Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Informuoju apie narį: tomas11183


APPsiuks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jis viską suteikė. Tiek domeną, tiek hostingą, tiek modifikaciją. Viskas matosi. Tad, kaip tai galėjo patvirtinti jo žodžius aš neįsivaizduoju.

AŠ PAŽIŪRĖSIU, KAI PASIJUOKSI GAVĘS ŠAUKIMĄ. o kas įeina į projektą čia aiškiai aprašiai: /t338901/rpglifelt-gta-samp/

Kiek šiais laikais Tomas moka palaikimo komandai?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

byberio klausai?

ZxGXi0g.png

 

 

Ne ir seseris sėdi prie to pc :)

NĘSAMONIŲ NEKOMENTUOKITE, TOMAS TURĖJO SUTEIKTI TĄ KAS PARAŠYTA SKELBIME: ČIA

Tau aiškiai buvo viskas nusiusta passwordai :) tu nesilaikiai taisykliu aš pasiemiau dėl ko mes stengiames :) Aišku laukiu šaukimo labai nes noriu pasijuokti iš tavęs :D

Aš gavau failus, o ne projektą. Gavau modifikaciją, bet negavau nei vvp, nieko.

Tu mižniau susikurk ta foruma servas on tavo ko dar verki? aik mamai pasiskusk :D Policijoj tik apsijuoksi o tu man pamokėsi ruoškis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne ir seseris sėdi prie to pc :)

Tau aiškiai buvo viskas nusiusta passwordai :) tu nesilaikiai taisykliu aš pasiemiau dėl ko mes stengiames :) Aišku laukiu šaukimo labai nes noriu pasijuokti iš tavęs :D

Tu mižniau susikurk ta foruma servas on tavo ko dar verki? aik mamai pasiskusk :D Policijoj tik apsijuoksi o tu man pamokėsi ruoškis :)

AŠ GAVAU MODIFIKACIJĄ, DOMENĄ IR VPS. O KĄ TURĖJAU GAUTI ? TURĖJAU GAUTI PROJEKTĄ SU ŽAIDĖJAIS, FORUMĄ IR VVP. - KURI DABAR MAN LIEPI SUSIKURTI.

dogBerry & greenSide is da best.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

AŠ GAVAU MODIFIKACIJĄ, DOMENĄ IR VPS. O KĄ TURĖJAU GAUTI ? TURĖJAU GAUTI PROJEKTĄ SU ŽAIDĖJAIS, FORUMĄ IR VVP. - KURI DABAR MAN LIEPI SUSIKURTI.

dogBerry & greenSide is da best.

Reikėjo salygu laikytis pats pasakiai kad pletosi projekta nesilaikai jau ant kitos dienos. Plius va pats pripazinai kad viska gavau :) Tai davai tu man viska atgal aš tau lt :)

Bet ne persigalvoju jau sugadinai reputacija projekto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parodyk kur apgavau jei visus psw viska daviau plius pripazino kad viska gavo?

įrodimus net pateikiau kaip viska gavo

Tu man stopudovai daužtas... Gerai pardavinėt pradėjo, bet prisimink.... Projektas jau kito žmogaus tai kokio tu velnio lendi į failus, nesubrendelį tu eik miegoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu man stopudovai daužtas... Gerai pardavinėt pradėjo, bet prisimink.... Projektas jau kito žmogaus tai kokio tu velnio lendi į failus, nesubrendelį tu eik miegoti...

O kodėl jis nesilaiką salygu kol aš jam baiginėjau dirpti su serveriu ir forumu galėjo bent palaukt ir laikytis saligu :) nesilaikė ir fsio. Šeip įrodimai yra viska pripažino ir fsio ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kodėl jis nesilaiką salygu kol aš jam baiginėjau dirpti su serveriu ir forumu galėjo bent palaukt ir laikytis saligu :) nesilaikė ir fsio. Šeip įrodimai yra viska pripažino ir fsio ;)

Kokios sąlygos dar gali būt? Parduodi prekę ir visos teisės pereina pirkėjui, ką jis nori tą daro. Skype pokalbyje rašai kažką apie sąlygas, bet nematau jokios žinutės, kad būtų pirkėjo sutikimas. Nėra sutarties-parašo,nėra ir sąlygų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokios sąlygos dar gali būt? Parduodi prekę ir visos teisės pereina pirkėjui, ką jis nori tą daro. Skype pokalbyje rašai kažką apie sąlygas, bet nematau jokios žinutės, kad būtų pirkėjo sutikimas. Nėra sutarties-parašo,nėra ir sąlygų.

Tai man dabar visa pokalbi atsiust? aš galiu jei nesupiks ponas Renatas kad bus terp to susirašinėjimo ir serverio modifikacijos linkas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.



×
×
  • Sukurti naują...