tu jau tiek temu prikures, visur klausineji.. as tiesiog negaliu jau kad nesureaguot. Ar google tapo mokamas ar kas nesuprantu?

O ne tam ši tema buvo sukurta? :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tu nesupranti :D

 

Kozeri istraukei.. atsakymu-zudikas tiesiog. Well done! :) 

 

 

O ne tam ši tema buvo sukurta? :o

As gi jam atsakiau. (Netgi jo kompas jam atsake ta pati)

 

Jai pas tave google nemokamas surask normalų ir tinkama paaiškinima kaip pataisyti šita problema...

Ziurek apacioj dar vienas zmogus tau atsake i tavo klausima, tik kitais zodziais (kaip ir tavo kompas tau sake, kaip ir as tau buvau atsakes)

 

Tavo problemą vargu ar įmanoma sutvarkyti. Greičiausiai reiks keisti procesorių. Jo architektūra matyt nebepalaiko naujos OS.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

yra tokia bėda man, turėjau window 7, pasidariau update į 10 win , bet kaškoks huine d diske yra visi 7 win duomenys o as nenoreciau kad tas butu kaip istrinti is d disko viska panaikinti atlaisvinti d diska.? kad nebebutu ? nes gaunasi jo 2 windowsai kompe yra p.s kaip ijungiu pc reikia pasirinkti ar nori 10 kad paleistu ar 7 as nenoriu kad tas dalykas butu kame beda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

yra tokia bėda man, turėjau window 7, pasidariau update į 10 win , bet kaškoks huine d diske yra visi 7 win duomenys o as nenoreciau kad tas butu kaip istrinti is d disko viska panaikinti atlaisvinti d diska.? kad nebebutu ? nes gaunasi jo 2 windowsai kompe yra p.s kaip ijungiu pc reikia pasirinkti ar nori 10 kad paleistu ar 7 as nenoriu kad tas dalykas butu kame beda?

Daryk reset'ą su failų naikinimu arba švariai perrašyk Windows per BIOS darydamas particijų formatavimą.

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...