Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Informuoju apie narį: tomas11183


APPsiuks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai man dabar visa pokalbi atsiust? aš galiu jei nesupiks ponas Renatas kad bus terp to susirašinėjimo ir serverio modifikacijos linkas. :)

Laukiam modo linko :D , bet šiaip šioje situacijoje esate abu kalti. Tomai tu turėjai jam parduoti visą projektą su žaidėjais forumu ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laukiam modo linko :D , bet šiaip šioje situacijoje esate abu kalti. Tomai tu turėjai jam parduoti visą projektą su žaidėjais forumu ir panašiai.

Jam viskas ir buvo parduota. Nes aš tvarkiau jam bugus pasakiau vakare on busiu ir vienas iš pgr.admin parašė į telą , kad kažkas banina visus. Po to baninimo taigi žmogusparduoda projekta... Tai ką man 30 eurų už kurios sutarėm viska padarysiu veltui? ne tai ir viskas.

Plius paiškink 370c2c6520cca1cd04a5a0d53f671da0933.pngKas projekto failai? Visi serveriai / Domenas / vps

 

Ir šita paiškink

a434fc9ac66d589a2d767c0a97050495973.pngKaip man tau parduodu žaidėjus? Jei jie tikri žmones ir jie renkasi kas jiems geriau? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laukiu labai :D įrodimus turiu kad viska gavai tai ramus aš o tu tik pasijuoksi plius palauk tu man sumokesi daugiau aš kreipsios ir už šmeižima ;)

Tu degradavęs esi ar kas tau yra? Abu paklosit tam tikra sumą bylinėdamiesi,bet čia ne ėsmė. Projekto žmogus kaip matau negavo iš to ką žadėjai uždarbis tinklapyje, su tavo sąlygom irgi nesutiko,bet pinigus vis tiek sugebėjai paimti. Visur teigi,kad vasarėlė ateina,bet kuri kažkokį eilini šūdą su tuo pačiu naparniku. Mano akimis tai tu žlugęs jau nuo seniau esi.

Redaguota , nario Real--
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai nesuprantu melavimo, jeigu tave apgavo, tai kur tie įrodymai? :D Nesuprantu išvis temos prasmės. Temos autorius rašo, kad bus paviešinta , tai jeigu apgavo ant tokios didelės sumos, duok man įrodymus per pm, moderatoriai greit jį užblokuos ir jo visus ip tau perduosim. Bet policija remdamasi tik Skype susirašinėjimu jokios bylos tikrai nekels, čia labiau yra fantazija :D Kurioje policijos nuovadoje parašei pareiškimą? Čia labiau fantazija, nei realybė :D Ir jokios ten jokios tetos ar dėdės policijoj jis neturi :D Nes joks žmogus del scamerio, savo darbu nerizikuos, kad kažką panaikintų :D Seniai aš taip nesijuokiau :D Jeigu turi kažkokių pažinčių- niekada tuo nesigiri. Giriasi tik melagiai :D

Redaguota , nario deivis`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiuo metu pas save neturiu, serverio PaySera paskyros. team speak, forumo neturiu, neturiu žaidėjų - aš pirkau projektą su žaidėjais, o ne failus. Jei neplėtoju, tai man gali grąžinti pinigus, tuomet. Kol negavai šaukimo.

Tokio debilo dar nemačiau :D žaidejus perka :D Asile zaidejai renkasi kur zaist kur ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man jus abu keisti. Is pradziu tomas siule man projekta kelis kart veliau gavau pasiulyma is renato(steamseel) pirkti projekta tipo nusipirko ir miestas nepatiko todel parduoda iskart sakau nepirkau nes supratau kad kazkas cia netaip viena diena nupirko rytoj jau parduoda dabar jau lenda valai kas kaip. Cia grynai toks vaizadas kad perkant \parduodant susitiko du trintukai kurie vienas kita apgaut bando tai ir nesuprasi cia tos jusu teisybes

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pabūsiu Tomo pusėje, aš kaip iš šalies supratau kad viską ką norėjai tą gavai, gavai juk projektą gavai, o kad tavo nemokšiškumas pakenkė projekto tolesniam vystymuisi tai jau pats kaltas, But anyway Tomas padarė šiokį tokį nusikaltimą, įsilaužimą į svetimus duomenis bei pakenkimas vartotojui. Dėl tos sąlygos... kitą kartą kokią sutartėlę pasidarykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pabūsiu Tomo pusėje, aš kaip iš šalies supratau kad viską ką norėjai tą gavai, gavai juk projektą gavai, o kad tavo nemokšiškumas pakenkė projekto tolesniam vystymuisi tai jau pats kaltas, But anyway Tomas padarė šiokį tokį nusikaltimą, įsilaužimą į svetimus duomenis bei pakenkimas vartotojui. Dėl tos sąlygos... kitą kartą kokią sutartėlę pasidarykit.

uždarbyje yra parašyta jog įeina kartu projekto skype, sms ir vvp sistemos, bet kiek skaitęs supratau jog steamseel negavo to, kas buvo parašyta, tai kaip pasakius tai čia 50 ant 50 padalintas projektas neduoda nei skype, nei vvp ir ten sms sistemos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.



×
×
  • Sukurti naują...