Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Informuoju apie narį: tomas11183


APPsiuks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3308 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

neperdaug nori? Paysera sąskaitos jis nori.. :D Tai dar pasakyk, kad nori pinigus iš paysera.lt rpglife.lt projekto sąskaitos... 

Vpš dusk tu su tokiom temom. Tau viskas buvo atiduota, tai nebeverk čia. 

 

Ar tu dalbajobas, ar vaidini ? aš PaySera projekto sukurto noriu, o ne sąskaitos.

Kaip ir sančio pasakė teisingai. Projekta perleidau ryt gausi ji. O daugiau aš ramus. sekmės gyvenime :)

Aš dar ramesnis, kai žinau. Kad kabi ant plauko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tomai, nesvarbu ar likę būtų ar ne, bet Jie man priklausė. Priklausė ir forumas su pranešimais su viskuom, ir įjungtas serveris. Aš pirkau projektą su žaidėjais, nesvarbu kad Jie būtų išsilakste, aš turėjau gauti pilnai pajungtą projektą, o ne užrašę, kad persikeliam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekur nekabu aš :) Materelini turta gavai :) o žaidėjai ataipataip nebutu like su tavim :) Tai sekmės :)

Čia jau ne tau spręst su kuo liks tie žaidėjai. Pasielgei kaip gnida, bet manęs nenustebinai.

Nu tai kūrk. Ir vpš *Myliu SuperGames.lt*, žlugęs tas RPGLIFE yra.

Aj, tai jūs žiurkes, bėgančios iš skęstančio laivo? Nesipazorintumete...

krč, nesipikit mergiotes. kol kas nei viena, nei kita puse reikalingu irodymu nepateike. todel shhh

Tai tu iš naujo perskaityk visus komentarus jeigu tau kažko trūksta. Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai btw, eik į menturą, dar minimum 1.000 eurų teismo būdų iš tavęs gausiu už šmeižimą :) Ne ant tų pasirovei bahuriuk. 

Tomas tau viska atidavė, o dabar čia pisi protą žmonėms.  :crazy:

O prie ko tu čia ? aš ne ant tavęs Jį parašiau. Aš kiek Jum kartu kartoju, kad blem man projekto reikėjo, o ne failų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O prie ko tu čia ? aš ne ant tavęs Jį parašiau. Aš kiek Jum kartu kartoju, kad blem man projekto reikėjo, o ne failų.

Nes esu bendrasavininkas RPGLIFE, ir neduosiu šmeižti normalaus žmogaus :) Tomas nėra apgavykas, man gi pelno dalį išmoką ir viskas gerai yra :) Ir kiek kartų iš manes paslaugas WEB pirko, visus pinigus gavau iš jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nes esu bendrasavininkas RPGLIFE, ir neduosiu šmeižti normalaus žmogaus :) Tomas nėra apgavykas, man gi pelno dalį išmoką ir viskas gerai yra :) Ir kiek kartų iš manes paslaugas WEB pirko, visus pinigus gavau iš jo.

Parduoto projekto bendrasavininku save laikai ? normaliai, o + kaip Jus su Tomu galėjote įlisti į mano failus, skaitosi įsilaužimas į kitų turtą, nes projektas tai man jau priklausė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau ne tau spręst su kuo liks tie žaidėjai. Pasielgei kaip gnida, bet manęs nenustebinai.

Aj, tai jūs žiurkes, bėgančios iš skęstančio laivo? Nesipazorintumete...

Tai tu iš naujo perskaityk visus komentarus jeigu tau kažko trūksta.

Patikėk, aš šitą istoriją žinau geriau nei tu. Vis dėl to, įrodymų šioje temoje tikslių nėra. O tušžodžiavimai nemanau, kad įrodymai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

http://imgur.com/a/7Zhasva tavo materalinis turtas pas tave :) Tai va įrodimai kad apsijuokiai :)

TU GLUŠAS ? AŠ SAKAU PROJEKTĄ PIRKAU, O NE FAILUS.  KAS DABAR EIS Į SEVERĮ, JEI JIS ATRODO:

 

HostName: krc as gaidys ir bibi ciulpiu visiems
Address:  samp.rpglife.lt:7777
Players:  0 / 121
Ping:     26
Mode:     GLS v2.2.6 LT
Map:      Los Santos
Redaguota , nario STEAMseel
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

TU GLUŠAS ? AŠ SAKAU PROJEKTĄ PIRKAU, O NE FAILUS. 

Tai kur čia aš tavę apgavau? jei  http://www.part.lt/img/d52e0cd52996826436fcf7c0c112dab6982.pngdar vienas įrodimas kaip aiškiai sakau su salyga parduosiu jei tu neuždarysi ir neplatinsi modo o ką tu antra dieną jau viska parduodi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai kur čia aš tavę apgavau? jei  http://www.part.lt/img/d52e0cd52996826436fcf7c0c112dab6982.pngdar vienas įrodimas kaip aiškiai sakau su salyga parduosiu jei tu neuždarysi ir neplatinsi modo o ką tu antra dieną jau viska parduodi :)

O KAIP TU NESILAIKEI SĄLYGU, TAIP IR AŠ NESILAIKIAU SĄLYGŲ. KOKIĄ TEISĘ TURĖJAI ĮLISTI Į MANO NUPIRKTĄ PROJEKTĄ ( MANO NUOSAVYBĘ ) IR JĮ IŠTRINTI ? dabar nuotrauką net darydamis, į mano projekto skype esi įlindes ir pakeistes kad persikeliame i sal.lt

Redaguota , nario STEAMseel
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O KAIP TU NESILAIKEI SĄLYGU, TAIP IR AŠ NESILAIKIAU SĄLYGŲ. KOKIĄ TEISĘ TURĖJAI ĮLISTI Į MANO NUPIRKTĄ PROJEKTĄ ( MANO NUOSAVYBĘ ) IR JĮ IŠTRINTI ? dabar nuotrauką net darydamis, į mano projekto skype esi įlindes ir pakeistes kad persikeliame i sal.lt

projekto skypes nsesakiau kad parduosiu. Plius tu neprašiai jos ;) Tiesiog apsikvailinai ir viskas. Sekmės tau :) Pasijuokim visi kartu iš tavęs :)

Redaguota , nario tomas11183
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3308 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.



×
×
  • Sukurti naują...