Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PAWN Battle:: Raimis_R VS Rey


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Eikit jūs kovotojai, vienas pasirinko priešininką "n" kartų stipresnį už save (bet nors pabaigė kodą), o kitas sakė:

 

 

 

Uhh, dar nepradejau, einu kurti, jei prisizadejau tai prisizadejau:D

Bet kaip pastėbėjau, jo pažadas yra nieko vertas. Taip, galbūt jeigu jis pabaigtų savo kodą ir laimėtų (esu tuom beveik įsitikinęs), bet jis nepabaigė, teoriškai kodas tiesiog neveikia, o ant kiek aš žinau kodas turi būti pilnas ne tik "mandriais" išsipisinėjimais, bet pirmiausiai jis turi veikti. Raimio kodas neveikia, todėl balsuoju už Rey.

Redaguota , nario Rocky'
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eikit jūs kovotojai, vienas pasirinko priešininką "n" kartų stipresnį už save (bet nors pabaigė kodą), o kitas sakė:

 

Bet kaip pastėbėjau, jo pažadas yra nieko vertas. Taip, galbūt jeigu jis pabaigtų savo kodą ir laimėtų (esu tuom beveik įsitikinęs), bet jis nepabaigė, teoriškai kodas tiesiog neveikia, o ant kiek aš žinau kodas turi būti pilnas ne tik "mandriais" išsipisinėjimais, bet pirmiausiai jis turi veikti. Raimio kodas neveikia, todėl balsuoju už Rey.

 

man geda uz siame forume yra tiek bukagalviu, ir netik tu, tik "pirstais" nerodysiu:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...