Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 10 - Techninių problemų sprendimai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prašo kodo? Jeigu aš iš w7 atnaujinau į w10 ir man jokio kodo net nereikėjo vesti,jie jau buvo suaktyvinti,tai koks kodas nebent,tavo win buvo nelegalūs dėlto ir prašys kodo.bet yra aktyvatoriai.

 

Mano windowsai legalūs. Iš pirmo karto neprašė kodo, bet man buvo palūžę ir rr pc padariau nuo tuo karto prašo kodo. Va prieš gryną įdiegimą: http://www.part.lt/img/c85daebe903db45d5cf23c5ffe0fa8be261.png Aš parsisiunčiau iš http://www.microsoft.com/lt-lt/software-download/windows10 O gal tiesiog ne iš ten siunčiausi ? O jeigu iš čia tai koks tas aktyvatorius ? (P.S siunčiuosi 64 bitų)

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano windowsai legalūs. Iš pirmo karto neprašė kodo, bet man buvo palūžę ir rr pc padariau nuo tuo karto prašo kodo. Va prieš gryną įdiegimą: http://www.part.lt/img/c85daebe903db45d5cf23c5ffe0fa8be261.png Aš parsisiunčiau iš http://www.microsoft.com/lt-lt/software-download/windows10 O gal tiesiog ne iš ten siunčiausi ? O jeigu iš čia tai koks tas aktyvatorius ? (P.S siunčiuosi 64 bitų)

Siunteisi gerai,aktyvatorius yra tik dabar nžn kokiam webe bet mačiau kad yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai būsiu tau dėkingas jeigu numesi nuorodą :) Ačiū

Auto update gali įjungti per Windows Update nustatymus.

 

 

Sveiki taigi noriu paklausti kelių klausimų. Pas mane yra win 8 legalai,jeigu persirasau i win 10 tai dings viskas (t.y. zaidimai ir t.t.) Ir ar jie yra geri (10 win) Ir kiek laiko duoda isirasyt tuos 10 win?

 

Viskas liks jeigu darysi Upgrade. O įsirašyti duoda 1 metus nuo liepos 28d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mind kas spės per metus atsisiųsti tas turės visą laiką. O pati akcija tebūs tik 1 metus ? Beje jeigu aš padarysiu auto update man ar atsiras icon'a ? Ar tai tik vėl laiko klausimas ? Nes jau įgriso laukti ir sėdėti nežinomybei.

 

Redaguota - 

 

Pas manęs auto update yra ir buvo pasirodo D:

 

Patark ką daryti ar kokį aktyvaroriu kuris suaktyvina raktus ir nebereikia vesti rakto. Nes aš siunčiausi iš pagrindinio puslapio tačiau man prašo kodo.

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mind kas spės per metus atsisiųsti tas turės visą laiką. O pati akcija tebūs tik 1 metus ? Beje jeigu aš padarysiu auto update man ar atsiras icon'a ? Ar tai tik vėl laiko klausimas ? Nes jau įgriso laukti ir sėdėti nežinomybei.

Dėl pirmo taip, tu teisus. O dėl Auto Update tai tik vėl laiko klausimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Aš visus naujinius turiu tik neturiu KB2976978  ; Windows 8.1 atnaujinimas: Windows 7 SP1: Dėl SP1 nežinau, bet pagal skaičius neradau tarp naujinių, bet jeigu 1 karta jau buvo icon'a tai turėjo būti SP1 Tad ar gali padėti man surasti šios naujinius nes kaip paspaudžiau check for updates tai nerado nei vieno kurio man reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš visus naujinius turiu tik neturiu KB2976978  ; Windows 8.1 atnaujinimas: Windows 7 SP1: Dėl SP1 nežinau, bet pagal skaičius neradau tarp naujinių, bet jeigu 1 karta jau buvo icon'a tai turėjo būti SP1 Tad ar gali padėti man surasti šios naujinius nes kaip paspaudžiau check for updates tai nerado nei vieno kurio man reikia.

Pažiūrėk ten daugiau biški, yra solution'as su notepad'ų.

 

Sveiki, susidūriau su tokia problemba.. įsirašiau win10 ir lagina garsas visur. Norėčiau paklausti kame reikalai čia darosi

Windows Update padarytas? Garso driver'iai įrašyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Pažiūrėk ten daugiau biški, yra solution'as su notepad'ų.

 

Windows Update padarytas? Garso driver'iai įrašyti?

 

Nu kad padariau update iš win7 ultimate service pack 1 į win 10 pro.... Kompas lyg veikia ir gerai (jaučiasi lagai arba dar reikia priprast) Draiveriai turejo įsirašyti ,bent jau kiek mačiau juos rašė Instaliacijos eigoje..

 

 

 

Redaguoju viskas surašyta garso draiveriai taip pat įrašyti prašau pagalbos ... galvoju sugrįžti prie windows 7 ...

Redaguota , nario Ponas.Nobody
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai kaip man rasti tuos naujinius kur išvardinau ? Gali padėti ?

http://www.tomshardware.co.uk/forum/id-2671196/windows-update-kb2976978-installed.html

 

Nu kad padariau update iš win7 ultimate service pack 1 į win 10 pro.... Kompas lyg veikia ir gerai (jaučiasi lagai arba dar reikia priprast) Draiveriai turejo įsirašyti ,bent jau kiek mačiau juos rašė Instaliacijos eigoje..

 

 

 

Redaguoju viskas surašyta garso draiveriai taip pat įrašyti prašau pagalbos ... galvoju sugrįžti prie windows 7 ...

Bandyk įrašyt June 2010 DirectX redist

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...