Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

darrel. grafikos galerija (atnaujinta 2016.01.06)


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Outworld Devourer <3 omg. <3

Šiaip darbas gražus, bet lightningo, pls. Ir galėjai vieną klecką ant jo lazdos užmest ir padaryt, kad lyg šviestų. Šiaip gražu, gražu. :)

Lighting'as yra tik žiauriai didelio nedėjau, o dėl tos kleckos nors nesupratau ką turi omeni :D Aš irgi uždėjau lighting ( žaibo ) efektą tik sumažinau jo opacity nes tada gan nelabai atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

iblendinimas prastas, blendint pasimokyk. Iblendinimas tai nėra viso fono padarymas viena spalva :)

O kam man daryt spalvų chaosa ? :blink:  Darai viena spalva ir užtenka.. Dėl iblendinimo tai nežinau smudge nelabai ryškus gavosi ir fono kažkaip normaliai pritaikyt neišėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O kam man daryt spalvų chaosa ? :blink:  Darai viena spalva ir užtenka.. Dėl iblendinimo tai nežinau smudge nelabai ryškus gavosi ir fono kažkaip normaliai pritaikyt neišėjo.

 

 

Prie ko čja chaosas? Pas tave iš viso iblendinimo nėra, viskas melyna ir monotoniška. žiūrėk dar pamokas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko čja chaosas? Pas tave iš viso iblendinimo nėra, viskas melyna ir monotoniška. žiūrėk dar pamokas....

Karočia.. Tokių žmonių nuomonė neįdomi.. Kurie net patys tikriausiai nieko nesugėba.. Labiau norėčiau sužinoti rimtesnių žmonių nuomonė t.y gerų gfx'erių.

Mini job for friend :)

 

1b04367d51abdc8bf114208a7cc15421586.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Karočia.. Tokių žmonių nuomonė neįdomi.. Kurie net patys tikriausiai nieko nesugėba.. Labiau norėčiau sužinoti rimtesnių žmonių nuomonė t.y gerų gfx'erių.

 

Per tokias nuomones ir liekat tarp tokiu pačiu kaip ir jus, tad sekmės ateitije... "Rimtas gfxeri"

Redaguota , nario Vejasas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per tokias nuomones ir liekat tarp tokiu pačiu kaip ir jus, tad sekmės ateitije... "Rimtas gfxeri"

Savęs rimtų gfx'erių nevadinu :) Bei šiaip tavo sakinio ėsmes vpš nesupratau.. Tu bent perskaitei prieš spausdamas "Atsakyti"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paaugsi suprasi, neprijemi kritikos, geriau neviešink darbu :)

Kritiką priimų dėja.. Bet tik iš tokių žmonių kurie kažką supranta tame :)

 

Jo nepriėmimas yra pagrįstas, jis tiesiog nėra matęs tavo darbų, tad kaip "išmanančio" žmogaus kritikos negali priimti. Jo nuostatai tokie.

Tiesiai į dešimtuką :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo nepriėmimas yra pagrįstas, jis tiesiog nėra matęs tavo darbų, tad kaip "išmanančio" žmogaus kritikos negali priimti. Jo nuostatai tokie.

 

Dabar jai parodau savo darbus mano kritika stebuklingai pavirsta į teigiama puse? Na jai taip tai prašom, gali ir ecolore ir imaginatione dar 2011 metu pranešimu mano rasti, su nick Garveris

http://garveris.deviantart.com/gallery/

Redaguota , nario Vejasas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dabar jai parodau savo darbus mano kritika stebuklingai pavirsta į teigiama puse? Na jai taip tai prašom, gali ir ecolore ir imaginatione dar 2011 metu pranešimu mano rasti, su nick Garveris

http://garveris.deviantart.com/gallery/

Dėl iblendinimo kritikos aš nieko nesakiau.. Kadangi pats matau kad jis prastas.. O dėl spalvų tai tiesiog jeigu man patinka daryti su viena spalva tai kas čia tokio?

Redaguota , nario Darrel_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...