Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PAWN Battle:: Raimis_R VS Rey


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3236 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kodas nevykęs. Ne taip reikia daryti.. kodas net neveiks :D

Turi būti kintamasis skirtingas kiekvienai mašinai - new Float:VehicleX[MAX_VEHICLES]; Kam kurti Enam vienam kintamajam? PVar naudok.. Žodžiu tau dar daug reik apmyžt kol su Raimiu galėsi prasimest :D Nejuokink žmonių.

Redaguota , nario arman
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodas nevykęs. Ne taip reikia daryti.. kodas net neveiks :D

Turi būti kintamasis skirtingas kiekvienai mašinai - new Float:VehicleX[MAX_VEHICLES]; Kam kurti Enam vienam kintamajam? PVar naudok.. Žodžiu tau dar daug reik apmyžt kol su Raimiu galėsi prasimest :D Nejuokink žmonių.

Šaunu! Iš klaidų mokausi :) Specialiai pasiemiau priešiniką, kurio pats žinau - neįveiksiu, nebent po sunkaus, darbo, pamatysiu jo kodą, viską išanalizuosiu, ačiū, už kritiką, jį stumia mane pirmyn.

Redaguota , nario Rey
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei rimtai tai dar jo nenurasykit:D paskutini karta kazka rimto dariau praita ziema, tai cia man irgi RealDeal. :D

Nemanau, tavo žinios keliais kartais geresnios už mano, moku dar tikrai nedaug, bet stengiuos ir stumiu visada save į priekį :)

 

Tik prašau, padaryk, noriu pažiūrėti pažengusiu kodą.

Redaguota , nario Rey
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei rimtai tai dar jo nenurasykit:D paskutini karta kazka rimto dariau praita ziema, tai cia man irgi RealDeal. :D

Tai tu palauk dar nedaryk, dabar visi "pro" skriptior surašys jo klaidas (pats jo kodo nežiejau dar), kurių tau nereiks daryt ;)

 

 

Nemanau, tavo žinios keliais kartais geresnios už mano, moku dar tikrai nedaug, bet stengiuos ir stumiu visada save į priekį  :)

 

Tik prašau, padaryk, noriu pažiūrėti pažengusiu kodą.

Nieko čia daug nepribursi su tokia mini-sistema, kad parodyt koks kietas gali būti :D

Redaguota , nario Bit
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu palauk dar nedaryk, dabar visi "pro" skriptior surašys jo klaidas (pats jo kodo nežiejau dar), kurių tau nereiks daryt ;)

 

Nepergyvenk, jo klaidu gali niekas netaisyt, jo kodo neziuriu.:D

Neapsimoka daryt to battle, nes čia pagal žmones vertina visi :D Retas kuris žiūri į kodą

 

Tada uz mane turetu niekas nebalsuoti, nes as tikrai nesu draugiskiausias narys ir niekados toks nebuvau.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jis iš vis apart ceso moką kažką su pawn?

 

Jeigu kalbi apie No Fear jis buvo tas zmogus kuris mane uzvede ant serveriu kurimo.

nepamenu buvo 2007-2008 metai tuomet atsiunte man samp moda, pakeiciau HostName ir laikiau serva ant savo pc, zaisdavo iki 20players, poto pardaviau uz saskaitos papildyma serva:[

 

apibendrinus apart ceso manau moka kazka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu kalbi apie No Fear jis buvo tas zmogus kuris mane uzvede ant serveriu kurimo.

nepamenu buvo 2007-2008 metai tuomet atsiunte man samp moda, pakeiciau HostName ir laikiau serva ant savo pc, zaisdavo iki 20players, poto pardaviau uz saskaitos papildyma serva:[

 

apibendrinus apart ceso manau moka kazka

ai tiskliai čia tas No Fear, kurio projektas turėjo išeiti, bet sad.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats sukūrei temą, sumakaliavai ten kažką ir rašai kad nebeužbaiginėsi? Hmm.. Nors kažką normaliau galėjai parašyt :D

 

Esme tame jog nera tolko, sukuriau tema nes jis sutiko pakovot, bet nematau esmes uzbaigt darbo, nes tai beprasmiska.:D

 

Ta prasme tai buvo interesas paziuret ka moka siuolaikiniai scripteriai, bet dabar kai toks darbas intereso vps ner, pagauni?

Dziugiu kad dar yra zmoniu kurie mane pamena ir supranta jog man tai tik laiko gaisimas.

 

Rask kieta zmogu kuris nores pakovot ne ant durniaus ir as uzbaigsiu ne ant durniaus.

peace nigga

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3236 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...