Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 10 - Techninių problemų sprendimai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš W8 turėjau ir ten kai visiems atsirado tas windows pizdukas kad atnaujint tai spusteljau ir va savaite kažkur po atnaujinimo atsirasdinėja. Taip *Myliu SuperGames.lt* nemaiso bet uzpisa kad yra. Gi neturėtu būt.

Nu tai pas tave ne svarus windows db, o seni ant kuriu irasyti nauji. Ateiti gali ir netaip gryba pjaut tau tas pc.

Padaryk Reset. Kad viska istrintu, tada normalei windows'ai funkcionuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na reikėjo perrašyti windowsus nes ruošiausi įdiegti windows 10. Aišku žinojau jog tai ne privalomą. Tačiau buvo kitų problemų. Taigi aš perrašiau kompiuterį, bet man dingo ir nebe atsirado tuos rezervacijos icon'as (windows ženkliukas) kuris būna prie datos ir laiko. Skaičiau jog reikia įrašyti svarbiausius naujinimus ir telieka laukti, bet jau manau laukiu gana ilgą laiką. Tačiau niekaip neatsiranda ta icon'a. Dar skaičiau jog reikia kažkokia neprivalomą atnaujinimą įdiegti. Tačiau naujinu vos ne kiekvieną dieną. O pats naujinimas užtrunka beveik visą dieną (Nes naujina po dideliais kiekiais.) Mano kompiuteryje yra tiek daug ,,Windows Update" naujinių, kad net C diskę visiškai neliko vietos, bei atrodo jog tie atnaujinimai tiesiog beribei. Kiek nori tiek naujink niekaip jie nesibaigia, bet svarbiausia ir pagrindinė problema jog niekaip neatsiranda rezervacijos icon'a. Man ji reikalinga, kad galėčiau sufixiniti ir atnaujinti savo windowsus į 10.

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet kokie jus keisti tai ką žn (neįsižeiskit, pajuokavimas). Tiek visokių bėdų pas jus, tai ką žn. Pas mane patį buvo nelegalus windows 7. Upgradinau iki Windows 10. Tai jokių bėdų net nėra. Viskas belenkaip sklandžiai dirba, jokių error'ų ar kitokio šudo nemėto :D Nuskilo man.

Tiesiog upgrade'inai, jokiu Reset paskui nedarei? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padariau reset ir kompas sugedo. gal įmanoma sutaisyt? Meta errora "inaccessible_boot_device" ir persikrauna. ir nieko daugiau padaryt neina.

Ka? Tai gal tavo pc caro laiku? 

 

Jo. Tik Upgrade'inau. Nes ir taip Windows 7 tuščias buvo tai nemačiau tolko, reset'ą daryt :D

Dabar nueik i C: diska ir paziurek kiek 'Windows' papkiu turi. :D Jau nekalbu apie senus driver'ius sedincius su naujais.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padariau reset ir kompas sugedo. gal įmanoma sutaisyt? Meta errora "inaccessible_boot_device" ir persikrauna. ir nieko daugiau padaryt neina.

Reikės iš disko arba flash įsirašinėti windows. Tikiuosi turi? Arba dar idėja, kad hardui žopa.

 

Tiesiog upgrade'inai, jokiu Reset paskui nedarei? :D

Aš tiesiog upgrade. Nieko daugiau nedariau viskas puikiai veikia :3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas čia negero. Viena papke Windows kuri "laiko" w10 tuos failus. O kita Windows.old papke kuri laiko w7 failus. Wow kaip negerai.

Tu bent supranti, del ko zmones "svariai" instaliuojasi kompus? Matau kad nesupranti.. tai nera man su tavim tada apie ka sneket..

 

O tau lietuviskai kompas atsake i tavo klausima, kas tau dar neaisku?

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...