Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

darrel. grafikos galerija (atnaujinta 2016.01.06)


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2818 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Dėl iblendinimo kritikos aš nieko nesakiau.. Kadangi pats matau kad jis prastas.. O dėl spalvų tai tiesiog jeigu man patinka daryti su viena spalva tai kas čia tokio?

 

Nesuprantu tai kam tu čia keli jeigu tu normalios kritikos nepriemi tas spalvų derinimas yra labai svarbus dalykas tik ne kekvienas plika akimi pastebi jeigu tau chuj ant tų spalvų ir darysi viena spalva ir nederinsi su kitom čia šūdas ir gausis čia kaip aprangos stilius turi kekviena detale priderint su pagrindu,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu tai kam tu čia keli jeigu tu normalios kritikos nepriemi tas spalvų derinimas yra labai svarbus dalykas tik ne kekvienas plika akimi pastebi jeigu tau chuj ant tų spalvų ir darysi viena spalva ir nederinsi su kitom čia šūdas ir gausis čia kaip aprangos stilius turi kekviena detale priderint su pagrindu,

Matosi kokie dideli jūs išmaneliai.. Manau nesuprantat to kad kiekvienas asmuo turi savaji skonį, ir nevisiems jis itiks.. Tai kad nesuprantu ko jūs iškarto taip užokstat? Jei man taip patinka aš taip ir darau.. Nereikia taip iškarto užsišokti ant žmogaus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Matosi kokie dideli jūs išmaneliai.. Manau nesuprantat to kad kiekvienas asmuo turi savaji skonį, ir nevisiems jis itiks.. Tai kad nesuprantu ko jūs iškarto taip užokstat? Jei man taip patinka aš taip ir darau.. Nereikia taip iškarto užsišokti ant žmogaus..

 

Tu tik dabar taip galvoji. Kai aš buvau pradinokas aš irgi taip galvojau,bet jeigu tau niekas neknis proto tu netapsi geresnis. Tu turi stengtis ne dabar vat paemiau ir visur darysiu taip pat. Man taip vienas sakė nu ir ką taip pat galvojau kaip ir tu " O kam gi darau kaip noriu man gražu" Tavo akys nemato gfx grožio tau reikėtu daug pažiurėt darbų,kad suprastum ką reiškia gfx nes ant 1 spalvos darbe neužstok aš ant tavęs nepuolu tik iš patirties sakau. Tu ateity tik padėkot galėsi xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia užsukus mane tokia nuostalgija apima, aš kai pradėjau su grafika mokytis senai, daug maž taip pat atsimazindavau, kad kiekvienam skirtingas skonis ir panašiai, su laiku suprasi, kad taip nėra. Bet čia tik su laiku, labiau domėkis tuom kuo užsijemi, tai labai ilgas ir varginantis procesas, svarbu nepasiduoti tai kritikai, ir būti tikru šudžiu ir piešti toliau :D :D

Redaguota , nario TreaK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia užsukus mane tokia nuostalgija apima, aš kai pradėjau su grafika mokytis senai, daug maž taip pat atsimazindavau, kad kiekvienam skirtingas skonis ir panašiai, su laiku suprasi, kad taip nėra. Bet čia tik su laiku, labiau domėkis tuom kuo užsijemi, tai labai ilgas ir varginantis procesas, svarbu nepasiduoti tai kritikai, ir būti tikru šudžiu ir piešti toliau :D :D

Geriau jau pasiduoti :D

 

Tu tik dabar taip galvoji. Kai aš buvau pradinokas aš irgi taip galvojau,bet jeigu tau niekas neknis proto tu netapsi geresnis. Tu turi stengtis ne dabar vat paemiau ir visur darysiu taip pat. Man taip vienas sakė nu ir ką taip pat galvojau kaip ir tu " O kam gi darau kaip noriu man gražu" Tavo akys nemato gfx grožio tau reikėtu daug pažiurėt darbų,kad suprastum ką reiškia gfx nes ant 1 spalvos darbe neužstok aš ant tavęs nepuolu tik iš patirties sakau. Tu ateity tik padėkot galėsi xd

Padėkosiu ir dabar, na jeigu jau taip mastot pasistengsiu pasinaudoti patarimais.

6ab299db29b6ca6f9f892449ce63c074962.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darbas su Shenu, pats renderis su BG man nesiderina ( jeigu ten renderis ), su tekstu reikėtų padirbėti. Reikėtų lightningo, jeigu jis yra tai nesimato xd Darbas vietomis per tamsus. Sėkmės ateityje, peace <3

šiaip dėl bg gal ir sutikčiau :D, o lighting'o nėra tikrai :D Dėl teksto aš su jais dirbt nihuja nemoku :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai tau dalina kritika, tu priimk ir atsižvelk tai darydamas kitą darbą. Sigai niūrus, šviesą nublukini ant tiek kad net nešviečia ji. Naujoko darbai. Trūksta pamokų paskaitymo ir paties noro dirbti. Įdėk šiek tiek fantazijos savo darbuose, susipažink su photoshopo galimybėm, pasižiūrėk deviantart'e kokių darbų, visada atsiranda idėjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Vis gi supaišiau dar viena parašą pagal pamoką bet efektus kiek stengiausi taikyti pagal save.

 

adaa7bf8b752e273842353417c7e8409640.png

 

Atsiprašau už nevisai gražiai atrodanti Oil efektą fone. Tiesiog pamokoje buvo panaudotas Oil Paint Filter'is kurio nėra Adobe Photoshop CC 2014 tai teko naudoti plugin'ą kuris nėra ant tiek ahuenas kaip originalus Filter'is.


Newest

 

b160429e8216d3499df122a96ea65052192.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu paskutinis darbas su renderiu jau kazkas geriau, bet pagal tavo sugebejimus atrodo pagal tut..

Na taip, bet kaip sakiau kad visus efektus taikau pagal save kaip ir fractalus, c4d render'ius.

 

Nėra lightningo, bjaurios spalvos. Per daug monotoniški sigai. Pažiūrėjus tik sukelia neigiamas emocijas.

Na nežinau, dėl manęs bent gražiai atrode :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2818 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...