Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Update for Windows 10 Version 1511 for x64-based Systems (KB3122947) - Error 0x80070643


MysteriousPurpose

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3027 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, aš bandau instaliuoti updatus ir išmeta error (naudoju Windows 10) 

 

Skaičiau jog reikia įvesti į cmd jeigu tavo windows 64 bit šią komandinę eilutę:

 

dism /online /add-package /packagepath:C:\Windows\SoftwareDistribu­tion\Download\c4a1b8896ce9fbfea96c1ee689­0d52a5\windows10.0-kb3122947-x64.cab

 

ir tada automatiškai įdegė atnaujinimus, bet kai tai padarau man išmeta vėl error: http://www.part.lt/img/c2438629a12950eca6b547b77efdcc5e861.png

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, aš bandau instaliuoti updatus ir išmeta error (naudoju Windows 10) 

 

Skaičiau jog reikia įvesti į cmd jeigu tavo windows 64 bit šią komandinę eilutę:

 

dism /online /add-package /packagepath:C:\Windows\SoftwareDistribu­tion\Download\c4a1b8896ce9fbfea96c1ee689­0d52a5\windows10.0-kb3122947-x64.cab

 

ir tada automatiškai įdegė atnaujinimus, bet kai tai padarau man išmeta vėl error: http://www.part.lt/img/14b545a6e8a26dabaea3f0048afb279d593.png

cmd pasileidai admin teisėm?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakyk konkrečiau kam visa tai reikalinga. Kam būtent Windows 10 įsirašyti į tą atmintuką ir tada įsirašyti, ir kas tas BIOS ?

Taip daug geriau rašytis o ir formatuot iškarto galėsi kad nelygtu įvairiausio šudo nuo senų Windows. BIOS tai kaip ir motherboard nustatymai tiksliai paiškint nemoku aišku daug ką per jį gali atlikt ne tik motherboard nustatymus keist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Taip daug geriau rašytis o ir formatuot iškarto galėsi kad nelygtu įvairiausio šudo nuo senų Windows. BIOS tai kaip ir motherboard nustatymai tiksliai paiškint nemoku aišku daug ką per jį gali atlikt ne tik motherboard nustatymus keist.

 

 

Kiek supratau man reikia grynai pačius Windows 10 parsisiųsti ir įsidiegti viską per naujo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Prikeliu eilinį syk temą. Kodėl kai atlieku šios veiksmus man meta error:

 

1. Įeinu cmd administracijos teisėmis.

2. Įvedu šį kodą: dism /online /add-package /packagepath:C:\Windows\SoftwareDistribu­tion\Download\c4a1b8896ce9fbfea96c1ee689­0d52a5\windows10.0-kb3122947-x64.cab

ir turėtu pradėti siųsti updat'us, bet meta štai ką:

 

http://www.part.lt/img/c2438629a12950eca6b547b77efdcc5e861.png

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš tavo vietoje per daug nesijaudinčiau, man dažnai išmeta klaidą, kad negalėjo įrašyti atnaujinimo, bet po kurio laiko jis pats įsirašo.

 

Kai tikrinau Windows update ten nieko ir nebebuvo nesurado daugiau naujinimų, bet kaip buginasi tarkim garsas... bandau per cmd error meta.

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3027 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...