Peršokti į turinį

Update for Windows 10 Version 1511 for x64-based Systems (KB3122947) - Error 0x80070643

MysteriousPurpose

Recommended Posts

Sveiki, aš bandau instaliuoti updatus ir išmeta error (naudoju Windows 10) 

Skai─Źiau jog reikia ─»vesti ─» cmd jeigu tavo windows 64 bit ┼íi─ů komandin─Ö eilut─Ö:

dism /online /add-package /packagepath:C:\Windows\SoftwareDistribu┬ştion\Download\c4a1b8896ce9fbfea96c1ee689┬ş0d52a5\windows10.0-kb3122947-x64.cab

ir tada automati┼íkai ─»deg─Ś atnaujinimus, bet kai tai padarau man i┼ímeta v─Śl error: http://www.part.lt/img/c2438629a12950eca6b547b77efdcc5e861.png

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Sveiki, aš bandau instaliuoti updatus ir išmeta error (naudoju Windows 10) 

Skai─Źiau jog reikia ─»vesti ─» cmd jeigu tavo windows 64 bit ┼íi─ů komandin─Ö eilut─Ö:

dism /online /add-package /packagepath:C:\Windows\SoftwareDistribu┬ştion\Download\c4a1b8896ce9fbfea96c1ee689┬ş0d52a5\windows10.0-kb3122947-x64.cab

ir tada automati┼íkai ─»deg─Ś atnaujinimus, bet kai tai padarau man i┼ímeta v─Śl error:┬áhttp://www.part.lt/img/14b545a6e8a26dabaea3f0048afb279d593.png

cmd pasileidai admin teis─Śm?

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

Taip, admin teis─Śmis. Atsigavo ir prad─Śjo mesti tok─» error─ů:┬áhttp://www.part.lt/img/c2438629a12950eca6b547b77efdcc5e861.png

Nuoroda ─» komentar─ů

Su Windows 10 Media Creation Tool ─»sira┼íyk Windows 10 ─» USB atmintuk─ů ir tada per BIOS'─ů ─»sira┼íysi.

Pasakyk konkre─Źiau kam visa tai reikalinga. Kam b┼źtent Windows 10 ─»sira┼íyti ─» t─ů atmintuk─ů ir tada ─»sira┼íyti, ir kas tas BIOS ?

Nuoroda ─» komentar─ů

Pasakyk konkre─Źiau kam visa tai reikalinga. Kam b┼źtent Windows 10 ─»sira┼íyti ─» t─ů atmintuk─ů ir tada ─»sira┼íyti, ir kas tas BIOS ?

Taip daug geriau ra┼íytis o ir formatuot i┼íkarto gal─Śsi kad nelygtu ─»vairiausio ┼íudo nuo sen┼│ Windows. BIOS tai kaip ir motherboard nustatymai tiksliai pai┼íkint nemoku ai┼íku daug k─ů per j─» gali atlikt ne tik motherboard nustatymus keist.

Nuoroda ─» komentar─ů

Taip daug geriau ra┼íytis o ir formatuot i┼íkarto gal─Śsi kad nelygtu ─»vairiausio ┼íudo nuo sen┼│ Windows. BIOS tai kaip ir motherboard nustatymai tiksliai pai┼íkint nemoku ai┼íku daug k─ů per j─» gali atlikt ne tik motherboard nustatymus keist.

Kiek supratau man reikia grynai pa─Źius Windows 10 parsisi┼│sti ir ─»sidiegti visk─ů per naujo ?

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

Prikeliu eilin─» syk tem─ů. Kod─Śl kai atlieku ┼íios veiksmus man meta error:

1. ─«einu cmd administracijos teis─Śmis.

2. ─«vedu ┼í─» kod─ů:┬ádism /online /add-package /packagepath:C:\Windows\SoftwareDistribu┬ştion\Download\c4a1b8896ce9fbfea96c1ee689┬ş0d52a5\windows10.0-kb3122947-x64.cab

ir tur─Śtu prad─Śti si┼│sti updat'us, bet meta ┼ítai k─ů:

http://www.part.lt/img/c2438629a12950eca6b547b77efdcc5e861.png

Nuoroda ─» komentar─ů

O tu dar─Ös ┼ívar┼│ OS perdiegim─ů, ar Windows 10 ─»sira┼íei darydamas naujinim─ů nuo ankstesn─Śs OS?

Nedariau jokių perrašymu windowsu ar panašiai iki pat, kaip įsirašiau Windows 10 iš ISO file taip ir stovi.

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

A┼í tavo vietoje per daug nesijaudin─Źiau, man da┼żnai i┼ímeta klaid─ů, kad negal─Śjo ─»ra┼íyti atnaujinimo, bet po kurio laiko jis pats ─»sira┼ío.

Kai tikrinau Windows update ten nieko ir nebebuvo nesurado daugiau naujinim┼│, bet kaip buginasi tarkim garsas... bandau per cmd error meta.

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

Numeskit link'─ů i┼í kur gal─Ś─Źiau atsisi┼│sti 1511 update setup. Atsid─Śkodamas duosiu +rep ir kiek gal─Śsiu f.eur┼│. A─Źi┼ź

Nuoroda ─» komentar─ů

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...