Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Informuoju apie narį: tomas11183


APPsiuks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3296 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu jo, 80eur į balą. Tokiam sutikus tik galvą atitarkuot. Įdomu ar jis tikrai turi tą tetą, nenori atiduoti pinigų bet ir nenori kliuti..

Įdomu kas kam atitarkuotų... :D Tavo balsas net "nemutavęs".

Redaguota , nario .mariukevičius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jo, vienas pedi*as apgauna - ir žmonys nepasitik visais. Tokius tik į sibira išvešt


Nu jo, 80eur į balą. Tokiam sutikus tik galvą atitarkuot. Įdomu ar jis tikrai turi tą tetą, nenori atiduoti pinigų bet ir nenori kliuti..

Kokia dar tetą. Turėtų tą tetą nedarytų taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:cry:  :cry:  Mana koduotas dizainas jau nebe online... Seip tai jo, tokiu ant lauzo. Dar jis drysta ka rasyt... Teta atsirado, matai dar ir teta paminejo, tad jai ji tikrai yra, tai ne tik bauda gaus bet ir jo ta tetule is darbo ciuos. Aisku cia labai dideli pinigai lietuvoje, todel tikrai tures policija uzsiimt sita byla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visus logo atsiust kad viskas pas tave? Tai kam čia dar pisi prota? :) Projekto failus ištriniau nes buvo pasakyta kad parduosiu tik tokiu atvėju jei pletosi o tu ką? ir fsio :) vps , domenas , serveris pas tave ;) tai aš visiškai ramus ;)


Tik sau gėdos prisidariai su tokiom temom :) Tai nevaidink nuskriausto nes viska turi :)

Redaguota , nario tomas11183
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Visus logo atsiust kad viskas pas tave? Tai kam čia dar pisi prota? :) Projekto failus ištriniau nes buvo pasakyta kad parduosiu tik tokiu atvėju jei pletosi o tu ką? ir fsio :) vps , domenas , serveris pas tave ;) tai aš visiškai ramus ;)

 

Šiuo metu pas save neturiu, serverio PaySera paskyros. team speak, forumo neturiu, neturiu žaidėjų - aš pirkau projektą su žaidėjais, o ne failus. Jei neplėtoju, tai man gali grąžinti pinigus, tuomet. Kol negavai šaukimo.

Redaguota , nario STEAMseel
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiuo metu pas save neturiu, serverio PaySera paskyros. team speak, forumo neturiu, neturiu žaidėjų - aš pirkau projektą su žaidėjais, o ne failus.

materelini turta turi visa. o foruma susikurt gali. paysera tik darbo dienom viskta perleidimai tai lauk rytojaus.

 

Beto viska ką išvardinai policija čia tau nepadės :) viskas susikuriama pačiam. o antra sekmės apsijuokti :)

Redaguota , nario tomas11183
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

materelini turta turi visa. o foruma susikurt gali. paysera tik darbo dienom viskta perleidimai tai lauk rytojaus.

 

Beto viska ką išvardinai policija čia tau nepadės :) viskas susikuriama pačiam. o antra sekmės apsijuokti :)

Aš pirkau pelningą projektą su žaidėjais, su forumo pranešimais, registruotuom paskyros - o ne failus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiuo metu pas save neturiu, serverio PaySera paskyros. team speak, forumo neturiu, neturiu žaidėjų - aš pirkau projektą su žaidėjais, o ne failus. Jei neplėtoju, tai man gali grąžinti pinigus, tuomet. Kol negavai šaukimo.

neperdaug nori? Paysera sąskaitos jis nori.. :D Tai dar pasakyk, kad nori pinigus iš paysera.lt rpglife.lt projekto sąskaitos... 

Vpš dusk tu su tokiom temom. Tau viskas buvo atiduota, tai nebeverk čia. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3296 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.



×
×
  • Sukurti naują...