Tomas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.089
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  232 +Pervesti

Tomas paskutinį kartą laimėjo Balandžio 11 2018

Tomas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

356 Turintis ką pasakyti

Apie Tomas

 • Nario rangas
  Mylimas dalyvis (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  TomasV#1618
 • Skype
  factro0

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.623 profilio peržiūros
 1. Southland.lt – vienintelis tokios stilistikos tikro role-play tipo serveris, kuris leis jum pasijausti lyg gyvenant kito žmogaus kailyje. SA:MP role-play serveriai yra gerai žinomi ir padėjo didelį žingsnį dabartiniam role-play žanro išpopuliarėjimo. Tačiau yra didelis skirtumas tarp tikro SA-MP role-play ir tarp GTA:V role-play. Visą tai galite patys patirti ir išbandyti Southland.lt serveryje. Serveris turi didelį role play patirties bagažą tarp ilgamečių role playerių. Serverio skriptas yra išskirtinis, tai pirmojo sezono southland gamemode, tačiau modifikuotas, tam jog suteikti gamemodui “šviežumo” jausmo. Ne, tai ne tiesiog teksto korekcija tačiau naujos sistemos susijusios su ginklais/narkotikais, frakciju paskatinimo sistema ir daugelis kitų pakeitimų, kuriuos išvysite atvykę į serverį. Serveryje yra apstu informacijos apie patį role-play, kokio tipo tai žaidimas ir kaip patekti į serveryje be didelio vargo. Visa registracija vyksta žaidime ir ilgai neužtrunka. Daugelis naujokų mano, jog patekti į server yra sunku, tačiau administracija pasirūpins jog naujokai serveryje būtų pasitinkami šiltai, būtų išmokyti ir galėtų vystyti savo veikėjus serveryje be didelių problemų. Serveryje yra gausa dalykų, kuriuos galite veikti: nuo gaujų, mafijų ir įvairiausių organizuoto nusikaltimų organizaciju iki policijos, medikų ar net ugnegesių. Tai ir yra role-play žanro įdomybė, tai jog vienintelis limintas yra jūsų vaizduotė ir veiklos atrasti galite visada. Vaizdo medžiaga apie role play: Serverio informacija: Serverio IP adresas: samp.southland.lt:7777 Serverio oficialus tinklapis: forumo nuoroda Discord: discord nuoroda Ateikite ir išbandykite, nuo ko prasidėjo tikrasis role-play.
 2. Tomas

  Lietuviška roleplay bendruomenė

  Jei yra pasiilgusių roleplay: https://southland.lt/ sugrįžta. Discord: https://invite.gg/southland
 3. Tomas

  East-coast gamemode

  Tai buvo tiek mano, tiek intriganto už pinigus darytas darbas. O šito tavo leako tikslo visiškai nesupratau Išvis tau, Funki, siūlyčiau eit pasimokyti programuoti prieš projektų ieškant, nes elementarių programavimo principų nesupranti.
 4. Tomas

  Nešiojamas kompiuteris už 700-800e

  Paprašė laptopo, o tu apie iMac kalbi.
 5. Gerbk žaidėjus ir nesaugok jų slaptažodžių plaintext formatu. https://owasp.org/www-community/vulnerabilities/Password_Plaintext_Storage https://crackstation.net/hashing-security.htm
 6. Tomas

  Platinu DirectAdmin - Begaline licenzija - Nemokamai

  Kur tu "kažkur" panaudosi? Ar bent supranti, ką čią įkėlė? Patinka man tokie komentarai
 7. Tomas

  Teikiu testavimo paslaugas

  Kietas bičas
 8. Tomas

  Mašina ILGAM LAIKUI(ką pasirinkti)?

  jo girdejau nuo 110 vaziuojant pradeda pati gaminti kura ir nereikia pilti
 9. Sveiki, norėčiau paklausti, kokia jūsų nuomonė apie esamas GTA V MP platformas? Pagrinde kalbu apie FiveM, Rage:MP ir alt:V. Labai įdomu išgirst nuomones iš žmonių, kurie išbandę jas visas, o labiausiai iš serverio developerių. Kodėl taip prigijo FiveM kaip ir aišku. Kiek pažiūrėjau čia temas, visapusiškai laimi alt:v, išskyrus dėl populiarumo?. Kokios jūsų nuomonės? Apie sync, galimybes, limitus? Diskutuojam.
 10. Tomas

  Build iki 530e

  Ir turėk mintyse, kad už mėnėsio turėsi investuot į dar vieną diską 256gb
 11. Tomas

  [JAVA] Random(), gauti duoble nuo 0 iki 100.

  @Wrohi Nesklandumų double įrašymas į atmintį nekelia. Kadangi tai yra papraščiausias būdas apskaičiuoti pseudo-random double skaičių. AFAIK, Java pirmiausia apskaičiuoja long int. Formulė turėtų atrodyt maždaug taip: random int(RAND_MAX) ———————————————————— RAND_MAX Tai ir duoda skaičių nuo 0 iki 1. Tas taikoma ir kitose kalbose (galiu ir klysti).
 12. Tomas

  [JAVA] Random(), gauti duoble nuo 0 iki 100.

  arba double rand = new Random().nextDouble()*100;
 13. Tomas

  Ieškau TextDraw dailininko

  Patikrink AŽ
 14. Tomas

  Automatizuotos .pwn kopijos darymas

  Distopinis mąstymas Tiek aš dar suprantu, kad git nėra github. Yra daug garsių projektų, kurie private repositories turi būtent GitHube https://www.quora.com/Do-any-startups-use-GitHub-as-a-repository-for-their-private-proprietary-code "Tie RepOs iS LaiKu kAi GiThUb NepRIKlauSe MiCroSoFt" in 3..2..1
 15. Tomas

  Automatizuotos .pwn kopijos darymas

  Didelės korporacijos naudoja github, o aš čia dėl sa-mp gamemode turiu dvejot? Ne vcs pasirinkime buvo mano žinutės prasmė, o jo naudojime iš esmės.